Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Chorzów
Świętochłowice
Ruda Śląska
Katowice
Mikołów
Gliwice
Zabrze
Bytom

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5458 opinii
Dla użytkownika Agnieszka

O mnie

Profesjonalny, prawdziwy, żywy angielski z doświadczonym magistrem praktykiem filologii angielskiej, potwierdzony przez zadowolonych klientów.

Zapraszam do kontaktu: 697360144 yesican@poczta.fm

z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Nie zwlekaj- ZAINWESTUJ w siebie już dziś i zobacz jak efektywnie można się uczyć.

Moim największym sukcesem są moi zadowoleni uczniowie Dlatego też mam nadzieję, że w tym roku szkolnym to właśnie ty dołączysz do ich grona

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2009
Uniwersytet Śląski
Licencjat
Filologia Angielska; specjalizacja nauczycielska
10.2009 - 06.2011
Uniwersytet Śląski
Magister
Filologia Angielska; specjalizacja tłumaczeniowa
Kursy i szkolenia
06.2004
FCE (First Certificate in English)
05.2005
CAE (Certificate in Advanced English)
06.2006
Trinity
04.2008
Wychowawca Kolonijny
09.2009
Egzaminator maturalny
10.2010
Dopalacze-Wypalacze
Doświadczenie
06.2005 - aktualnie
Zawodowa Korepetytorka-16 lat doświadczenia
16 lat prowadzenia indywidualnych, prywatnych i profesjonalnych zajęć dla uczniów w wieku 4-80 lat
07.2008 - aktualnie
Lektor-Wychowawca na obozach językowych
09.2008 - 08.2009
Nauczyciel w Szkole Podstawowej
09.2010 - 08.2013
Nauczyciel w ZSO (gimnazjum i liceum)
02.2011 - 08.2013
Tłumacz

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 458
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2024

Pani Agnieszka poprosiła mnie o opinię dla jej pracy, co robię z wielką przyjemnością.
Od początku zajęcia są prowadzone w regularny i zorganizowany sposób, co dla mnie jest najważniejsze. Niestety u poprzedniego prowadzącego nie mogłem liczyć na żadną systematyczność. W trakcie lekcji na prawdę mówię tylko ja. Pani Agnieszka nie zagaduje ucznia i tym samym nie zabiera czasu z lekcji. Na pewno są to zajęcia dla osób nastawionych na pracę czyli naukę. Nie polecam ich nikomu, kto chce "posiedzieć" 1h i nic nie robić. Zmiany w tym jak mój angielski się rozwinął od kiedy rozpocząłem zajęcia z p.Agnieszką są bardzo widoczne. Jestem świeżo po urlopie także wiem, co piszę.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2024

P.Agnieszka to bardzo dobry nauczyciel . Zawsze przygotowana i zaangażowana, o szerokiej wiedzy i doświadczeniu. W ciekawy sposób tłumaczy zasady gramatyki i słownictwa. Zaczynając przygodę z j.angielskim , byłam osobą początkującą, po 3 m-cach jestem osłuchana z tym językiem.
Dla mnie ważnym aspektem są zadania domowe.
Dodam tylko, że jestem po kilku próbach u innych nauczycieli , gdzie po jednej lekcji u p. Agnieszki wiedziałam , że jestem u odpowiedniej osoby .

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2024

Panią Agnieszkę mogę polecić z czystym sumieniem! Jej cierpliwość, zaangażowanie i profesjonalizm sprawiają, że nauka staje się przyjemnością. Dzięki jej indywidualnemu podejściu i kreatywnym metodom nauczania, szybko rozwinąłem swoje umiejętności językowe, co pozwoliło mi osiągnąć moje cele językowe.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2024

Jestem uczniem I klasy liceum , do Pani Agnieszki na zajęcia uczęszczam od kilku miesięcy. Na początku trudno było się przyzwyczaić , lecz po czasie lekcje zaczęły mi sprawiać ogromną przyjemność. Lekcje w całości prowadzone są w języku angielskim przez co już po kilku lekcjach można zauważyć poprawę w swojej mowie. Ciężko jest się nudzić na zajeciach przez zadawane zadania. Zadawane są rownież prace domowe oraz słówka. Serdecznie polecam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2024

Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Uczęszczam na lekcje do Pani Agnieszki od roku, a mój syn drugi rok. Pani Agnieszka jest nauczycielką bardzo wymagająco ale też pomocną i cierpliwą. Podczas zajęć komunikujemy się tylko w języku angielskim co dodatkowo wspiera efekty nauki. Jeśli ktoś chce się naprawdę nauczyć angielskiego to wybór Pani Agnieszki jako nauczyciela będzie strzałem w dziesiątkę.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2024

Polecam! Pani Agnieszka jest profesjonalistką, lekcje zawsze punktualnie, w pełni zaangażowana i sumienna. Bardzo dobry kontakt z nastolatkami, wzbudza ich szacunek. Jest wymagająca, lekcje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim co jest dodatkowym atutem. Pozdrawiam, Beata - mama nastolatki

avatar
RAFAŁ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2024

Jestem uczniem od pani Agnieszki od kilku miesięcy i widzę znaczne efekty w nauce języka. Pani Agnieszka jest osoba uporządkowaną oraz traktuje swój zawód nauczyciela bardzo profesjonalnie. Pani Agnieszka dzięki swojemu doświadczeniu od razu naświetla problemy językowe i wprowadza różnorodne ćwiczenia korygujące niedoskonałości. Moim największym problemem w systematycznej nauce był zróżnicowany grafik zawodowy, lecz dzięki temu że pani Agnieszka pracuje od poniedziałku do soboty od godziny 6 -22 problemu znikł. Grafik zajęć jest układana bardzo swobodnie a co najważniejsze bez żadnych niespodzianek związanych z odwoływaniem lekcji. Zajęcia odbywają się w bardzo milej atmosferze. Osobą niezdecydowanym pod względem wyboru nauczyciela gorąco polecam panią Agnieszką.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2024

Jestem 30 letnia uczennica Pani Agnieszki. Poszukiwałam osoby, która będzie wobec mnie wymagać rzetelnej nauki języka angielskiego, będzie potrafiła mnie zmotywować, a przede wszystkim będę czuła respekt wobec osoby uczącej mnie tego jezyka. Tak tez się stało! Pani Agnieszka jest nauczycielem wymagającym, uczącym systematyczności. Moją wiedzę sprawdza poprzez regularne wypytywanie zadanych słówek z konkretnych działów. Do tego dochodzą zapowiedziane sprawdziany z przerobionych działów, zadaje również prace domowe, które sprawiają mi przyjemność. Najważniejsze jest to ze OD PIERWSZYCH MiNUT PIERWSZYCH ZAJĘĆ ROZMAWIAMY !!!! TYLKO !!!! W JĘZYKU ANGIELSKIM. To świetny sposób na naukę tego języka. Dodatkowo zwraca szczególną uwagę na używaną przeze mnie gramatykę podczas rozmowy, a w szczególności poprawne użycie czasów. Uczy wypowiedzi złożonych. Polecam Panią Agnieszkę, 10/10.

