Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Białystok
Czarna Białostocka
Wasilków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka30 / 60 min

Gabriela

Opis ogłoszenia

Nazywam się Gabriela Malinowska. Na dzień dzisiejszy ukończyłam I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku w klasie o profilu matematyczno- informatycznym. Posiadam dość dużą wiedzę i umiejętności przekazania jej, bowiem udzielam już korepetycji od ponad roku. Moimi uczniami, jak dotychczas, byli uczniowie z podstawówki, gimnazjum oraz pierwszej klasy szkoły średniej. Jeśli jesteś uczniem, który ma problemy z matematyką to chętnie Ci pomogę. Obecnie mam wakacje, więc mam dużo wolnego czasu do zagospodarowania w nauke innych. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji to zadzwoń na numer: 505049280. Serdecznie zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 04.2019
I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Białymstoku
Profil matematyczno- informatyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.