Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok (Słoneczny stok)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Anna

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii dla studentów pierwszego roku Politechniki Białostockiej jak również przygotuję do egzaminów i kolokwiów. Zapewniam materiały pomocnicze.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
Politechnika Białotocka
mechatronika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
korepetytor
Indywidualne lub w grupach korepetycje z matematyki oraz biologii dla szkół podstawowych, gimnazjów, liceów techników i szkół zawodowych. Korepetycje dla studentów PB z przedmiotów Matematyka, Materiały Konstrukcyjne, Rysunek Techniczny, Chemia, Mechanika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.