Agnieszka

Drodzy Uczniowie i Uczennice,
W tym jednym miejscu pragnę z serca wszystkim Wam podziękować za wasze szczere i pozytywne opinie. Cieszę się, że moja praca i forma zajęć jaką oferuję na rynku służy Wam i przynosi widoczne efekty. Właśnie po to, to robimy! Wspólnie działamy dla Waszego postępu. Zawsze powtarzam, że bez Was mój zawód byłby tylko w połowie spełniony. To Wy stanowicie jego dopełnienie, a każdy Wasz komentarz jest dowodem na to, że warto mieć zasady i wprowadzać je w życie. Raz jeszcze dziękuję. Do zobaczenia na zajęciach.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2023

Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna, pracowita ale i wymagająca co motywuje do ciężkiej pracy. Zajęcia są dostosowane do mojego tępa i poziomu a wiedza którą zdobywam jest rzetelnie i cyklicznie sprawdzana. Zajęcia prowadzone w pełni po angielsku to bardzo skuteczna metoda i pozwala oswoić się z językiem z czym miałam duży problem. Jestem w technikum i ciężko pracuję na zajęciach jednak widzę tego efekty i z czystym sumieniem mogę gorąco polecić Panią Agnieszkę dla każdego kto naprawdę chce się nauczyć języka angielskiego

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2023

Córka (2 klasa LO) zaczęła zajęcia ze względu na jej problemy w szkole. Obecnie zajęcia z Panią Agnieszką są już kursem języka angielskiego, nie korepetycjami. Szukaliśmy osoby, która jest konsekwentna i wymagające wobec ucznia. Dodatkowo wraz z żoną wiedzieliśmy, że to nie mogą być zajęcia on-line ponieważ te doprowadziły do ww problemów i braków w wiedzy. Polecamy kurs u Pani Agnieszki każdemu, kto poszukuje osoby kompetentnej i zaangażowanej w pomoc.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2023

Zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Praca jest wykonywana zgodnie z ustaleniami. Wiedza jest systematycznie sprawdzana i kontrolowana. Wszystkie lekcje prowadzone są w języku angielskim. Błędy są omawiane na bieżąco w trakcie mojej pracy. Polecam osobom poszukującym wymagającego kursu.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2023

Oj musiałam odczekać swoje w kolejce żeby się dostać na lekcje w preferowanej godzinie. Teraz wiem dlaczego tak jest. Agnieszka to bardzo kompetentna osoba z dużą wiedzą i jeszcze większym doświadczeniem. Pracujemy tylko w języku angielskim i widzę jak dzięki temu polepszyła się jakość mojego angielskiego, a na tym zależało mi najbardziej. Polecam zgłosić się do Agnieszki każdemu kto poszukuje osoby, która zna się na swoim zawodzie.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Długo szukałam indywidualnych zajęć dla osoby dorosłej, które nie będę prowadzone w formie on-line. To było dla mnie bardzo ważne ponieważ jestem osobą, która nie potrafi skupić się pracując w Internecie. Do Agnieszki trafiłam dzięki znajomej, która mi ją poleciła po tym jak ta przygotowała jej syna do egzaminu FCE.
To jak pracujemy spełnia wszystkie moje wymagania. Już wcześniej wiedziałam, że Agnieszka jest osobą z zasadami, która nie idzie na kompromisy. Bardzo odpowiada mi jej tryb nauczania. Dzięki temu wiem czego się spodziewać oraz mogę rozplanować pracę w domu (mam zajęcia 2 razy w tygodniu). Polecam Agnieszkę jako nauczycielkę każdemu komu zależy na systematycznej i zorganizowanej formie zajęć.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2023

Jestem uczennicą 8 klasy i na lekcje do Pani Agnieszki uczęszczam od czerwca tego roku. Na początku trudno było dostosować się do obowiązujących zasad. Z czasem doceniłam reguły i system pracy z Panią Agnieszką i już teraz widzę postępy. Na lekcjach cały czas pracuję i mówię po angielsku. P. Agnieszka konsekwentnie sprawdza moją wiedzę poprzez zadawane zadania domowe, listy słówek i zapowiedziane testy.

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2023

Najwyższa jakość zajęć. Nareszcie pracuję z kimś komu zależy na jakości i wysokim standardzie lekcji. Na zajęcia uczęszczam przed pracą tj 7 rano i dla mnie jest to wymarzona pora. Nie przypominam sobie żeby lekcje kiedykolwiek zostały odwołane. Od samego początku wszystko zostało mi jasno i klarownie przedstawione, a poziom rzetelnie sprawdzony. Nauka jest dostosowana do mojego poziomu i tempa pracy. Ponieważ sama jestem osobą zdyscyplinowaną bardzo doceniam, że p.Agnieszka również prezentuje taki charakter pracy. Dodam, że zanim trafiłam do Pani Agnieszki, straciłam ok 6 miesięcy na tzw zajęciach on-line. Polecam każdemu, kto poszukuje osoby do solidnej i odpowiedzialnej współpracy. Łucja

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2023

Pani Agnieszka to jedyny nauczyciel, do którego nasz syn przychodzi punktualnie i mimo jego narzekań uczy się jak na żaden inny przedmiot. A każdy rodzic nastolatka wie, że to już dużo znaczy. Dzięki zaangażowaniu i jasnym zasadom, syn zdał egzamin 8klasisty, a obecnie jest w wybranym liceum w grupie zaawansowanej. Chcę zaznaczyć, że zapisując syna do Pani Agnieszki był on uczniem przeciętnym tzw "trójkowym". Dlatego też razem z żoną, najbardziej doceniamy u prowadzącej jej konsekwencję w działaniu, organizację, system odrabiania zajęć i możliwość lekcji w sobotę.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2023

