Maria Treder- Michałowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Bydgoszcz
Gdańsk
Gdynia
Toruń

Maria Treder- Michałowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/547 opinii
Dla użytkownika Maria Treder- Michałowska

O mnie

Uczyłam się dydaktyki nauczania od specjalistów z Anglii i Niemiec. Jestem trenerem języka angielskiego od 16 lat w Polsce i za granicą oraz certyfikowanym trenerem językowym metody Collina Rose. Akcent British English: RP i south-east UK.For me English is something more than just a subject to teach. It’s one of my main ways to communicate. I use English both at work and at home, talking to my family and raising my son to be bilingual too.When we talk in English I like reaching the point, when people forget, what language it is and just focus on the nice conversation we’re having :) That’s the moment, I knowwe’re getting somewhere :).

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 05.2009
Uniwersytet Gdański
Licencjat
Nauczanie jezyka angielskiego z językiem niemieckim
10.2009 - 07.2014
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 47
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2024

Polecam kurs z Marią. Każde spotkanie bardzo skrupulatnie przeprowadzone. Dodatkowo materiały udostępniane przez Marię oraz metodyka działania, świetnie przygotowane i nacelowane na problemy z jakimi boryka się osoba z blokadą językową. Maria to uśmiechnięta i ciepła osoba, która naprawdę wykonuje swoją prace z powołaniem. Polecam serdecznie :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2024

Żałuję, że nie mogę wystawić opinii celujący. Maria sprawiła, że jeden z moich większych kompleksów zniknął raz na zawsze. Od szkoły podstawowej miałam problem z angielskim, a szczególnie z mówieniem. Przez lata pogłębiałam ten strach, a wszystkie korepetycje (z różnym nauczycielami) traktowałam jak zło konieczne i robiłam wszystko aby się wymigać od zajęć. Na lekcjach u Marii pozbyłam się mojej blokady, ponieważ nikt nie wpędza mnie w kompleksy i nie oczekuje, że będę mówić jak rodowity obywatel UK. Z osoby, która w każdej sytuacji gdy pojawiał się angielski mówiła "I don't speak english" stałam się osobą, która na wakacjach sama zagaduje obcych ludzi. Jestem niesamowicie wdzięczna, że trafiłam na lekcje do Marii, ponieważ rozkochała mnie w angielskim, a na każde kolejne zajęcia czekam z ogromną ekscytacją.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2024

Lekcje z Marią to czysta przyjemność, choć nigdy wcześniej rozmowa po angielsku do przyjemności nie należała. Z zaskoczeniem odkryłam zasób słownictwa, o posiadaniu którego nie miałam pojęcia, co pokazuje, jak świetnym nauczycielem jest Maria, a atmosfera podczas lekcji, jaką wprowadza oraz łatwość w poruszaniu różnych tematów sprawia, że bez wysiłku mój angielski jest coraz bogatszy! Gdybyśmy od najmłodszych lat trafili na takiego nauczyciela, korepetycje nie byłyby potrzebne!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2023

To były wspaniałe zajęcia, które pomogły mi w końcu przełamać się i zacząć mówić płynnie po angielsku. Polecam każdemu kto tak jak ja miał gdzieś w głowie ten angielski (ze szkoły, jakichś kursów), ale mimo to nie umiał swobodnie mówić, a kiedy zabrakło słówka następowało zawieszenie, blokada i skrępowanie. Miałam ten problem przez wiele lat. Angielski był zawsze moim kompleksem.
Maria uczy różnych technik radzenia sobie kiedy zabraknie nam słów i nie wiemy jak coś powiedzieć, uczy jak mówić płynnie, jak coś powiedzieć innymi słowami itp itd. Ten kurs naprawdę przełamał moją barierę, tak że aż sama jestem zdziwiona :) Już się nie wstydzę mówić po angielsku ;) Zajęcia do tego odbywały się w bardzo luźnej i miłej atmosferze, że nie czuło się że się jest na lekcji angielskiego a bardziej jak na spotkaniu przy kawie gdzie można było porozmawiać na każdy temat ;) Myślę, że teraz śmiało będę mogła szukać pracy w międzynarodowej firmie co było jednym z moich celów ;) Dziękuję ogromnie ;)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2023

