Małgorzata Żyła

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Warszawa
Faktura VAT

Małgorzata Żyła

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/533 opinie
Dla użytkownika Małgorzata Żyła

O mnie

www.futuro.edu.pl

https://www.facebook.com/futuroespanol/

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - 06.2006
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia
Magister
Facultad de Ciencias Sociales y de la Comunicación
Kursy i szkolenia
08.2008
DELE Superior Nivel C
09.2009
Universidad de Alicante Centro Superior de Idiomas
07.2010
Universidad de Málaga
08.2010
Universidad de Málaga
Doświadczenie
09.2010 - 09.2015
El Universo
10.2015 - aktualnie
Futuro Szkoła Językowa Online

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Joasia B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Z Małgosią przygotowywałam się do egzaminu DELE B2, do którego podchodziłam w maju 2023. Po otrzymaniu wyników jestem zachwycona efektami nauki! Już na egzaminie czułam, że jestem dobrze przygotowana, bo tematy, które się pojawiły omawiałyśmy na zajęciach. Podobnie z gramatyką czy słownictwem. Tam gdzie Gosia zwracała szczególną uwagę, rzeczywiście miało to odzwierciedlenie w egzaminie. Gorąco polecam jeśli komuś zależy na zdaniu egzaminu DELE na bardzo wysokim poziomie! Małgosiu dziękuję raz jeszcze!

Małgorzata Żyła Futuro

Joasiu, bardzo dziękuję za słowa uznania. Twoje wyniki są niesamowite również (a może przede wszystkim) dzięki Twojej pracy i zaangażowaniu w zajęcia. Pamiętasz jak się bałaś tego egzaminu? A poszło Ci świetnie! Gratuluję!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2023

Najlepsze zajęcia w jakich uczestniczyłem! Chciałem nauczyć się hiszpańskiego, aby móc swobodnie podróżować i komunikować się po hiszpańsku, po 2 latach nauki cel osiągnięty w 100%. Gosia nie tylko nauczyła mnie hiszpańskiego, ale także dowiedziałem się wiele o Hiszpanii i Ameryce Południowej. To zdecydowanie była wycieczka kulturoznawcza. Zajęcia są zawsze przygotowane, barwne, ciekawe, czas wykorzystany w 100%. Ja po prostu nie mogłem doczekać się kolejnej lekcji hiszpańskiego. To chyba najlepsza rekomendacja, bo do kujonów nie należę ;)

Małgorzata Żyła Futuro

Maćku, Dziękuję za opinię. Ale jeszcze bardziej dziękuję za czas i zaangażowanie z jakim podchodziłeś do zajęć. Mam nadzieję, że hiszpańskojęzyczny świat wciągnie Ciebie tak jak mnie!

avatar
Krzysztof Monarski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2023

Zajęcia z Gosią należą do spotkań wybitnie inspirujących! Tu nie tylko chodzi o naukę języka (która notabene jest wyjątkowo skuteczna, przyjemna i szybka), ale przede wszystkich chodzi o charakter tych spotkań. Gosia jest osobą wszechstronnie wykształconą, o szerokich horyzontach, przygotowuje tematy niezwykle ciekawe i motywujące. Zawsze uwzględnia moje obecne zajęcia, zainteresowania i obszary, które chciałbym zgłębić. Przez to indywidualne podejście wiem, że zajęcia są stworzone w 100% dla mnie. Zaczynaliśmy ponad rok temu na poziomie B1, dzisiaj rozmawiamy na wszystkie tematy. Czuję, że moja wiedza jest usystematyzowana, robię testy na poziomie C1/C2 i myślę o zdawaniu DELE. Jestem ogromnie zadowolony, a zajęcia z Gosią polecam nie tylko moim znajomym, ale wszystkim, którzy szukają nauczyciela na wysokim (najwyższym!) poziomie.

Małgorzata Żyła Futuro

Krzychu,
Bardzo dziękuję za opinię, a przede wszystkim za inspirujące zajęcia. Ty uczysz się języka, ja z kolei wiele uczę się od Ciebie. A Twój poziom językowy to rezultat naszej wspólnej pracy i Twojego zaangażowania. Brawo! :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2022