Agnieszka poprosiła mnie o napisanie opinii nt naszej współpracy, co robię z wielką przyjemnością.
Zacznę od tego, że to najbardziej zorganizowana osobą jaką znam. Zawsze punktualna i przygotowana do zajęć. Podczas lekcji wykorzystuję każdą minutę ponieważ czuję, że to ja pracuję i w ten sposób rozwijam swoje kompetencje językowe. Nigdy nic nie zostaje pominięte, a cały kurs jest spójny i logiczny. Zadania domowe oraz słownictwo, które otrzymuję są doskonałym rozwiązaniem do pracy poza naszymi lekcjami. Zaangażowanie i otwartość to kolejne cechy naszych zajęć, które sobie cenię. Na koniec dodam, że jest to pierwsza osoba w moim życiu, która mnie nie pogania i daje mi tyle czasu do pracy ile czuję, że potrzebuję.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2023

Bardzo rzetelna osoba. Od pierwszego kontaktu wiedziałam, że dobrze trafiłam. Agnieszka jako jedna z nielicznych osób odebrała telefon i udzieliła mi jasnych odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Obecnie pracujemy już ponad rok i widzę jak mój angielski ożył. Metoda, którą pracujemy jest odpowiednia dla osób, które są nastawione na naukę, systematyczność i samodzielność. Bardzo ważnym jest też dla mnie regularność spotkań i przygotowanie z jej strony. Tutaj również mogę wystawić najwyższą ocenę ponieważ Agnieszka to osoba zorganizowana do perfekcji.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2023

Polecam Panią Agnieszkę, pełen profesionalizm. Bardzo zaangażowana i wymagająca, potrafi zmobilizować do systematycznej nauki. Zajęcia zawsze rozpoczynają się punktualnie.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2023

Szczerze polecam Panią Agnieszkę. Jest osobą kompetentną, świetnie zorganizowaną i zaangażowaną. Dzięki pracy z Nią uczeń zdobywa nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim oswaja język. DZIĘKUJĘ I POLECAM!!!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Na lekcje do p. Agnieszki uczęszczam od kilku miesięcy. Zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, co było na początku dla mnie pewną nowością, ponieważ jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim trybem pracy. Z perspektywy czasu dostrzegam, że tego typu sposób prowadzenia zajęć jest skuteczny, ponieważ pierwsze efekty nauki widać już po kilku spotkaniach. Pani Agnieszka jest wymagającą nauczycielką, przez co dodatkowo motywuje do nauki angielskiego. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Lekcje niebywale konkretne i prowadzone w efektywny sposób. Dla ludzi chcących się rzetelnie nauczyć języka to najlepszy wybór.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2023

Świetne nauczyciel i korepetytor z powołania. Pani Agnieszka to osoba bardzo wymagająca ale z genialnym podejściem i własnymi sposobami na naukę. Co ważne, metody te są skuteczne i przynoszą oczekiwane rezultaty. Syn po dwóch latach dotychczasowej współpracy swobodnie porozumiewa się w języku angielskim. Co istotne sam widzi postępy w nauce i nadal szlifuje język pod okiem Pani Agnieszki. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z przyjemnością rekomenduję zajęcia z Panią Agnieszką. Naprawdę warto!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką dzięki nim mój syn zdecydowanie podniósł swój poziom języka angielskiego. Ma większą swobodę w wypowiadaniu się oraz zwiększył się jego zasób słownictwa co daje duże efekty w szkole jak i na zagranicznych wyjazdach. Oczywiście zajęcia są również prowadzone profesjonalnie i rzetelnie oraz na duży plus doskonały kontakt telefoniczny z nauczycielem.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2023

Córka trafiła do Pani Agnieszki trzy lata temu po dwuletnich doświadczeniach z innym nauczycielem. Mieliśmy świadomość jako rodzice, że pozom angielskiego naszego dziecka jest słaby. Po pierwszych zajęciach Pani Agnieszka przedstawiła nam plan pracy przygotowany dla córki i od tego czasu konsekwentnie jest on realizowany.
Pani Agnieszka jest nauczycielem z powołania. Zawsze przygotowana do zajęć. Nie zdarzyło się by zajęcia zostały odwołane. Pani Agnieszka jest w 100 % zaangażowana w to co robi. Na mnie jako matce robi wrażenie Jej sumienność i odpowiednie podejście do ucznia oraz skuteczność zajęć. Jest nauczycielem bardzo wymagającym .
Jako rodzic cenię sobie również doskonały kontakt (telefon, sms).
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę jako nauczyciela dla osób które chcą się nauczyć języka angielskiego.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Serdecznie polecam zajęcia każdemu kto jest realnie gotowy na naukę języka angielskiego. Pani Agnieszka jest osobą metodyczną i profesjonalną. Poziom oraz zakres zajęć jest idealnie dostosowany do umiejętność i oczekiwań ucznia. Z całą świadomością mogę stwierdzić, że nie ma mowy o żadnej drodze na skróty. Wymagane jest przygotowanie oraz praca na i poza zajęciami. Jest to kluczowe ażeby na prawdę nauczyć się języka obcego. Wszystkie zajęcia prowadzone są w 100% w języku angielskim. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna co dodatkowo motywuje do nauki. Jakiekolwiek nieobecności są odrabiane, a ich termin jest uzgadniany zawsze z dużym wyprzedzeniem. Pani Agnieszka nie jest moim pierwszym nauczycielem języka angielskiego, więc tym bardziej jestem w stanie docenić różnice w sposobie ich prowadzenia. Wszystkim niezdecydowanym polecam szybko chwycić za telefon i umówić się na zajęcia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2023

Zdecydowanie Polecam Moja córka (kończąca 8 klasę )po roku korepetycji miała nadrobiony zaległy materiały jak i opanowany bieżący .Nauka jest rzetelna, systematyczna , a co najważniejsze z pełnym zaangażowaniem korepetytora. Córka nabrała pewności w posługiwaniu się j. angielskim .
Polecam tego korepetytora - zdecydowane są efekty takie jakie oczekuję się by było po korepetycjach.
Zdecydowanie TAK