Zacznę może od tego, że myślałam że nie potrafię języka angielskiego. Pani Maria pokazała mi że jest inaczej i w łatwy sposób nauczyła komunikacji. Uważam, że nie ma lepszej osoby, która pomoże pokonać problem z barierą językową. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia, to z ręką na sercu mogę serdecznie polecić Panią Marię. Zajęcia sprawiły mi radość z rozmowy po angielsku :)

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2023

Zajęcia z Marią pomogły mi uwierzyć w swoje możliwości, jeżeli chodzi o angielski i nie tylko ;) Już nie wstydzę się swojego angielskiego a to było dla mnie najważniejsze. Bardzo polecam wszystkim niezdecydowanym, na pewno nie będziecie żałować. Polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2023

Konwersacje na najwyższym poziomie. Lektorka wybiera sposób nauczania oraz dobór słownictwa do indywidualnych potrzeb ucznia. W sposób bardzo przystępny a jednocześnie bardzo przyjazny przełamuje bariery językowe, które u wielu osób wywołują obawy przed posługiwaniem się językiem angielskim. Polecam wszystkim chcącym w skuteczny sposób doprowadzić swój poziom znajomości angielskiego do satysfakcjonującego stanu.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Od lat szukałam dobrego miejsca dla siebie do rozwoju moich umiejętności komunikowania się w języku angielskim. Dotychczasowe kursy z systemem "starej szkoły" nie dawały w moim przypadku oczekiwanych rezultatów. Dopiero spotkania z Marią (a nie lekcje) sprawiły, że cała godzinę rozmawiamy o życiu:-) czyli o relacjach, pracy, zainteresowaniach itd. to jest dla mnie wielkie zaskoczenie, że czuję się swobodnie i bez stresu. Atmosfera jest luźna, z humorem i kreatywna. Tego właśnie szukałam. I o to chodzi, bo właśnie wtedy przypominają się słówka i kreatywnie szukam sposobu jak powiedzieć swoją historię. Bardzo jestem wdzięczna za te spotkania i od serca polecam:-)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2023

Ładnych parę miesięcy temu mój angielski był na bardzo niskim poziomie. Wstydziłem się mówić po angielsku. Teraz sam prowadzę spotkania w całości. Maria jest bardzo doświadczona, indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Mogę polecić z całego serca :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2023

Miałem szczęście, że trafił mi się taki nauczyciel jak Maria. Przez wiele lat bałem się cokolwiek mówić po angielsku. Po prostu się wstydziłem swojego poziomu. Dziś po kilku miesiącach lekcji jest zupełnie inaczej. Każda lekcja z Marią jest mile spędzonym czasem okraszonym wyniesieniem kolejnej dawki wiedzy i doświadczenia w konwersacji. Dodatkowo Maria jest osobą bardzo sympatyczną co też pomaga w lekcjach i stwarza luźną atmosferę. Polecam z całego serca najlepszego nauczyciela ;)

avatar
Nicolette
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2023

Lekcje z Marysią to złoto!
Z osoby wiecznie początkującej, która bala się ludzi mówiących po angielsku przeszłam w szybkim tempie (6 lekcji) do fajnego poziomu small talk'ow z na przeróżne tematy z obcokrajowcami i teraz absolutnie się już nie boję, ze ktoś mnie nie zrozumie.
Godzinne konwersacje mijają bardzo szybko, atmosfera jest swobodna i jeżeli ktoś szuka sztywnych reguł i uzupełniania luk w tekście to nie ten adres. Tu jest o wiele lepiej! Tutaj człowiek zaczyna czuć i myślec w języku angielskim <3

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

Każda godzina konwersacji z Marią to czysta przyjemność:)Maria jest przesympatyczna,bezpośrednia i ma piękny akcent.Dla mnie jest to strzał w 10.
Ta metoda naprawdę działa,przestajesz się bać mówienia po angielsku.
Nie ma żadnego problemu z doborem tematu konwersacji,atmosfera jest luźna,czujesz się bezpiecznie.
Maria nie ocenia,po prostu rozmawiacie po angielsku.
Spotkania są optymistyczne,pełne śmiechu a tematy pojawiają się same.
Z Marią naprawdę możesz przełamać swoją barierę językową i dobrze się przy tym bawić.
Polecam z całego serducha:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2023

Maria to osoba bardzo utalentowana, radosna i miła. Bariera językowa została przełamana już po kilku lekcjach.Każda lekcja 60 minutowa jest prowadzona tylko w języku angielskim, ale Maria potrafi tak poprowadzić konwersację,że czasu upływającego się nie czuje, a kończąc zajęcia ma się ogromny niedosyt, że to już koniec. Maria, dzięki Tobie uwierzyłam, że nie ma rzeczy niemożliwych! "There is only one thing that makes a dream impossible to achieve: the fear of failure". Dziękuję.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2023

Profesjonalne lekcje . Bardzo sympatyczna pani ., aż chce się uczyć . Polecam każdemu takiego nauczyciela .

