Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Lublin
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski50 / 60 min

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

UWAGA=Dla osób z Poznania prowadzę lekcje tylko online=

Witam serdecznie!

Chętnie udzielę korepetycji z języka francuskiego dla uczniów liceum, technikum, maturzystów, studentów, samouków. Pomogę przy odrabianiu prac domowych, wyjaśnieniu bieżącego materiału, przygotowaniach do kartkówek, sprawdzianów. Posiadam własne materiały (książki, notatki, tablice pomocnicze, słowniki, repetytoria leksykalne i gramatyczne).

Zdawałem maturę z francuskiego w 2011 roku:
podstawa 87%,
rozszerzenie 67%.

Przede wszystkim stawiam na praktykę - przygotowuję samodzielnie ćwiczenia z danego zakresu tematycznego (obojętnie czy to gramatyka, czy leksyka) i ćwiczymy, ćwiczymy, ćwiczymy, ponieważ uważam, że ćwiczenia są kluczem, by opanować dany materiał na zadowalającym poziomie. Oczywiście, jeśli jest taka potrzeba, wyjaśniam teorię od zera, podaję najważniejsze informacje na dany temat.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Uważam,że Dawid,to bardzo dobry nauczyciel.Zawsze jest punktualny,lekcje z nim są bardzo przyjemne i spokojne,tylko za szybko mijają.Dzięki Dawidowi zrozumiałem wiele rzeczy,których bym nie zrozumiał na lekcjach w szkole. Podczas pracy z nim udało mi się poprawić ocenę z angielskiego na 5, a egzamin ósmoklasisty napisałem na 78%.Uważam,że wybór Dawida to strzał w dziesiątkę.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2020

Dawid oprócz ogromnej znajomości języków obcych posiada taki dar, że przy nim wiedza sama przechodzi do głowy :) A tak poważnie to Dawid potrafi wszystko tak wytłumaczyć, że można z samych zajęć wiele zapamiętać, a francuska gramatyka staje się bardziej przystępna dla Polaka.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Dawid świetnie potrafi przekazać wiedzę, która posiada. Straciłam nadzieje, ze uda mi się poznać i polubić francuski. Dawid pokazał mi, ze to piękny język i jestem w stanie przyswoić wiedzę, która on mi przekaże. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości to polecam lekcje z Dawidem.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2018

Dawid ma bardzo dużą wiedzę na temat języka francuskiego. Pomimo dość nietypowych oczekiwań z mojej strony, świetnie sobie radził i spełnił moje oczekiwania. Potrafi wytłumaczyć z pozoru trudny temat tak, że staje się on zrozumiały. Ponadto jest otwarty i można z nim poruszać ciekawe tematy przy rozmowie. Zdecydowanie polecam Dawida na lekcje francuskiego. :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Dawid to świetny nauczyciel,jako jedyny podjął się pomocy z ciężkim przedmiotem na poziomie studiów(francuski). Bardzo dobrze tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia! W dodatku gwarantuje bardzo miła atmosferę podczas zajęć. Z całego serca polecam :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Lekcje z Dawidem były bardzo ciekawe, godzina mijała bardzo szybko, dlatego często brałam kolejną. Dzięki niemu materiał z dwóch lat opanowałam w niecały miesiąc. Bez jego pomocy nie zdałabym egzaminu na moich studiach na poziomie A2. Dawid jest cierpliwym nauczycielem i zawsze dostosowywał swój czas pod nasze lekcje. Wszystko świetnie mi wytłumaczył i zawsze miał dla mnie dużo materiałów i dodatkowych ćwiczeń.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2017

Na lekcje włoskiego do Dawida trafiłam przez przypadek. Wypisałam kilka kontaktów, zaczęłam od telefonu do Dawida i to był strzał w dziesiątkę! Sympatyczny, punktualny, zaangażowany, wyrozumiały a przede wszystkim bardzo cierpliwy (nadmieniam, że jestem uczennicą po 50-ce :) ).
Każde zajęcia z Dawidem to nowo zdobyta wiedza w sposób bezstresowy. Nauczyciel godny polecenia!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2017

Baaardzo polecam, żadnych zastrzeżeń, bardzo dobry nauczyciel :)

avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Dawid to poliglota. Skromny, bardzo cierpliwy i meeega spokojny. Lekcje z nim to przede wszystkim zero stresu i przyjazna atmosfera.
To z pewnością pasja do języków sprawia, że do każdego podchodzi indywidualnie i rzetelnie przekazuje wiedzę!Naprawdę polecam!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

W parę godzin zrozumiałam materiał i nadrobiłam zaległości z prawie roku języka rosyjskiego na uczelni. Miło, profesjonalnie, z zaangażowaniem. Polecam :)

avatar
Camille
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2012

polecam ;-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.