Ostatnia aktywność:
16 dni temu
 
Kielce

Jacek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Jacek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1979 - 06.1984
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Architektura
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Bardzo polecam zajęcia z panem Jackiem ponieważ to dzięki nim dostałam się na wymarzone studia. Pan Jacek bardzo angażuje sie w lekcje i zawsze przygotowuje na zajęcia coś nowego do narysowania. Jest on również bardzo miłą osobą, która podchodzi do każdego w sposób indywidualny.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2019

Polecam Pana Jacka. Brałem korepetycje z rysunku odręcznego przez 1.5 roku. Z jego pomocą udało mi się dostać na studia Architektury we Wrocławiu oraz w Kielcach w pierwszym terminie. Pan Jacek jest miły i z pewnością potrafi przekazywać wiedzę.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Pan Jacek jest osobą bardzo kompetentną, niesamowicie utalentowaną. Potrafi zarazić pasją do tworzenia swoich własnych, indywidualnych rysunków. Dzięki Jego zaangażowaniu można rozwijać swoje umiejętności ale też je przekraczać, nie bojąc się próbowania nowych rzeczy. Znakomicie wytłumaczył mi wiele zjawisk, które występują w rysunku. Serdecznie polecam, najlepszy nauczyciel i człowiek!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Bardzo polecam każdemu lekcje z Panem Jackiem, kto choć przez chwilę zastanawia się nad rozpoczęciem swojej przygody z rysunkiem architektonicznym i malarstwem. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do osoby, super przygotowanie do zajęć. Cierpliwość i uśmiech które pomagają otworzyć się i zacząć tworzyć. Dziękuję i polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2017

Świetnie wspominam zajęcia z rysunku! Ogromne zaangażowanie, do tego profesjonalizm, umiejętności pedagogiczne oraz uczciwość. bardzo dużo się nauczyłam a wyjątkowa osobowość pana Jacka inspirowała do dalszych działań.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2016

Na lekcje chodziłem niecałe pół roku i bardzo dobrze je wspominam. Rzadko spotykane jest takie zaangażowanie w nauczanie i chęć pomocy drugiej osobie. Dzięki korepetytorowi udało mi się podszkolić rysunek i dostać na wymarzoną uczelnię :) serdecznie polecam lekcje u Pana Jacka :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.