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2023

Jak każdy przez kilkanaście lat edukacji w szkole miałem możliwość nauki języka. Nie skuteczną możliwość. Po kilku wyjazdach zagranicznych gdzie zauważyłem, że najskuteczniejszą metodą nauki jest po prostu mówienie postanowiłem poszukać odpowiedniego nauczyciela. Niestety mimo przekazania moich oczekiwań do stylu nauki, po kilku lekcjach nauki nauczyciele, których znajdowałem wchodzili w tryb nauki szkolnej czyli nie skutecznej. Maria jest osobą, która zupełnie inaczej podchodzi do nauki języka. Po 8 lekcjach miałem okazje wyjechać za granicę i odbyć ,,test'' który wypadł rewelacyjnie. Coś co próbowałem osiągnąć przez miesiące czyli pozbycie się bariery i mówienie było wcześniej nie do zrealizowania a po 8 lekcjach z Marią, komunikowałem się a nawet sam wychodziłem z inicjatywą rozmowy. Efekt osiągnięty w 100%. Dodatkowym atutem lekcji z Marią jest jej duża elastyczność i możliwość lekcji przez telefon, w trakcie podróży itp.
Reasumując:
Polecam :)

avatar
Yuliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2023

Kiedy przyszedłem na pierwszą lekcję, mój angielski był ledwie na poziomie początkującym. Po ustaleniu celów i zadań Maria zaproponowała pewien system zajęć i zaczęliśmy się uczyć. Efekt jest po kilku sesjach. Konsekwencja, wysoki profesjonalizm, ogromne doświadczenie - to wszystko o Marii. Umie motywować, dobiera ciekawe tematy do dyskusji, stosuje najlepsze techniki. Lekcja leci nie napięta, ale na jednym oddechu. Profesjonalista z dużej litery. Jeśli naprawdę potrzebujesz nauczyć się angielskiego - zgodnie ze swoimi celami - gorąco polecam tego nauczyciela. Była pewność, że dzięki takiemu szkoleniu mogę mówić dobrze po angielsku. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2023

Lepiej trafić nie mogłam :) Nauka poprzez luźną rozmowę połączona z uświadamianiem w czym tkwi sekret swobodnego posługiwania się angielskim. To nie są tylko korepetycje, to coś znacznie więcej. Polecam każdemu!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2023

Maria to profesjonalistka ze wspaniałym podejście do ucznia, zajęcia odbywają się w komfortowej atmosferze, a blokada i strach przed mówieniem ustępują bardzo szybko. Po zaledwie dwóch zajęciach wreszcie zaczęłam rozmawiać po angielsku swobodnie, pewnie i z chęcią, a nie z paraliżującym strachem, że popełnię błąd. Gorąco polecam zajęcia z Marią każdemu, kto obawia się odezwać w języku obcym. :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2022

Świetne przygotowanie do każdych zajęć dostosowywanie się do ucznia oraz feedback w jedną jak i drugą stronę. Z początku spory stres, ale charyzma Marii bardzo szybko pomogła i wprowadziła dobrą atmosferę w zajęcia. Jestem bardzo zadowolony z całego spędzonego poświęconego czasu i naprawdę polecam każdemu :D

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2022

Za każdym razem jak musiałam się odezwać po angielsku to wpadałam w panikę. Wydawało mi się, że jak nie znam perfekcyjnie języka to nie ma opcji żebym się w nim mogła porozumieć. Maria uświadomiła mi, że byłam w błędzie, że da się rozmawiać po angielsku, a nawet żartować :) I to swobodnie, bez stresu! Całkowicie odmieniła moje podejście. Wcześniej unikałam możliwości konwersacji po angielsku, a teraz sama ich wyszukuję. Polecam bardzo mocno!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Maria to cudotwórca! Nie wierzyłam, że pokonam swoją barierę językową. Mimo wielu lat nauki języka angielskiego, nie potrafiłam swobodnie rozmawiać. Dziś jestem przeszczęśliwa, bo już po kilku spotkaniach z Marią, mówię po angielsku! Nie wiem jak to zrobiła ale to działa. Dziękuję Maria!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Maria to wspaniały rozmówca. Zajęcia prowadzi w sposób dynamiczny, bardzo fachowy. Doskonały nauczyciel dla dorosłych. Znawca ludzkich zachowań. Doskonały mentor w przygotowaniach do rozmów kwalifikacyjnych.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2022

