Aleksandra Bodnar

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Koszalin
Bobolice
Warszawa
Gdańsk
Wrocław
Poznań
Kraków
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Posiadam licencjat ze specjalności: język francuski w biznesie i turystyce. Chętnie udzielę korepetycji w Koszalinie bądź Bobolicach, dni i godziny są do uzgodnienia.

Możliwe jest też utworzenie grupy w danym mieście, jeśli zgłosi się kilka osób ( w związku z tym cena na osobę będzie niższa ).

Polecam naukę francuskiego zwłaszcza dla małych dzieci, posiadam w tym zakresie doświadczenie. Przygotuję też do matury podstawowej z języka francuskiego, pomogę w nadrobieniu zaległości oraz mogę uczyć języka od podstaw.

W miastach poza Koszalinem i Bobolicami udzielam korepetycji online np. przez Skype. 

Zapraszam :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2016

Mogę śmiało polecić Panią Olę jako nauczycielkę francuskiego. Przez kilka miesięcy korzystałem z wiedzy i doświadczenia p. Oli, aby przygotować się językowo przed wyjazdem do pracy we Francji. Zawsze przygotowana i zaangażowana, poczyniłem znaczne postępy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.