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Wszystkim, chcącym nauczyć się angielskiego, polecam Panią Agnieszkę. Z perspektywy mamy, której dwójką dzieci uczyła się u Agnieszki, mogę powiedzieć, że kontakt z nauczycielem jest rewelacyjny, rodzic ma pełną wiedzę na temat pracy swojego dziecka a te mają świetnie tłumaczone wszystkie zagadnienia. Pani Agnieszka sprawdza opanowanie materiału po każdym dziale, więc na bieżąco koryguje braki. Dawno nie spotkałam tak rzetelnego i dobrego korepetytora!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Osobiście Panią Agnieszkę poznałem dzięki temu portalowi. Nie ukrywam nie było łatwo znaleźć wolny termin, jednakże jak już się dostało szansę to nie warto jej marnować !
Zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Agnieszka jest osobą wymagającą, bardzo wymagającą , dzięki takiemu podejściu do ucznia przekłada się na bardzo dobre efekty !
Zajęcia są prowadzone 100 % po Angielsku, zgodnie z przyjętym planem. Nacisk jest zarówno na gramatykę, słownictwo czy na też płynność mówienia, braki albo błędne nawyki natychmiast są korygowane.
Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, warunki są bardzo komfortowe. Zajęcia odbywają się 1 na 1 co przekłada się na pełne 60 min pracy.
Szczerze, bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką !

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką, które nie wyglądają jak "zwykłe " korepetycje. Pani Agnieszka jest wymagającą ale i pomocną korepetytorką. Zajęcia prowadzone w całości po Angielsku pozwalają skutecznie ćwiczyć mówienie na czym właśnie mi zależało :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2023

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką, ponieważ cały czas ćwiczymy i robimy zadania bardzo dużo wynoszę z tych lekcji.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2023

Polecam zajęcia z Panią Agnieszkę:
-czas na zajęciach wykorzystany do maksimum,
- dzięki zakazowi mówienia po polsku w czasie zajęć, rozwijana umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach językowych,
-rozwijane wszystkie umiejętności językowe z naciskiem na mówienie,
- rzetelnie i motywująco
- branie pod uwagę celu nauki języka.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2023

Polecam Agnieszkę jako korepetytorkę. Dzięki ciężkiej pracy obu stron efekty widać już po pierwszych tygodniach.

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2023

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Lekcje są dostosowane do poziomu ucznia i co najważniejsze są prowadzone w 100% w języku angielskim. Pani Agnieszka jest wymagająca, jeśli mamy z czymś problem to stara się zawsze, żeby dojść do rozwiązania co wymaga indywidualnego skupienia przez pełny czas lekcji. Polecam

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2023

Bardzo polecam! Jestem w klasie maturalnej, Pani Agnieszka przygotowuje mnie do tego. Jest bardzo wymagająca, ciężko pracujemy, moja wiedza jest sprawdzana systematycznie. Zajęcia odbywają się regularnie i nie wypadają. Bardzo profesjonalna korepetytorka.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Uczę się z Panią Agnieszką angielskiego. Nie jest to mój pierwszy nauczyciel angielskiego, natomiast z całą pewnością mogę stwierdzić, że Pani Agnieszka bardzo dobrze uczy angielskiego. Silnie motywuje do nauki i kiedy trzeba to jest bardzo pomocna.
Jestem bardzo zadowolony, że mogę uczestniczyć w lekcjach u Pani Agnieszki, bo widzę rezultaty tej nauki, dlatego zachęcam się do zapisania się na lekcje właśnie do tej nauczycielki.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2022

Z całego serca polecam zajęcia u Agnieszki. Jest to osoba wymagająca i rzetelna. Lekcje odbywają się w pełni po angielsku i dostosowane są indywidualnie do poziomu ucznia. Na zajęciach pracujemy z książkami, a zadania domowe są po każdych zajęciach. Oprócz tego można podjąć się dodatkowej nauki słownictwa, którego znajomość sprawdzana jest na następnym spotkaniu.
Zajęcia są tak przyjemne, że nie wiesz kiedy mija ich godzina.

Radzę się długo nie zastanawiać, tylko brać za telefon i umawiać się na pierwsze zajęcia :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2022

Korepetycje u Agnieszki są bardzo uczące. Jest w stanie wycisnąć z każdego wszystko co najlepsze i dokręcić śrubkę na tyle, by progres był zdecydowanie szybszy, niż u jakiegokolwiek innego korepetytora. Jest wymagająca i oczekuje od ucznia zaangażowania i systematyki ale to właśnie jest jej klucz do sukcesu. Zajęcia są dostosowane do poziomu ucznia i prowadzone w pełni po angielsku co motywuje do dalszej i rzetelnej nauki. Mimo, że Agnieszka jest wymagającym korepetytorem w żaden sposób nie wpływa to na atmosferę podczas zajęć, ponieważ jest ona bardzo przyjazna dzięki czemu każda lekcja mija bardzo szybko. Zdecydowanie polecam naukę angielskiego pod jej skrzydłami- gwarantuje szybszy progres i pozbycie się strachu podczas kontaktu z językiem angielskim. :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Bardzo polecam! Jestem w klasie maturalnej, chce pisać maturę z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym, a Pani Agnieszka przygotowuje mnie do tego. Jest bardzo wymagająca, ciężko pracujemy i wiele wynoszę z tych zajęć.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Pani Agnieszka przygotowuje mnie do egzaminu osmoklasisty. Przez dwa miesiące nauczyłem się więcej niż przez cztery lata w szkole. Bardzo polecam lekcje z Panią Agnieszką!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Co najważniejsze, są prowadzone w języku angielskim, dzięki czemu można rozwijać wszystkie kompetencje językowe, ze swobodą wypowiadania się włącznie. Wszystkie błędy są na bieżąco poprawiane, a wątpliwości rozwiewane. Zajęcia są też dobrze dostosowane do poziomu ucznia. Poza tym, miła atmosfera sprawia, że zawsze chce się na zajęcia przychodzić, nawet w najgorsze dni, a jedna godzina sprawia wrażenie pięciu minut. Gorąco polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Lekcje prowadzone są w języku angielskim, poziom jest dostosowany do ucznia, a błędy na bieżąco korygowane. Pani Agnieszka jest perfekcyjnie zorganizowana, zajęcia odbywają się zawsze punktualnie. Lekcje przebiegają płynnie i w przyjaznej atmosferze. Pani Agnieszka jest wymagająca, ale to tylko motywuje do rzetelnej nauki języka :) Ciesze się, że trafiłam na taką nauczycielkę :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Polecam lekcje u Pani Agnieszki!
Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane i dobrane do poziomu ucznia. Cała lekcja; od początku do końca jest w języku angielskim, cokolwiek chcemy powiedzieć, należy wypowiedzieć się w języku angielskim. Oprócz dialogu uczeń rozwiązuje wiele zadań w książce i ćwiczeniach. Podejście prowadzącej jest motywujące dla ucznia i wywołuje samodyscyplinę :)

