Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Język angielski70 - 100 / 60 min

Beata

Opis ogłoszenia

Błonie/skype.Lektorka z ponad dwudziestoletnim stażem w nauczaniu angielskiego oferuje lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie General English, przygotowania do testu ósmoklasisty i gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej, konwersacji. Oferuję autorski program i liczne materiały własne , różnorodne metody nauczania na poważnie i z humorem.
Cena lekcji uzależniona jest od poziomu nauczania i pozalekcyjnego zaangażowania lektora w sprawdzanie prac i przygotowanie materiałów dla ucznia.
Najwyższa cena - matura rozszerzona, egzamin FCE.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.