Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Środa Wielkopolska

Łukasz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Łukasz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Ocena celująca dla Pana Łukasza. Skorzystałem z korepetycji w ubiegłym roku ze stanów nieustalonych. Zrozumiałem to po pierwszej godzinie ponieważ wszystko było tłumaczone od podstaw. Dodam tylko, że mało kto w Poznaniu chciał się podjąć tej tematyki. Kolokwium zdałem bez problemów.

Drugi raz potrzebowałem pomocy w zadaniu z elektromagnetyzmu. Zadanie rozwiązane szybko i przede wszystkim dobrze. Z wyjaśnieniem poszczególnych etapów, komentarzem słownym i kolorowym pismem dla przejrzystości. Z całego serca polecam i na pewno nie raz jeszcze skorzystam,
Pozdrawiam Krzysztof

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Naprawdę bardzo długo szukałem pomocy w zrozumieniu zagadnień z mało popularnej tematyki jaką są maszyny elektryczne. Pan Łukasz sprostał moim oczekiwaniom w 100% bez problemu tłumacząc wszelkie zagadnienia podpierając je wyszukanymi przykładami. Doskonały elektrytechnik, fizyk i matematyk który każde zadanie z tej tematyki potrafi wyjaśnić w prosty sposób- krok po kroku. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.