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2022

Serdecznie polecam panią Agnieszkę. Jestem uczennicą klasy 5. Dzięki lekcjom u pani Agnieszki, które są prowadzone w całości po angielsku, zdecydowanie lepiej radzę sobie z tym językiem. Wprawdzie czasami jest dużo pracy domowej, ale widzę efekty. Jeżeli ktoś naprawdę chce się nauczyć języka, to POLECAM.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Dzień dobry. Gorąco polecam Panią Agnieszkę. Zajęcia prowadzone są w jeżyku angielskim, dzięki czemu pokonuje się barierę językową. Pani agnieszka jest wymagającą osobą przez co na zajęciach trzeba być cały czas skupionym. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie a wszystkie błędy szybko wychwytywane. Z czystym sumieniem polecam!!!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2022

Dzień dobry jestem uczennicą klasy 7 , Wcześniej było mi trudno zrozumieć język angielski , ale dzięki regularnym zajęciom z Panią Agnieszką jest dla mnie bardziej zrozumiały i chętniej się go uczę .

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2022

Dzien dobry. Cieszę się bardzo, że w końcu udało mi się znaleźć odpowiednią nauczycielkę dla mojej 12 córki. Po przerobieniu 4 lat w szkołach językowych widzę, że to były wyrzucone pieniążki w błoto i zmarnowany czas. Pani Agnieszka to wymagająca i zorganizowana nauczycielka. Całe lekcje prowadzone są po angielsku co zmusza do maksymalnego zaangażowania i skupienia. Książki dobierane są indywidualnie do posiadanej wiedzy, a materiał rzetelnie przerabiany.
Polecam wszystkim z całego ❤️

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

11 miesięcy temu, zanim się zapisałem na korepetycje do P.Agnieszki nie byłem w stanie wydobyć z siebie słowa po angielsku mimo 13 lat nauki angielskiego w szkole i zdanej matury. Na wakacjach wstydziłem się wejść do sklepu z moim ,,angielskim”. Teraz jestem na poziomie komunikatywnym i ciagle robię postępy. P. Agnieszka wykazuje dużo cierpliwości i spokoju mimo moich wielu powtarzających się błędów. Z czystym sumieniem polecam. Znajomość języka angielskiego moim zdaniem to podstawa i najlepsza inwestycja w siebie.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Mój syn, który ma 12 lat uczęszcza na zajęcia do Pani Agnieszki niecałe dwa miesiące. Z dziecka, który miał bardzo duże braki w znajomosci języka angielskiego stał się coraz bardziej pewnym siebie uczniem, który sam od siebie chętnie zaczyna mówić w tym języku.
Zajęcia odbywają się w języku angielskim mimo jego młodego wieku. Syn pracuje na własnym zestawie podręczników dla młodzieży.

Zajęcia są dość wymagające, ale to z jąką dumą Wojtek z nich wychodzi za każdym razem, pokazuje mi, że to jest dobre miejsce nawet dla młodszych uczniów.
Zdecydowanie widzę różnicę w jego nauce, ocenach ale przede wszystkim po Nim. Mówienie po angielsku zaczyna sprawiać mu po prostu frajdę, a to moim zdaniem jest najlepsza wizytówka dla Pani Agnieszki.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Jestem mamą 10 letniej Hani, która uczęszcza na angielski do Pani Agnieszki, by rozwijać swoje umiejętności językowe. Bardzo fajne jest to, że zajęcia w całości prowadzone są po angielsku, córka ma dobrany podręcznik do swojego poziomu. Przestała się krępować podczas komunikacji a to jest najważniejsze. Gorąco polecam! Pani Agnieszka to chodząca punktualność, zaangażowanie i sumienność!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Lekcje odbywają się regularnie i zawsze punktualnie. Zajęcia w całości są prowadzone po angielsku, co daje możliwość podniesienia swojego języka na wyższy poziom.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2022

Szczerzę mogę polecić zajęcia z języka angielskiego z Panią Agnieszką. Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny, nastawione na ogromną pracę ucznia. Pani Agnieszka jest nauczycielem bardzo wymagającym i cierpliwym. Pierwszy raz uczęszczałam na zajęcia w liceum i nie żałuję. Po paru latach powróciłam, aby dalej rozwijać swój poziom języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są tylko i wyłącznie w języku angielskim. Uważam, że jest to bardzo ważne, aby móc rozwinąć swoje umiejętności językowe i przełamać swoją barierę językową. Polecam zajęcia każdej osobie, która marzy o płynnej mowie w języku angielskim.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2022

Lekcje języka angielskiego z Panią Agnieszką to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia. Miałam okazję uczyć się w wielu szkołach językowych, ale dopiero teraz czuje faktycznie progres. Polecam każdemu zajęcia z Panią Agnieszką, kto pragnie zainwestować w swój rozwój okaz skutecznie nauczyć się języka angielskiego.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Z Agnieszką uczę się angielskiego od 6 miesięcy i serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą zacząć komunikować się w tym języku. Lekcje są w języku angielskim, a Agnieszka motywuje i wymaga od ucznia co skutkuje tym, iż efekty są zauważalne, a o to właśnie chodzi.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2022

Bardzo dobry nauczyciel. Przygotowuje się do egzaminu ósmoklasisty. Nie mam nic do zarzucenia.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Bardzo dobry nauczyciel,z całego serca mogę polecić, zaangażowana w rozwój uczniów,wymagająca a jednocześnie przyjacielska.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Pełen profesjonalizm. Nauczyciel z pasją.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2021

Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem języka angielskiego. Jej metody nauczania są skuteczne. Już po 2 miesiącach nauki widzę u siebie progres w mówieniu po angielsku. Co istotne, zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, nie ma możliwości wtrącania czegokolwiek po polsku, co powoduje, że na czas zajęć faktycznie człowiek przełącza się na myślenie po angielsku.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Panią Agnieszką. Nauka odbywa się wyłącznie po angielsku i to pozwala mi przełamywać moje lęki związane z mówieniem w tym języku. Serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Polecam lekcje z panią Agnieszką. Bardzo dobra współpraca i organizacja zajęć.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z Panią Agnieszką. Zajęcia odbywają się regularnie oraz punktualnie . Pani Agnieszka jest dobrze zorganizowana i zawsze przygotowana do zajęć.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2021

Jestem licealista, współpracuje z p. Agnieszka od 2 lat z przerwami. Po szkole podstawowej wznowiłem współpracę, ponieważ mój stan wiedzy był bardzo niski. Po paru miesiącach współpracy widzę postępy. Agnieszka jest wymagającą i skuteczna. W nauce języka to klucz do sukcesu. Polecam!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Uczę się angielskiego z Agnieszką już trzy lata. Rozmowa podczas lekcji tylko w języku obcym pozwoliła mi odkurzyć stare wiadomości szkolne i jednocześnie podnieść swój angielski na zdecydowanie wyższy poziom. Agnieszka jest wymagającym i mobilizującym do pracy nauczycielem, jednocześnie służy swoją wiedzą i pomocą. Lekcje w systemie 1:1 także bardzo mi odpowiadają, otrzymuję wtedy 100% uwagi nauczyciela. Zdecydowanie polecam lekcje angielskiego prowadzone przez Agnieszkę.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Serdecznie polecam lekcje z Panią Agnieszką. Przebiegają one w bardzo miłej atmosferze, są pełne profesjonalizmu i pomocy. Pani Agnieszka jest niezwykle wyrozumiała, pomocna i ma świetne podejście do uczniów. Z każdą lekcją czuję, że moje granice rozmowy w języku angielskim oraz zasób słówek się poszerzają! Jestem pewien, że niezależnie od wieku i poziomu lekcje z Panią Agnieszką będą świetnym wyborem!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2021

Zajęcia z Panią Agnieszką opierają się na ciągłej pracy ucznia wyłącznie w języku angielskim. Na bierząco wyłapywane są błędy co pozwala na eliminacje złych nawyków. Lekcje odbywają się regularne oraz punktualnie. Pani Agnieszka ma indywidualne podjęcie do potrzeb ucznia, jest dobrze zorganizowana oraz zawsze przygotowana do zajęć co jest szczególnie ważne - nie tracimy czasu na naukę. Jest osobą wymagającą ale również cierpliwą. Zdecydowanie mogę polecić naukę języka z Panią Agnieszką!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2021

Pani Agnieszka jest wymagająca, pełna wiedzy i zaangażowania. Lekcje odbywają się w języku angielskim, co stanowi nielada wyzwanie. Na początku obawiałam się tej formy ale teraz widzę, jak płyną z niej same korzyści. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, bez oceniania. Jeżeli angielski nie jest Twoją mocną stroną i chciałbyś to zmienić, Pani Agnieszka Ci w tym pomoże. Polecam z całego serca ❣

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z Agnieszką. To doświadczony, wyrozumiały nauczyciel, wyłapuje wszystkie błędy ale jest również bardzo cierpliwa. Zajęcia tylko po angielsku, zawsze punktualnie, dla mnie duży plus za możliwość odbywania zajęć o godzinie 6:00. Bardzo ciężko mi było dotychczas zorganizować czas popołudniu lub wieczorami a dzięki tak wczesnej porze mogę przed pracą systematycznie uczestniczyć w zajęciach.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Indywidualne podejście do ucznia, zajęcia prowadzone w języku angielskim w elastycznych godzinach.

avatar
Dastin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2021

Bardzo polecam lekcje u Agnieszki, szybkie efekty nauki, elastyczne godziny, lekcje nastawione na mówienie, z związku z tym są bardzo efektywne ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2021

Nigdy nie spotkałam tak ODPOWIEDZIALNEGO nauczyciela jak Agnieszka. Nasze zajęcia są zawsze o czasie i w pełni dostosowane do moich potrzeb. Podczas lekcji to ja pracuję, ćwiczę i mówię, a nie nauczyciel. Jestem pod ciągłą opieką i wiem, że moje błędy są wychwytywane oraz omawiane na bieżąco. Pracuję z każdą częścią języka dzięki czemu mój postęp jest widoczny w mojej pracy. Polecam wszystkim niezdecydowanym. To doskonała inwestycja we własny rozwój.

avatar
Rozalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Agnieszka jest kompetentnym nauczycielem. Można przypisać jej cechy, których oczekuje się od kreatywnego korepetytora: wiedza, doświadczenie, umiejętność zaimplementowania zróżnicowanych materiałów w procesie nauczania.
Jestem bardzo zadowolona z nauki, każde zajęcia są przygotowane w pełni profesjonalnie i przebiegają zawsze w bardzo pozytywnej atmosferze. Pozostaje polecić innym!

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Bardzo polecam lekcje. Elastyczne godziny lekcji umożliwiają każdemu umówienie się. Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie. Duża cierpliwość i konsekwencja w nauczaniu oraz punktualność to cechy wyróżniające Panią Agnieszkę

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2021

Jeśli ktoś z Was szuka nauczyciela z ogromną wiedzą i doświadczeniem to bardzo gorąco polecam p.Agnieszkę!!! Nauka, nawet po dłuższej przerwie od języka jest prawdziwą przyjemnością! Lekcje prowadzone są skrupulatnie, zajęcia odbywają się regularnie. U Pani Agnieszki cenię punktualnie rozpoczynające się lekcje, profesjonalizm i uwagę - wszystkie moje błędy językowe są na bieżąco korygowane! Jedyny język jakiego używamy na lekcjach to język angielski!!! Kto skorzysta, nie będzie chciał szukać nikogo innego!!! Naprawdę warto! Inwestujecie we własny rozwój i to w przyjemnym towarzystwie!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Po kilkumiesięcznej przerwie w nauce wróciłam do Agnieszki. Nadal wymagająca, zorganizowana, sympatyczna. Nauka z Agnieszką to nie męka pomimo trudności, które każdy uczeń napotyka w starciu z obcym językiem.