Bardzo polecam lekcje hiszpańskiego z Gosią. W nieco ponad rok Gosia przygotowała mnie do egzaminu DELE B2, a startowałyśmy z kulawego B1 :) Sam egzamin zdałam bardzo dobrze, co zawdzięczam przygotowaniu Gosi do każdych zajęć i jej zaangażowaniu w przekazywaną wiedzę. Każde zajęcia były przyjemnością, a nacisk na mówienie cały czas po hiszpańsku przełamał barierę językową. Poza nauką podczas zajęć, dostawałam dużo dodatkowych materiałów do ćwiczeń w domu, na czym mi zależało, a także pisałam dużo prac pisemnych, które Gosia cierpliwie i bardzo szybko sprawdzała. Gosia jest profesjonalną i ciepłą nauczycielką. Już mi brakuje naszych cotygodniowych spotkań.

avatar
Maya
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Wybór zajęć z Gosią to był strzał w dziesiątkę, bo nim się obejrzałam - już zaczęłam mówić po hiszpańsku. Czasami zadziwiam sama siebie jak popłyniemy w tematy zaawansowane związane z mikrobiologią czy modernizmem. Zaczynałam naukę niemal od zera, a dzisiaj nie mam żadnych barier w komunikacji (minęło 1,5 roku!). Myślę, że bardzo istotne jest to, że z Gosią porozmawiasz na naprawdę rozległe i różnorodne tematy. Nie wiem, skąd ona czerpie wiedzę, ale zawsze jest świetnie przygotowana i potrafi potrafi płynnie przejść z jednego w drugie. To jest niezwykle cenne, bo czasami dyskusja zejdzie nam na wątek poboczny, a Gosia i tak wyciągnie z niego słownictwo, struktury gramatyczne i jeszcze je ze mną przewałkuje. "Chapeau bas" - tak inteligentnych ludzi jest już dzisiaj niewiele!

Małgorzata Żyła Futuro

Maya,

Me ruborizo leyendo tu opinión. Muchísimas gracias!
Nos vemos en la clase!

avatar
Daria W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Gosia to świetna nauczycielka. Zaczynałam z nią naukę od podstaw. Po dwóch latach nauki mówię po hiszpańsku płynnie, a w listopadzie zdaje egzamin DELE na poziomie zaawansowanym. Uważam, że to świetny rezultat, dlatego polecam wszystkim. Lekcje są przemyślane co do minuty, mają swój porządek i program. Dobór materiałów jest ogromny. Podczas zajęć z Gosią odczuwasz profesjonalizm, przygotowanie i lata doświadczeń. Naprawdę warto jeśli szukasz "nauczyciela z powołania".

Małgorzata Żyła Futuro

Daria,

Bardzo dziękuję za polecenie. Nie stoimy w miejscu, gonimy dalej, bo przed nami wyzwanie egzaminacyjne :)
Hasta la vista en las clases :)
Gosia

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Bardzo polecam zajęcia z Gosią, jest bardzo dobrą lektorką, widać, że ma dużo doświadczenia i pasję do języka. Zajęcia są ciekawe i różnorodne, duży nacisk na słownictwo. Pojawiają się też informacje o kulturze i zwyczajach w Hiszpanii, więc języka uczy się w praktyczny sposób. Gosia poleca różne materiały do nauki, ponadto prowadzi bloga i instagram, który pomaga w nauce ciekawych idiomów, czy powiedzeń. Dodatkowo, gdy leciałam do Barcelony, dostałam dużo rekomendacji i cennych informacji, dzięki czemu zabłysnęłam tam wiedzą o zwyczajach. Systematyczna praca pozwala na uzyskanie komunikatywnego poziomu.

Małgorzata Żyła Futuro

Magda,

Muchísimas gracias. Espero que vuelvas pronto :)
Bss,
Gosia

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Dzięki zajęciom z Gosią mogłem wyćwiczyć i nabrać wprawy w mówieniu po hiszpańsku i SUPER, to uwielbiam ten język!

Bardzo mi się podobały zajęcia na Skype, bo Gosia zawsze miała konkretny plan działania. Dodatkowo za każdym razem, gdy chciałem popracować nad czymś innym - na czym bardziej mi zależało - to nie było problemu i po prostu to robiliśmy :)

Poza tym, to S U P E R osoba :)

Dziękuję Gosiu :)

Małgorzata Żyła Futuro

Miguel,

Ha sido un placer tener las clases contigo. Gracias por tu recomendación :)