Zajęcia przebiegły w niesamowicie sympatycznej atmosferze. Maria jest cudownie miłą i zaangażowaną osobą. Gorąco polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Jednym słowem - profesjonalista. Gorąco polecam!!

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Zajęcia bardzo owocne. Blokada językowa zeszła bardzo szybko, mimo iż początkowo bylem negatywnie nastawiony do "coachowania". Świetne zajęcia, miła atmosfera, ciekawie poprowadzona rozmowa. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Pani Maria to cudowny nauczyciel z wielkimi sercem i pasją do tego, co robi! Korepetycje z języka angielskiego to czysta przyjemność!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2022

Lekcje z Marią pozwoliły mi na pokonanie bariery mówienia. Zajęcia bardzo ciekawie prowadzone, dzięki interesującej osobowości i wszechstronnym zainteresowaniom Prowadzącej. I jeszcze te rysunki......

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Maria to bardzo zaangażowany i kompetentny nauczyciel, a jednocześnie po prostu ciekawy człowiek. Jej poczucie humoru sprawia, że lekcje są bardzo przyjaznymi i fajnymi spotkaniami.
Maria ma piękny brytyjski akcent. Dla mnie to większa zaleta, niż lekcje z rodowitym Brytyjczykiem. Raz że jest dowodem, że można się nauczyć tak mówić bez obywatelstwa :). Dwa, że ze swojego doświadczenia wie, co może być trudne dla Polaka i jak to wspólnie pokonać.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2021

Maria jest bardzo kompetentną i życzliwą osobą :) Podczas zajęć zawsze poświęca dużo czasu na wytłumaczenie niezrozumiałych zagadnień i zwraca uwagę na poprawną wymowę.
Polecam! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2020

Szczerze polecam korepetycję z Marią. Zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem przygotowania Marii do lekcji, zarówno po względem kompleksowych materiałów pomocniczych, bardzo pomagających w nauce danego zagadnienia, jak i różnorodnych, ciekawych form nauki. Efekty widoczne są już po paru lekcjach. Przyjazna i wesoła atmosfera na lekcji, sprawia, że z chęcią oczekuję się na kolejne lekcje, co było dla mnie miłą odmianą w mojej długiej karierze nauki języka angielskiego :-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji pani Marii,dzięki niej znacząco podwyższyłem swoje umiejętności językowe.Polecam każdemu !!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Zajęcia super, poszłam z nastawieniem, że chce zacząć mówić no i zaczęłam. Bardzo sprzyjająca atmosfera i otwarte podejście pozwala się otworzyć i zacząć mówić mimo początkowej blokady i oporów. Całe zajęcia po angielsku, od wejścia do wyjścia - za to duży plus. Polecam

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Zajecia językowe z Marią to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Każdy kto szybko i bezstresowo chce poprawić swoje umiejętności językowe powinien trafić pod jej adres. Maria ma wszechstronne zainteresowania i umiejętności co sprawia że lekcje na pewno nie są nudne. Nauczanie jest jej pasją, dużo serca wklada w swoje zajęcia, metody nauczania dostosowuje indywidualnie do każdego ucznia. Serdecznie polecam tego nauczyciela!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Polecam zajęcia z Panią Marysią. Dzięki spotkaniom, na których czuję się swobodnie, przełamałam barierę w mówieniu. Nabrałam pewności siebie w posługiwaniu się językiem angielskim. Pani Maria reaguje na wszystkie bieżące potrzeby w nauce, idealnie dostosowuje materiał do pracy. Jest przy tym osobą z wszechstronną wiedzą i wieloma pasjami. Zdecydowanie widać, że nauka języka jest jedną z nich, dlatego POLECAM, wszystkim, którzy chcą czuć się dobrze na zajęciach i mówić swobodnie w każdej sytuacji.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Przez wiele lat męczyłem się z nauką języków obcych. Szło jak po grudzie. Niemal kompletnie poddany rozpocząłem intensywny kurs z konwersacji właśnie z Marią. I stało się. Wskoczyłem na oczekiwany poziom bardzo szybko.
Jej metody, indywidualne podejście, nauka w tak lekkim acz efektywnym stylu przyniosła mi dużo korzyści.
Polecam gorąco szczególnie tym, którzy uwierzyli że żaden język obcy nie jest dla nich. Maria pokaże Ci, że żyłeś w błędzie. Super nauczyciel!