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Dzień dobry. mam 9 lat i uczęszczam na zajęcia p. Agnieszki od prawie roku. Zajęcia są ciekawe, bardzo mi się podobają. Od początku do końca w języku angielskim. Miła atmosfera oraz miło spędzony czas.
Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Gdy nastał lockdown i świat zwolnił tempo, postanowiłam wykorzystać ten moment, by odświeżyć i przypomnieć sobie angielski. Jednak zważywszy na sytuację, standardowa forma prowadzenia zajęć opierała się na kontakcie online. To jest kompletnie nie dla mnie! Na szczęście jakimś cudem (choć wierzę, że nie ma przypadków) los postawił mi na drodze Panią Agnieszkę.Nie pamiętam, czy kiedykolwiek poznałam tak profesjonalnego, rzetelnego i kompetentnego nauczyciela! Lekcje są czystą przyjemnością, mimo iż Pani Agnieszka potrafi być niezwykle wymagająca... ale jest też cierpliwa, co doceniam ;)
I fakt, że lekcje są prowadzone na żywo, a nie przez komputer, jest dla mnie ich kolejnym atutem.
Na każdą lekcję czekam z radością, a angielski jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Jestem pod wielkim wrażeniem formy prowadzenia zajęć oraz organizacji p.Agnieszki. Od samego początku wszystko jest prowadzone w jasny i przejrzysty sposób. Lekcje odbywają się z niespotykaną regularnością. Wreszcie mimo mojego poziomu A2 na zajęciach mówię cały czas po angielsku. Ogromny plus również za możliwość lekcji przed pracą czyli o 6/7 rano. Bardzo serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2021

Polecam Panią Agnieszkę. Wymagająca i zorganizowana nauczycielka. Całe lekcje prowadzone po angielsku. Rzetelnie przerabiany materiał. Dla chętnych możliwość nauki nowych słówek- odpytywanie z nich działa mobilizująco.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę. Jest wymagająca i wyłapuje wszelkie błędy, dzięki czemu uczeń wyzbywa się złych nawyków.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Dzień dobry.
Serdecznie polecam .
Bardzo kontaktowa,konkretna i wymagajaca nauczycielka .Człowiek od razu wie że dobrze trafił jeśli naprawdę chce się uczyć języka.

avatar
Cecylia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Dzien dobry. Z całego serca mogę polecić Panią Agnieszkę. Cieszę się bardzo, że w końcu udało mi się odszukać odpowiednią nauczycielkę dla mnie. Próbowałam już sił w dwóch szkołach językowych ale nauka dla ludzi w wieku 40+ już nie przychodzi tak łatwo i bywało tak, że nie nadązałam za grupą. Pani Agnieszka wykazuje się wyjątkową cierpliwością i sumiennoscia. W końcu zaczynam rozumieć te wszystkie "czasy" i powoli pokonuje barierę językową, co powoduje że angielski powoli staje się moim nowym hobby. Polecam wszystkim.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Agnieszka. Już po kilku miesiącach nabrałem zdecydowanie więcej pewności siebie w codziennych kontaktach zawodowych w języku angielskim (branża IT). Mega plus za późno wieczorne zajęcia również w weekendy i atmosferę. Pełen profesjonalizm i zrozumienie specyfiki moich osobistych barier związanych z posługiwaniem się językiem obcym.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką.
Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Polecam wszystkim którzy chcą się uczyć języka angielskiego.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Nauka przebiega w miłej atmosferze. Podejście do ucznia i nauczania wysoce profesjonalne. Polecam w 100% każdemu. :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Miła, sympatyczna, ale również wymagająca nauczycielka. Korepetycje na jak najwyższym poziomie. Na lekcjach komunikacja na lini Uczeń - Nauczyciel całkowicie po angielsku. Bardzo polecam korepetycje u Pani Agnieszki.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Korepetycje na najwyższym poziomie profesjonalizmu! Zaangażowanie w nauczanie, rzetelność, stanowczość to cechy prowadzącej Agnieszki, która swoją postawą sprawi, ze czy chcesz czy nie i tak się uczysz :)

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2020

Pełen profesjonalizm i duża cierpliwość dla ucznia. ze strony Pani Agnieszki. Uczęszczam od kilku miesięcy i do pełnego zrozumienia języka Szekspira nie przestanę.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką.Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w miłej atmosferze.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć bo nauczycielka jest wymagająca

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2020

Serdecznie polecam lekcje z Panią Agnieszką. Lekcje dopasowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Super atmosfera, dobrze dobrany materiał. Polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Zajęcia w całości prowadzone po angielsku. Mówienie na zajęciach tylko po angielsku jest oczekiwane, wymuszane jeżeli próbuje się mówić po polsku. Świetny sposób by nauczyć myślenia w dobieraniu słów i nauki komunikacji.
Profesjonalne podejście w tym miejsce na prowadzenie zajęć i punktualność. Bez pośpiechu.

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Pomimo krótkiej współpracy bardzo polecam Panią Agnieszkę. Sympatyczna, wymagająca, punktualna korepetytorka.

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Dobra współpraca i widoczne efekty zajęć. Pełen profesjonalizm
i wymagania, co jest ogromną zaletą korepetycji. Polecam.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Miła, sympatyczna, jako nauczyciel bardzo wymagająca i konsekwentna.
Zajęcia w całości prowadzone po angielsku, to uczeń mówi nie nauczyciel.
Sposób prowadzenia zajęć zmusza do samodzielnej pracy.
Jestem bardzo zadowolona z zajęć dlatego gorąco polecam Panią Agnieszkę.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Pani Agnieszko, dziękujemy za ten rok szkolny, który do łatwych nie należał. Mimo wielu przeszkód zarówno syn jak i córka ukończyli swoje klasy z wynikiem celującym.
Jako mama polecam wszystkim zajęcia z Panią Agnieszką. Doskonała współpraca. Oby więcej było takich pedagogów.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2020

