Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 / 60 min

Zbyszek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nauka gry na fortepianie WZGÓRZE PIANISTÓW , Poznań ul. Św. Wojciec

Jeśli interesuje Cię muzyka, uwielbiasz dźwięk fortepianu lub chcesz rozwinąć talent swojego dziecka, to prawdopodobnie znalazłeś właśnie idealne rozwiązanie.

Jest to oferta unikatowa w skali Poznaniu pod względem instrumentu jaki jest do dyspozycji- akustyczny fortepian Yamaha G3 . Zajęcia odbywają się w komfortowym studio przy ul. Św. Wojciech (vis-à-vis salonu Piano House)

Jestem pianistą- doktorantem Akademii Muzycznej. Posiadam pełne doświadczenie i zaplecze pedagogiczne. Oferuję prywatne lekcje gry na fortepianie w atrakcyjnej cenie dla dzieci i dorosłych- od podstaw lub jako kontynuacja nauki. W czasie każdej lekcji oprócz samego grania poznasz zasady muzyki, harmonii i improwizacji.

Pierwsza lekcja próbna BEZPŁATNA.

Zapraszam, miłośników muzyki klasycznej, ale również tych, którzy lubią muzykę filmową, jazz i muzykę rozrywkową. Jestem też do dyspozycji uczniów szkół muzycznych, którzy potrzebują korepetycji.
Możliwość lekcji on-line

KONTAKT telefoniczny lub drogą mailową: tel: 693-181-756

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa08:00 - 22:00
Czwartek
Piątek08:00 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Doktor
instrumentalistyka -fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Cierpliwy, dokładny a przy tym sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia. Dodaje otuchy w chwilach kryzysu, nie zamyka się na repertuar klasyczny. Jest świetnym pianistą, a oprócz tego ma ogromną wiedzę muzyczną. Polecam serdecznie!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Bardzo cierpliwy nauczyciel, dokładny, fascynuje go to co robi, i to widać. Z pewnością godny polecenia.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2012

Jest to człowiek bardzo cierpliwy i dokładny. Świetny pianista klasyczny, ale uczy też grania muzyki filmowej, standardów jazzowych itd. Dzięki niemu potrafię grać różne utwory w praktycznie każdym gatunku muzycznym.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2012

Bardzo dobry muzyk i nauczyciel. Podoba nam się jego podejście do uczniów oraz sposób prowadzenia zajęć. Nasz syn będzie uczył się u tego Pana już drugi rok. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.