Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk (Piecki-Migowo +2)
Język angielski60 - 70 / 45 min

Zofia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia angielskiego dopasowane do tego, czego potrzebujesz. Na moich zajęciach to klient decyduje, co jest jego celem .

Chcesz jeździć na wakacje za granicę? Ze mną nauczysz się zamawiać dania w restauracji, rezerwować miejsce w hotelu.
Chcesz pracować dla zagranicznego przedsiębiorstwa? Nauczę Cię odbywać rozmowę kwalifikacyjną i opowiadać o swoich mocnych stronach.
Masz dopiero 8 lat, ale chcesz na wakacjach za granicą zamówić sobie po angielsku lody? - Tego się nauczymy!

Jestem nauczycielką angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym , absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Pracowałam zarówno w szkole podstawowej, jak i prowadząc kursy dla dzieci, młodzieży i dorosłych . Moją pasją są alternatywne metody edukacji, szczególnie Pedagogika Montessori. 

Głęboko wierzę, że języka potrzebujemy, aby umieć go wykorzystać w życiu , a nie jedynie rozwiązać zadania z podręcznika. Dlatego razem nauczymy się porozumiewać w codziennych sytuacjach, będziemy się otwierać na mówienie i komunikację oraz poznamy różnice kulturowe.

Zajęcia prowadzę w radosnej i bezpiecznej atmosferze ( zgodnej z Porozumieniem Bez Przemocy ) - to wtedy mózg najlepiej przyswaja informacje. Będziemy dyskutować, grać w gry, oglądać filmiki i używać aplikacji, gramatykę i słownictwo ćwicząc w kontekście realnych syutacji. A od czasu do czasu możemy wybrać się na wycieczkę i uczyć się słownictwa w terenie.  Wszystko zgodnie z Twoimi upodobaniami i stylem uczenia się, gdyż będziesz mieć realny wpływ na to, jak będziemy pracować.

Jestem bardzo przychylna i otwarta na dzieci szkolne jak i te z Edukacji Domowej. Nie przygotowuję ściśle pod egzamin, tylko do życia, ale dzięki temu, że pracowałam w szkole, umiem poruszać się w Podstawie Programowej i wymaganiach szkoły.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 06.2018
Uniwersytet Gdański
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.