Pozdrawiam
M

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Świetna współpraca! Zaangażowany, sympatyczny i profesjonalny nauczyciel języka angielskiego, który dostosowuje techniki nauczania do swoich uczniów. Polecam☺️

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

The most interesting lessons have I ever had. Maria is great teacher, I am waiting for next classes.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2020

Pani Maria uczy mnie biznesowego języka angielskiego już od kilku lat (pracuję w banku). Przez ten czas udało mi się znacząco podnieść moje językowe umiejętności. Wielu z nas obawia się rozmów z obcokrajowcami zarówno tych bezpośrednich „twarzą w twarz”, jak i telefonicznych. Bardzo często z wysławieniem się w obcym języku czujemy duży opór (z czytaniem lub pisaniem jest mimo wszystko zawsze łatwiej). Dzięki Pani Marii ten opór i stres daje się pokonać. Lekcje są zabawne i bardzo interesujące, a czas na nich spędzony upływa bardzo szybko. W takich warunkach nauka języka obcego jest czystą przyjemnością. Gorąco polecam:)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Przyjazna, swobodna atmosfera, zero stresu, lekcje tematycznie dopasowane do zainteresowań ucznia. Maria jest osobą wszechstronnie uzdolnioną co ma ogromny wpływ na atrakcyjność prowadzonych konwersacji. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Język angielski z Panią Marią jest cudowny. Miałam bardzo duży opór na początku żeby się przełamać i mówić po angielsku. Biorąc pod uwagę przyjazną atmosferę, poczucie humoru Pani Marii (często śmiejemy się do łez) nie zamieniłabym ją na nikogo innego. PANI MARIO JEST PANI NA MNIE SKAZANA DO KOŃCA ŻYCIA!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2020

Nauka angielskiego z Marią przebiega w przyjaznej atmosferze. Zajęcia prowadzone są w urozmaicony sposób i dostosowane do potrzeb ucznia. Na zajęciach poruszane są interesujące tematy, co wpływa na ciekawszy sposób nauki i pomaga łatwiej zapamiętać słowa/wyrażenia. Mój angielski jest na coraz lepszym poziomie :) szczerze polecam

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Bardzo gorąco polecam. Rewelacyjny kontakt z dziećmi. Lekcje prowadzone w komfortowej atmosferze, wesołe dialogi, świetne gry językowe. Nauka przez zabawę z rewelacyjnymi wynikami w szkole. Jeszcze raz gorąco polecam!!!!

avatar
Zadowolona matka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z nauki języka angielskiego u Pani Marii, prowadziła Ona zajęcia z moją córką dzięki czemu zdobywa teraz same piątki na sprawdzianach. Szczerze polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Jestem bardzo zadowolony z zajęć i metod nauki Marii. Potrafiła w fajny sposób motywować do pracy i dzięki temu mój angielski jest na dużo lepszym poziomie.

avatar
romek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2020

Dla mnie ważne, żeby nauczyciel lubił swoją pracę i żeby zajęcia nie były nudne. Bardzo dziękuję Pani Marii za to, że tak właśnie przebiegała nauka. Mieliśmy okazję rozmawiać o tematach, które są ciekawe, w sposób, który pozwalał na to, żeby podnosić poziom angielskiego w szybkim stopniu, a jednocześnie bez znużenia. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Seweryn
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2019

Jestem bardzo zadowolony z Pani metody nauki języka niemieckiego, którego się uczę. Od razu widać, że robi to Pani z pasją. Pozdrawiam

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Nauka angielskiego z Marią była przyjemnością. Dostosowywała metody uczenia do moich potrzeb i w uroczy sposób motywowała mnie do pracy. Teraz mój angielski jest na zdecydowanie wyższym poziomie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.