Tomasz Powaga

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Warszawa
Sosnowiec
Bytom
Dąbrowa Górnicza
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia45 / 90 min

Tomasz Powaga

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na zajęcia przygotowujące do zdania do egzaminu eksternistycznego z historii na poziomie liceum ogólnokształcącego. 

Co tydzień 90 minut zajęć w terminie ustalonym z uczniem (weekendy w godzinach od 8:00 do 20:00 lub dni robocze w godzinach popołudniowych lub wieczornych). 

Zajęcia prowadzone przez nauczycieli liceum będących jednocześnie egzaminatorami OKE. 

Jeżeli jesteś osobą dorosłą, która ukończyła gimnazjum lub szkołę podstawową i nie masz wykształcenia średniego, możesz zdobyć średnie wykształcenie i państwowy dyplom ukończenia liceum ogólnokształcącego wydawany przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną bez uczęszczania do szkoły, zaliczając egzaminy eksternistyczne z przedmiotów z zakresu liceum ‎ogólnokształcącego nawet w ciągu jednego roku.

Do zaliczenia każdego egzaminu wystarczy zaledwie 30% punktów . Egzaminy z wszystkich przedmiotów przeprowadzone są tylko w formie pisemnych testów . Niezaliczone egzaminy można poprawiać w kolejnych sesjach egzaminacyjnych. Masz na to kilka lat. Możesz jednak zaliczyć wszystkie egzaminy i zdobyć średnie wykształcenie nawet w ciągu jednej sesji egzaminacyjnej. Po zaliczeniu egzaminów otrzymujesz dyplom ukończenia liceum ogólnokształcącego i możesz przystąpić do matury, której zdanie umożliwia rozpoczęcie studiów.

Prowadzimy przygotowania do egzaminów eksternistycznych ze wszystkich 11 przedmiotów: język polski, historia, geografia, WOS, podstawy przedsiębiorczości, informatyka, język obcy (angielski, niemiecki lub rosyjski), matematyka, fizyka, chemia, biologia. 

Oferujemy również przygotowanie do matury dla osób dorosłych z długą przerwą w nauce z języka polskiego, matematyki i języka obcego (do wyboru: j. angielski, j. rosyjski i j. niemiecki).

Szczegółowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 792 55 33 03

Serdecznie zapraszamy!

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Tomasz Powaga
Wiertnicza 6/23
40-304 Katowice
NIP: 9542829366

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.