Saludos,
Gosia

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

5 to chyba za mało, zajęcia oceniam na celujący! Bardzo profesjonalne - Gosia jest zawsze przygotowana, punktualna, doskonale pamięta, co robiłyśmy (nie wiem, jak to jest możliwe przy ilości osób, które uczy). Zajęcia zawsze mają swój początek i koniec - tzn. cel, który jest precyzyjnie określony i realizowany. Ale wiadomo - najważniejsza jest skuteczność. Ja po roku nauki właściwie komunikuję się po hiszpańsku swobodnie. Gracias a mi profesora :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Na zajęcia z Gosią zdecydowałam się zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami w internecie. I jak się cieszę, że się na nie w końcu zdecydowałam. W związku z moim napiętym grafikiem Gosia zaproponowała mi zajęcia przez Skypa – i to był strzał w 10. Lekcje języka hiszpańskiego jeszcze nigdy nie były tak ciekawe i merytoryczne. Gosia jest przygotowana do każdej lekcji, przesyła materiał do nauki na bieżąco. To co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło to to, że na lekcji nie tracimy czasu na sprawdzanie pracy domowej (oczywiście wszelkie niejasne kwestią są poruszane na zajęciach, jeżeli tylko mam jakieś pytania/wątpliwości). Pracę domową przesyłam Gosi przed zajęciami, a ona odsyła mi ich poprawioną wersję, opatrzoną stosownym komentarzem, co w znacznym stopniu przyczynia się do szybszej nauki hiszpańskiego i „wyciągnięcia” z zajęć jak najwięcej wiadomości.

Szczerze polecam niezdecydowanym.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2018

Polecam szczerze zajęcia z Gosią. Jeśli zależy Wam na nauce mówienia i chcecie szybko zacząć się komunikować po hiszpańsku, to chyba nie można trafić lepiej. Ja swoją przygodę z hiszpańskim zaczęłam 10 lat temu, ale dopiero jak trafiłam do Gosi to przekułam wiedzę w praktykę. Teraz mieszkam i pracuję w Hiszpanii i widzę, jak wszystko o czym mówiła Gosia ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistosci.

avatar
Wojciech Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Prawdziwy nauczyciel z pasją, jakich już mało. Zawsze przygotowana, zawsze z konkretnym tematem zajęć, konsekwentna, punktualna na 100 procent. Ale Gosia ma jeszcze coś więcej - należy do tych nauczycieli, których wspomina się z sentymentem nawet po latach.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Genialny nauczyciel. Uczę się z Gosią od prawie 2 lat. Zaczynaliśmy od poziomu 0, dzisiaj jesteśmy na poziomie C, a ja porozumiewam się po hiszpańsku całkowicie swobodnie. Gosia nie tylko prowadzi świetne lekcje (najlepsze, jakie w życiu miałem), ale potrafi też rozbawić, zamienić najgorszy dzień w udany, a językowo - zarazić pasją do hiszpańskiego. Za jej namową i inspiracjami zwiedziłem już pół Hiszpanii i właśnie wybieram się na południowoamerykański kontynent. Gdyby tylko było to możliwe, spakowałbym moją nauczycielkę do walizki :). Ja nie tylko polecam, ja uważam, że nie można wybrać lepiej.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Małgosia to bardzo cierpliwy korepetytor. Jest przy tym bardzo ciepłym i bardzo wspierającym nauczycielem. Przy takich cechach w uczniu rodzi się poczucie obowiązku uczenia się bo mówiąc kolokwialnie głupio zawieść takiego nauczyciela. Małgosia daje z siebie wszystko jako nauczyciel. Jest profesjonalistą w tym co robi. Lekcje z nią to sama przyjemność. Lekcje oparte na konwersacji pozwalają otworzyć się i nie bać się mówić. Polecam serdecznie.

avatar
Michał Żaku
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Gosia to najcierpliwszym osoba pod słońcem. Nie należę do językowych talentów, a mimo to robię zadziwiające postępy. Gosia potrafi wszystko wytłumaczyć i nigdy nie daje odczuć, ze ma już dość. Polecam zwłaszcza tym, którzy nie wierzą w swój potencjał!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Gosia zaraziła mnie pasją do hiszpańskiego i Hiszpanii. Życie zawodowe zmusiło mnie do nauki tego języka, a Gosia sprawiła, ze obowiązek stał się przyjemnością.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

Przesympatyczna lektorka, z którą pracuje się bardzo intensywnie. Nasza edukacyjna przygoda była krótka, ale efektywna, bo zdałem egzamin z hiszpańskiego, na którym mi zależało.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Zajęcia z Gosią są trochę jak pójście na mega interesujący wykład, trochę jak wyjście do kina z najlepszą koleżanką, a trochę jak sprawdzian u największego kosy na studiach. Na zajęciach rozmawiamy swobodnie, czas płynie zdecydowanie za szybko, a ja wciąż się uczę i uczę nowych rzeczy. A później nadchodzi sprawdzian i okazuje się, że tej wiedzy pośród "teoretycznie" luźnej rozmowy było tak dużo, że muszę się nieźle nagimnastykować, żeby wypaść dobrze. Polecam zdecydowanie, bo w końcu czuję, że mój hiszpański rozwija się w zawrotnym tempie.

