Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kielce (Centrum)

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Anna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2008 - 06.2010
WSU
Magister
filiologia angielska
Kursy i szkolenia
06.2007
Certificate of Proficiency in English
Doświadczenie
10.2008 - 04.2010
Prime Language Teachning
03.2016 - 06.2017
Wyższa Szkoła Ekonomii i Administracji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Lekcje prowadzone na wysokim poziomie, w przyjaznej atmosferze. Pani Ania podchodzi indywidualnie do każdego ucznia, przygotowuje się na każde zajęcia, udostępnia wiele materiałów szkoleniowych. Serdecznie polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Przyjemna atmosfera na zajęciach, język angielski, który od zawsze był dla mnie problematyczny z pomocą pani stał się prostszy, każde zajęcia prowadzone były profesjonalnie wraz z wcześniej przygotowanymi materiałami. Polecam serdecznie

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.