Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kolbuszowa
Sokołów Małopolski
Rzeszów
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 40 / 45 min

Thomas

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam, jestem nauczycielem j. niemieckiego. Posiadam biegłą znajomość języka potwierdzoną certyfikatem na poziomie zaawansowanym Zertifikat- C1 zdany w Monachium. Posiadam również umiejętności metodycze nauczania języka niemieckiego. Po maturze mieszkałem rok w Niemczech w rodzinie niemieckiej, później wróciłem i ukończyłem studia w Polsce. Od wielu lat wyjeżdżam regularnie na wakacje do Niemiec. Nauczam j. niemieckiego na różnych poziomach, szkoła podstawowa, gimnazjum i szkoła średnia. Mam duże doświadczenie również w nauczaniu osób dorosłych. Przygotowuję uczniów do matury , wyjazdu za granicę, pomagam w poprawieniu ocen w szkole. Jednym słowem niemiecki jest moim hobby i zawodem zarazem. "Wähle einen Beruf, den du liebst, und du brauchst keinen Tag in deinem Leben mehr zu arbeiten"
Udzielam zajęć interpersonalnie, a także przez Skaypa.

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Bardzo polecam korepetycje u Pana Tomka. Przygotowania do matury przyniosły bardzo dobre rezultaty :) Matura ustna zdana na 100% ! :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Bardzo dobry kontakt, bardzo dobre rezultaty pracy i to w krótkim czasie. Syn jest bardzo zadowolony, ja także.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2016

Polecam Pana Tomka jako nauczyciela. Lekcje prowadzone są w sposób zrozumiały dla ucznia. Podczas lekcji panuje miła atmosfera. Nauka daje oczekiwane efekty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.