avatar
Monika&Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Mieszkamy w Hiszpanii od roku. Przez cały ten czas uczymy się regularnie z moim mężem przez Skype'a i w szkole językowej. Zajęcia z Gosią pozwalają nam uporządkować wiedzę, którą zdobywamy na co dzień. Myślę, że miały też kluczowe znaczenie w przełamaniu barier językowych na samym początku. Na zajęciach dostajemy dużą dawkę wiedzy, a w domu mamy możliwość ją przećwiczyć. Zadania są zawsze sprawdzane poza zajęciami, a wyniki otrzymujemy na maila. Prawdę mówiąc, nie wiem, czy można trafić lepiej.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2018

Z Małgosią spotykałam się prawie przez rok. Świetna lektorka, a oprócz tego świetna osoba. Prowadziłyśmy zajmujące konwersacje na każdy temat, a 90 minut zajęć mijało nam zdecydowanie za szybko. Jak tylko będę miała szansę wrócić do moich ulubionych zajęć, na pewno znowu skontaktuję się z Małgosią.

avatar
kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 kwietnia 2018

nie polecam

Małgorzata Żyła Futuro

Panie Kamilu, proszę podać swoją prawdziwą tożsamość i napisać, dlaczego Pan "nie poleca". Znam swoich uczniów bardzo dobrze i niestety żadnego " Kamila" nie mam w rejestrze. Czyżby nieuczciwa konkurencja?

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2018

Szybka powtórka i mocne pchnięcie do przodu. Zaczęłam z poziomu B1, po roku miałam w rękach dyplom DELE C1. Chyba więcej pisać nie muszę, bo mój skok językowy zawdzięczam tylko i wyłącznie intensywnej pracy z Małgosią.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2018

Najlepsza nauczycielka z jaką zdarzyło mi się pracować. Musiałem nadgonić materiał na egzamin językowy na studiach na poziomie B2, a byłem na A1. W ciągu pół roku wykonaliśmy ogrom pracy, a ja zdałem egzamin lutowy na wynik bardzo dobry!!! Pani Małgosiu jest Pani wielka! Gdyby nie Pani upór, ciągła mobilizacja i umiejętnie prowadzone zajęcia - w życiu bym tego nie nadrobił. Polecam na tysiąc procent i jeszcze więcej!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2017

Zajęcie z Gosią są fantastyczne - zawsze ciekawe, tematyka jest dobrana pod moje zainteresowania językowe. Bardzo dużo konwersacji, w związku z czym najważniejszą umiejętność znajmości języka - mówienie - bardzo szybko można sobie przyswoić. Ma dużą wiedzę, zawsze przygotowana oraz chętna do pomocy. Do tego jest bardzo sympatyczną i ciekawą osobą, w związku z czym nie można liczyć na "nudne, szkolne konwersacje", a raczej na prawdziwe dyskusje :)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

dzięki lekcjom mój język otworzył się na Hiszpański. na urlopie nie miałam najmniejszych problemów z porozumieniem się. lekcje są nie tylko profesjonalnie prowadzone, lecz też przebiegają w tak przyjaznej atmosferze, ze czeka się na następną jak na spotkanie z przyjaciółą

