Monika Środowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z długoletnim doświadczeniem. Przygotowuję do egzaminu gimnazjalnego i matury, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Udzielam korepetycji, pomagam w odrabianiu prac domowych.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Monika Środowska
ul. Szkolna 54/10
97-300 Piotrków Trybunalski
NIP: 7712609876

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Polecam korepetycje u Pani Moniki. Matura w tym roku zdana na dobrym poziomie więc jest to jest to wiarygodna opinia.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Polecam korepetycje u pani Moniki. Profesjonalne podejście i bardzo miła atmosfera! Jestem tegoroczną maturzystką i bez tych zajęć na pewno nie byłabym tak zadowolona ze swoich wyników. Zarówno egzamin pisemny na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak i matura ustna zdane bardzo dobrze. Z całego serca polecam, zdecydowanie najlepsza korepetytorka w Piotrkowie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Polecam z całego serca korepetycje u Pani Moniki. Zajęcia są prowadzone w bardzo przemyślany sposób. Duży nacisk jest położony na mówienie, co jest niezwykle istotne. Jestem tegoroczną maturzystka, zdawałam język angielski zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Jestem zadowolona z wyniku. Matura ustna również zdana bardzo dobrze, bez żadnego problemu. Będę polecać każdemu, bo na prawdę warto!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.