Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Rybnik

Ania

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Ania

O mnie

ZAPRASZAM NA LEKCJE J. FRANCUSKIEGO ON-LINEWitam wszystkich. Nazywam się Ania i jestem nauczycielem i lektorem języka francuskiego. Dzięki studiom wyższym i pracy w szkołach publicznych i prywatnych zdobyłam solidne doświadczenie w dziedzinie nauczania. Od kilkunastu lat z powodzeniem uczę języka francuskiego zarówno młodzież jak i dorosłych. Moi uczniowie osiągali i nadal osiągają wysokie wyniki w różnego rodzaju egzaminach. Miałam okazje przygotowywać moich uczniów do matury rozszerzonej z języka francuskiego i egzaminów DELF. Ponadto prowadziłam kurs dla grupy uczniów wyjeżdżających na praktyki zawodowe do Francji. Posiadam również doświadczenie w nauczaniu in-company.W nauczaniu kieruję się metodą komunikacyjną stąd już od pierwszych zajęć moi uczniowie zaczynają mówić po francusku. Jednak nie zapominam o rozwijanie pozostałych kompetencji jak rozumienie tekstu słuchanego, rozumienie tekstu czytanego, wypowiedź pisemna, a także o gramatyce, która jest kluczowa w poprawnym komunikowaniu się z rozmówcą francuskim.Do usłyszenia wkrótce:)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2020

Super zajęcia! Polecam

Ania

Bardzo dziękuje!

Miło to słyszeć.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Pani Ania przygotowała mnie do egzaminu DELF A2 i do matury rozszerzonej. Jestem zadowolona z efektów współpracy oraz ze sposobu prowadzenia zajęć. Pani Ania udostępniała mi wiele własnych materiałów oraz potrafiła odpowiednio zmobilizować do pracy.Super! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.