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Bez żadnych wątpliwości, wahań czy rozterek polecam Gosię jako nauczycielkę języka hiszpańskiego! Hiszpański to mój trzeci język obcy, za który się zabrałem. Mając już pewne doświadczenie w zakresie nauki, nabyłem również większych wymagań co do nauczycieli. Gosia jest moją pierwszą nauczycielką j. hiszpańskiego i jestem niesamowicie zadowolony, że to właśnie na nią trafiłem. Zaangażowanie, podejście do ucznia, metoda nauczania, profesjonalizm, który wcale nie idzie w parzę ze sztywną atmosferą, sprawiają, że nauka z Gosią jest dla mnie wielką radością, która co najważniejsze przynosi efekty.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Długo szukałam zajęć z języka hiszpańskiego, które byłyby zarówno merytoryczne jak i ciekawe, aż w końcu trafiłam na Panią Małgosię i już wiem, że nie zamieniłabym tych lekcji na żadne inne! Pani Małgosia jest osobą bardzo ciepłą, o niesamowitej energii, zawsze przygotowaną do zajęć i niezwykle punktualną. Przyjazna atmosfera zajęć sprawiła, że dużo łatwiej było mi się otworzyć i po prostu zacząć mówić. Po kilku pierwszych zajęciach byłam zaskoczona jak dużo umiałam już wcześniej, ale nie potrafiłam tego wykorzystać. Lekcje są wręcz "szyte na miarę", dostosowane do moich potrzeb i umiejętności co sprawia, że godzina mija mi bardzo szybko i zawsze nie mogę się doczekać kolejnych.
Dzięki tym zajęciom udało mi się zaliczyć egzamin językowy na uczelni na poziomie B2, chociaż wcześniej myślałam, że to niemożliwe, a w najbliższej przyszłości planuję zdać certyfikat, oczywiście przygotowując się do niego z Panią Małgosią.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Bardzo polecam zajęcia u Gosi! To pierwsze zajęcia, na które uczęszczam przez skype i jestem bardzo zadowolona! Gosia jest wspaniałą nauczycielką, niezwykle zaangażowaną i pomocną, a przy tym zarażającą optymizmem i dobrą energią. Każde zajęcia są przygotowane i przemyślane w taki sposób, że zapamiętuje się je na długo. Z żalem patrzę na zegarek, gdy zbliża się koniec zajęć :) Dzięki Gosi udało mi się w krótkim czasie opanować materiał, który stanowczo mnie przerastał i zdać egzamin na poziomie B2. Gosia zadbała o efektywną naukę słownictwa, gramatyki, a także słuchania i co najważniejsze - mówienia. Mimo zdanego egzaminu, nadal chcę uczyć się hiszpańskiego pod okiem Gosi - bo to gwarancja szybkich postępów w nauce, a także mile spędzonego czasu. :)

avatar
Aneta&Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2017

Zrobiliśmy u Gosi razem z mężem intensywny trochę ponad miesięczny kurs hiszpańskiego, przed wyjazdem na dłuższy pobyt w Hiszpanii. Mąż uczył się od podstaw, ja odświeżałam język po kilku latach przerwy. Gosia wiedząc jak mało mamy czasu świetnie dobrała materiał, aby przekazać nam najbardziej potrzebne informacje o języku. Lekcje są zawsze wesołe, nie ma nudy, a Gosia zawsze w 200% przygotowana do spotkania. Bardzo gorąco polecamy naukę z Gosią, rzeczywiście idzie o wiele szybciej, niż w nudnych szkołach językowych, a do tego wszystko z uśmiechem na twarzy. Gorąco oboje polecamy, mieszkamy od dwóch miesięcy w słonecznej Hiszpanii i świetnie dajemy sobie językowo radę.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Jest mi niezwykle miło zarekomendować Panią Małgosię, jako osobę wysoce profesjonalną i podchodzącą z pasją do wykonywanego zawodu. Zajęcia języka hiszpańskiego, w których miałam okazję uczestniczyć, w znaczącym stopniu wzbogaciły moją wiedzę i umiejętności. Pani Gosia jest zawsze przygotowana, punktualna, otwarta na potrzeby ucznia, do którego dopasowuje program nauczania. Ćwiczenia są dość mocno zróżnicowane dzięki czemu nie ma czasu na nudę. Gorąco polecam!!!

avatar
Ludwik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Zajęcia z Panią Małgorzatą zawsze cechowały się profesjonalizmem na najwyższym poziomie oraz fantastyczną miłą atmosferą! Szybko jest w stanie ocenić zdolności lingwistyczne kursanta i dostosować tryb nauki tak, aby otrzymać najlepsze rezultaty. Jeżeli udało się jej w krótkim czasie nauczyć podstaw komunikacyjnych takiego "językowego głąba" jak ja to musi świadczyć o tym, że ma dar! Cała firma była pod wrażeniem :-) Polecam z czystym sumieniem!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Zajęcia z panią Gosia są naprawdę bardzo faunę. Bardzo jej dziękuje za wszystko czego mnie nauczyła. Dzięki niej chciałabym w przyszłości wyjechać do Hiszpanii i tam studiować. Mimo natłoku zajęć z przyjemnością uczeszczam na te zajęcia.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2016

Z całym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panią Małgosią. Jestem wymagającym uczniem i byłem sceptycznie nastawiony do kolejnych lekcji z hiszpańskiego. Już na pierwszych zajęciach okazało się, że nie miałem pojęcia jak przyjemnie i efektywnie można się uczyć i to w tak krótkim czasie.
Las mejores clases de mi vida !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.