FM Michał Wiśniewski

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Opole
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć!

Chciałbym Cię zaprosić na zajęcia szachowe, którę prowadzę głównie online ale też oferuję opcję dojazdu do osoby chętnej na terenie Opola i okolic. Zajęcia kierowane są do wszystkich niezależnie od wieku czy poziomu gry. 

Swoją przygodę z szachami zacząłem dwadzieścia lat temu. Posiadam międzynarodowy tytuł Fide Mistrza oraz ranking fide 2200 +- (chess,com 2500+-)  Moje największę osiągnięcia to: 
- Kilkukrotny medalista mistrzostw Polski juniorów w każdym tempie
- Dwukrotny Mistrz Ekstraligi Polski Juniorów z klubem "Rodło" Opole
- Wielokrotny Mistrz Województwa Opolskiego Juniorów oraz Seniorów

Doświadczenie w prowadzeniu zajęć szachowych indywidualnych czy też grupowych posiadam od 6 lat, a także wielkokrotnie pomagałem w przygotowaniach zawodników na Mistrzostwach Polski czy innych dużych turniejach.

Mam indywidualne podejście do każdego z uczniów. Przygotowywuję plan treningowy, wedle którego podążam z uczniem w czasie zajęć, a także po nich, dzięki temu, każdy temat poruszany na zajęciach, jest starannie dopracowywany przed lekcją.

Oferuję możliwość prowadzenia zajęć indywidualnych oraz grupowych. Dodatkowo staram się w razie potrzeby mieć kontakt z każdym z uczniów po zajęciach.

Jeżeli jesteś zainteresowany - napisz do mnie wiadomość prywatną, mailową bądź skontaktuj się ze mną telefonicznie (601927290) :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2017 - aktualnie
Trener Szachowy
Jestem trenerem szachowym od 2017 roku i aktywnym zawodnikiem od 2004 roku

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Fajny prowadzący, posiada bardzo ciekawe i interesujące taktyki prowadzące do wygranej po najbardziej typowych otwarciach.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2023

Zajęcia szachowe prowadzone przez FM Michała Wiśniewskiego są na bardzo wysokim poziomie. Jego doświadczenie i tytuł mistrza FIDE przekładają się na wysoką jakość nauki. Indywidualne podejście, staranne przygotowanie planu treningowego i kontakt po zajęciach sprawiają, że każdy uczeń może rozwijać swoje umiejętności w szachach. Gorąco polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Fajne zajęcia, bardzo podoba mi się indywidualne podejście do uczniów

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2023

Zajęcia z Michałem są zawsze dużą przyjemnością. Połączenie przyjemnego z pożytecznym - przyjazna atmosfera i indywidualne podejście do ucznia sprawiają, że wiedza szachowa jest łatwiej przyswajana :). Bardzo polecam

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Michał to świetny trener, nasza współpraca przebiegała bardzo pomyślnie. Wszelkie niejasności związane z przygotowaniem wyjaśniał, zajęcia były ciekawe i urozmaicone. Duża wiedza, poparta praktyką. Polecam, nie tylko dla juniorów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.