Francisco Pardines

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Boisz się podejść do egzaminu DELE i potrzebujesz nauczyciela?

Nie wahaj się i zadzwoń! Jestem rodowitym Hiszpanem, mieszkam w Warszawie i pracuję jako nauczyciel języka hiszpańskiego (“native speaker”) już od 4 lat.
Specjalizuję się w przygotowaniach do oficjalnego egzaminu DELE (Diploma de Español como Lengua Extranjera), z zachowaniem różnorodności materiału i strategii na jego wszystkich etapach.

Oprócz wykształcenia jako certyfikowany nauczyciel języka hiszpańskiego, posiadam także tytuł egzaminatora DELE B1-B2 C1-C2 wydany przez Instytut Cervantesa.
Skontaktuj się ze mną i zapytaj o ceny .
Możliwość wystawienia faktury.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Francisco Pardines
metro świętokrzyska
02-001 Warszawa
NIP: 5213724635

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Fran to bardzo profesjonalny lektor, który w dodatku ma super poczucie humoru. Dzięki niemu przygotowałam się w bardzo krótkim czasie (ok. 2 miesięcy) do egzaminu DELE i zdałam go z dobrym wynikiem. Każda lekcja była usystematyzowana, ćwiczyliśmy każdą z części egzaminu: czytanie, słuchanie, mówienie i pisanie (Fran sprawdzał regularnie wszystkie moje prace pisemne i dawał od siebie wiele pomocnych uwag). Dzięki miłej i luźnej atmosferze udało mi się też w końcu przełamać barierę w mówieniu, a na zajęcia chodziłam z przyjemnością! :) Fran, jako egzaminator DELE, zapoznał mnie też z wieloma przydatnymi strategiami odnośnie egzaminu, co okazało się bardzo przydatne, a wręcz niezbędne do jego zdania. W przypadku gdy z jakiegoś powodu nie mogłam przyjechać na zajęcia, nie było problemu z odbyciem lekcji online. Na pewno będę wracać! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2018

Najlepszy z najlepszych, wg mnie Francisco jest idealnym nauczycielem!! Jest rzetelny, odpowiedzialny, wymagający od siebie i od ucznia; a również ma duże poczucie humoru, jest pogodny i bardzo życzliwy. Jest nauczycielem. który motywuje do działania, a praca na zajęciach jest bardzo efektywna. Z każdym spotkaniem byłam bliżej celu- zdania egzaminu DELE C1. Lekcje z nim były bardzo dobrą inwestycją.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia u Frana. Jest zarówno świetnym nauczycielem, jak i wspaniałą osobą. Profesjonalista. Jest zaangażowany w swoją pracę oraz potrafi w prosty sposób wyjaśnić problemowe zagadnienia. Dostosowuje zajęcia i materiał do potrzeb ucznia. Konwersacje, przygotowanie do DELE... Francisco zna się na tym co robi, a przy tym robi to z pasją. Wita Cię z wielkim uśmiechem, a każde zajęcia prowadzone są z humorem i w przyjaznej atmosferze. Lepiej nie mogłam trafić!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Miałam tylko 4 lekcje z Franem tuż przed egzaminem i jego podejście, rady i ćwiczone wspólnie rzeczy baaardzo mi pomogły w zdaniu! Jeśli ktoś szuka dobrego, sympatycznego ale i wymagającego lektora to bardzo polecam Frana!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Francisco bardzo rzetelnie i entuzjastycznie przygotowuje do egzaminów. Dzięki niemu zyskałam wiarę w swoje możliwości na ustnym egzaminie DELE. Nauczyciel z całą pewnością wart polecenia dla osób potrzebujących konwersacji przed egzaminem i nie tylko.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2015

Francisco jest rzetelnym i sumiennym lektorem hiszpańskiego. Przygotowuje się do zajęć, dostosowuje się do potrzeb ucznia i wywiązuje się z danych obietnic. Polecam z przekonaniem, zajęcia są przyjemnością!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.