Gabriela Janusz - Zięba

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Rzeszów

Gabriela Janusz - Zięba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Gabriela Janusz - Zięba

O mnie

Mam do zaoferowania lekcje śpiewu oraz lekcje z teorii muzyki (zasady, kształcenie słuchu) w celu osobistej edukacji bądź przygotowania na egzaminy do szkół i uczelni wyższych. Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka estradowa, specjalność wokalistyka. Posiadam bardzo duże doświadczenie sceniczne oraz pedagogiczne (ukończony kurs pedagogiczny). Przez 4 lata pełniłam funkcje wykładowcy na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Mam ogromną radość z przekazywania swoich umiejętności zarówno dzieciom, młodzieży jak i osobom dorosłym. Moje lekcje to połączenie nauki z rozrywką dzięki czemu gwarantuję świetną atmosferę.Więcej o mnie na:

http://gabajanusz.com/Zapraszam na powyższą stronę internetową.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1997 - 06.2009
Zespół Szkół Muzycznych nr. 1 w Rzeszowie
skrzypce
10.2009 - 06.2012
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Licencjat
Wokalistyka jazzowa
10.2012 - 08.2018
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Magister
Wokalistyka jazzowa
Kursy i szkolenia
03.2014
Stypendium Ministra Kultury za wybitne osiągnięcia artystyczne
06.2014
Studium pedagogiczne
Doświadczenie
09.2014 - 06.2018
Ognisko Muzyczne w Gdańsku
10.2014 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
W latach 2014-2018 pracowałam jako wykładowca na AM w Gdańsku.
10.2014 - 06.2017
Teatr Wybrzeże w Gdańsku
W latach 2012-2016 współpracowałam z Teatrem Wybrzeże przy spektaklu "(G)dzie Ci Faceci" .
09.2015 - 06.2018
Centrum Muzyczne Virtuo w Gdyni

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Zapisując się do Gabi nie miałam pojęcia jak śpiewać, po dosłownie paru lekcjach wiedziałam co robię źle i jak mam ćwiczyć żeby było dobrze. Lekcje pełne Iuzu, bez stresu i tremy. Profesjonalne podejscie do lekcji, zawsze trafne rady oraz ćwiczenia dobrane do ucznia. Z całego serducha polecam !

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Gaba to niesamowicie ciepła i uprzejma osoba . W jej towarzystwie jakakolwiek trema bądź obawy związane ze śpiewem mijają. Jest profesjonalistką z niesamowitym doświadczeniem i talentem. Ma niezawodne ucho i nieustannie motywuje i pomaga w ulepszeniu swoich umiejętności. Gdyby nie ona do dziś posługiwałabym się swoim głosem w nieumiejętny sposób robiąc sobie przy tym krzywdę. Z całym sercem i przekonaniem polecam, nie zawiedziecie się.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Pełen profesjonalizm i przecudowna osoba. Zacząłem się uczyć u Gaby już będąc poniekąd doświadczonym wokalistą i wciąż potrafiła wznieść moje śpiewanie na wyższy poziom. Zawsze służyła bezcenną radą, dbała o technikę i wybitnie dobierała repertuar. Ogromnie polecam zajęcia z Gabą i dla tych, którzy zaczynają przygodę ze śpiewem i dla tych, którzy już śpiewają, ale chcą się rozwijać.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Do Gabi chodziłam w Gdańsku, jednak miejsce nie ma znaczenia. Zawsze przygotowana, punktualna i z ogromną wiedzą. Zajęcia są dostosowane w każdego z uczniów. Po 4 miesiącach czułam ogromny postęp. Znakomicie dobiera repertuar. Dodam jeszcze, że Gabi słucha się z zafascynowaniem, że tak wszystko świetnie można zaśpiewać jak ona, to super mieć nauczyciela, który inspiruje. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze trafie do niej na lekcje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Pani Gabrysia to świetna wokalistka i nauczycielka. Jest zorganizowana, punktualna i zawsze przygotowana do zajęć. Potrafi znakomicie dobrać ćwiczenia tak, aby rozwinąć umiejętności ucznia. Jej metody pracy sprawiły, że występy na scenie oraz interpretacja repertuaru dają mi dużo satysfakcji i radości :)
Serdecznie polecam każdemu :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.