Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Białystok
Czarna Białostocka
Wasilków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 / 60 min

Gabriela

Opis ogłoszenia

Nazywam się Gabriela Malinowska. Może i jestem uczennicą trzeciej klasy liceum na profilu rozszerzonym z matematyki, ale mam dość dużą wiedzę i umiejętności przekazania jej, bowiem już udzielałam korepetycji nie jednej osobie. Jeśli jesteś uczniem podstawówki, gimnazjum lub pierwszej klasy liceum to chętnie Ci pomogę. Pierwsza lekcja jest bezpłatna, abyś mógł sprawdzić czy moje metody są dla Ciebie odpowiednie. (W czasie wakacji również jestem dostępna, więc to też jest dobry czas na pogłębienie swojej wiedzy z matematyki). Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to zadzwoń na numer:505049280. Serdecznie zapraszam :)
(Poniżej są podane moje wolne dni w czasie roku szkolnego, zaś podczas przerw świątecznych, ferii zimowych, czy wakacji terminy spotkań są do uzgodnienia).

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.