Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Mosina
Kórnik

Théophile

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Théophile

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Przez ostatnie trzy lata miałem zajęcia z Jean-Michel przez Skype i była to zupełnie inna nauka języka obcego: bardzo dużo materiałów online z prawdziwym językiem francuskim. Nauka praktycznie bez książek, za to dużo rozmów i styczność z żywym językiem. Zajęcia prowadzone przy wykorzystaniu ciekawych artykułów, reportaży, aktualności, wszystkiego co wiąże się z kulturą francuską.Zobaczyłem Francję z zupełnie innej strony. Do tego Jean-Michel doskonale zna język polski więc w sytuacjach kryzysowych zawsze można o coś dopytać po polsku. W lutym tego roku zdawałem DALF C1 i podczas zajęć często pracowaliśmy też nam sprawdzaniem moich prac pisemnych (głównie syntez). Najwyższe noty dostałem za część ustną i wiem, że to dzięki dyskusjom z Jean-Michel. Zajęcia bardzo sporadycznie odwoływane/ przekładane - pełna dyscyplina i punktualność. Zdecydowanie polecam każdemu, kto poważnie traktuje naukę języka. Dzięki Jean-Michel i do usłyszenia we wrześniu!:-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2017

Polecam korepetycje z Michałem. Jest kompetentny. Przygotowuje skutecznie do egzaminu DELF.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.