Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kielce (Czarnów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!
Jestem nauczycielem z siedmioletnim doświadczeniem nabytym podczas pracy w szkole językowej. Obecnie pracuję jako tłumacz specjalistyczny i -- okazjonalnie -- jako tłumacz literatury dziecięcej.

Charakter zajęć każdorazowo dopasowuję do indywidualnych potrzeb ucznia. Przygotowuję nie tylko do sprawdzianów, egzaminów, matur i kolokwiów, ale również do rozmów o pracę i wyjazdów zagranicznych. Wyjaśniam zawiłości gramatyczne i pomagam w przełamywaniu barier w swobodnej komunikacji. Wszystko w miłej atmosferze, przy kawie/herbacie i ciasteczkach. :)

Na zajęcia zapraszam na ul. Lecha (os. Czarnów), niedaleko stacji BP.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.