Zajęcia prowadzone są tylko po angielsku co zmusza do wysiłku
i np szukania zamiennych słów jeżeli w danej chwili brakuje słownictwa. Zawsze dobrze przygotowana do zajęć, punktualna.
Wymagająca , sympatyczna
i bardzo pozytywna!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Szczerze polecam. Osoba w pełni profesjonalna, rewelacyjnie zorganizowana, trafnie dobierająca poziom zajęć do wiedzy ucznia. Lekcje odbywają się zgodnie z ustalonymi zasadami w bardzo przyjaznej atmosferze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Agnieszką. Dzięki niej poszerzyłem swoją wiedzę z zakresu gramatyki i słownictwa, mój poziom komunikacji w języku angielskim również uległ poprawie. Pani Agnieszka jest zawsze solidnie przygotowana, posiada odpowiednie materiały i pomoce. Polecam!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Zdecydowanie polecam. Na korepetycje chodzę o trzech miesięcy. Poziom lekcji jest dostosowany indywidulnie do ucznia. Pani Agnieszka jest zawsze bardzo dobrze przygotowana do prowadzenia zajęć. Lekcje prowadzone są w sposób profesjonalny i rzetelny oczywiście po angielsku. Pani Agnieszka jest wymagającym nauczycielem, zmusza ucznia do myślenia i samodzielnej pracy. Bardzo uprzejma, miła i kontaktowa. Szczerze gorąco polecam!!!!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Pani Agnieszka ma bardzo profesjonalne podejście do swoich uczniów. Zajęcia są ciekawe oraz bardzo rozwijają umiejętności językowe. Lekcje pomagają mi przełamać niepewność w mówieniu w języku angielskim. Z każdą lekcją czuję się coraz pewniej z angielskim i widzę swój bardzo duży postęp, który zrobiłam podczas nauki pod czujnym okiem Pani Agnieszki.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Długo czekałem na miejsce ponieważ ze względu na pracę mogę mieć lekcje tylko w niedziele. Dopiero po wspólnych lekcjach z Agnieszką zrozumiałem jak powinny wyglądać zajęcia nauki języka obcego. Mówię, czytam, odpowiadam i myślę ja, a nie prowadzący, który dla ułatwienia sobie pracy ma gotowe odpowiedzi. Cieszę się, że po każdych zajęciach jestem zmęczony. To daje mi widoczne efekty i pozwala czuć się swobodnie używając języka angielskiego.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2020

Kiedy w lutym tego roku moja nauczycielka, z którą przygotowywałam się do egzaminu FCE bez słowa wyjaśnienia zniknęła zostałam postawiona pod ścianą bez nadziei na znalezienie rozwiązania. Pani Agnieszka zgodziła się mi pomóc, mimo że sytuacja nie była korzystna. Czasu zostało mało, a dodatkowo przerwa zrobiła swoje. Gdybym mogła wystawiłabym ocenę 10/10 ponieważ to dzięki Pani Agnieszce mogę kontynuować naukę oraz w rzetelny sposób przygotować się do egzaminu. Dziękuję.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Główne zalety zajęć z Panią Agnieszką to przede wszystkim jej konsekwencja i wyraźny cel w prowadzeniu zajęć. Nie odpuszcza i nie daje taryfy ulgowej. Jest tylko angielski. Także jeżeli NA PRAWDĘ zależy Ci na solidnej dawce angielskiego po angielsku, polecam Ci te zajęcia.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2020

Nigdy, nigdzie nie mówiłem na zajęciach po angielsku tyle co u Pani Agnieszki. Mogę śmiało napisać, że mówię prawie cały czas. Dzięki tej metodzie w zalewie kilka miesięcy moja komunikacja w pracy uległa znacznej poprawie. Dodatkowo słownictwo, które jest regularnie sprawdzane pomaga opanować ten język. Polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Do Pani Agnieszki trafilam po kilku nieudanych probach wspolpracy z innymi nauczycielami. Jej zajecia, cechuje przede wszystkim doskonala organizacja pracy. Zawsze wiem co robimy i dlaczego. To dla mnie wazne poniewaz u poprzednich prowadzacych zdarzalo sie, ze zaczynali zajecia pytajac mnie "Co dzis robimy Pani Olu?". Konsekwencja i systematycznosc. Juz po kilku lekcjach wiedzialam, ze Pani Agnieszka ma na to wszystko plan. Kazde nieskonczone zadanie jest dokanczanie na kolejnej lekcji, a nie zapominane jak tez czesto bywalo wczesniej. Pani Agnieszka oczekuje wspolpracy i zaangazowania ze strony uczestnika zajec. Dzieki temu podczas naszych lekcji przez 90% czasu mowie ja, a nie prowadzacy. Podsumowujac, polecam wszystkim, ktorzy poszukuja wymagajacych i aktywnych lekcji.

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Konkretnie, z zasadami i skutecznie. Polecam wszystkim, którzy na poważnie podchodzą do nauki i planują wreszcie nauczyć się tego języka w stopniu biegłym. Dla mnie duży plus również za możliwość zajęć w niedzielę rano.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2020

Na lekcje do Agnieszki trafiłam dzięki mojemu koledze ze studiów, który uczęszczał na zajęcia kilka lat temu. Wszystko, co mi przekazał okazało się prawdą, a ja dzięki temu znalazłam nauczyciela, który wreszcie mi pomógł z j.angielskim. Niezwykła organizacja pracy. Każda lekcja odbyta o czasie. Konsekwencja w trakcie prowadzenia zajęć, podczas, których używamy tylko j.angielskiego. Dodatkowo ogromnym atutem dla mnie są lekcje w godzinach porannych przed moją pracą. Bardzo polecam wszystkim, którzy chcą solidnie nauczyć się języka.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Zdecydowanie polecam! Zajęcia z Panią Agnieszką to nie nudny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście pozwala pokonać wszelkie bariery oraz trudności w nauce. Natomiast niesamowicie pozytywne podejście zarówno do zagadnień, jak i do osoby ucznia, gwarantuje motywację i dobrą atmosferę .

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Gorąco polecam zajęcia z Panią Agnieszką,
Zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, dopasowane indywidualnie do ucznia.
Pani Agnieszka jest osobą kompetentną. Potrafi sprawić, że język angielski nie jest barierą nie do przejścia. Jest osobą bardzo wymagającą, która nie toleruje( co bardzo cenię) lenistwa i pobłażania jeśli chodzi o przygotowanie do zajęć

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Pani Agnieszka jest dobrze zorganizowaną oraz rzetelną osobą. Każda lekcja jest wykorzystywana w 100% a wszelkie błędy na bieżąco korygowane. Serdecznie polecam !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Mogę spokojnie polecić zajęcia z Panią Agnieszką. Indywidualne podejście i dobry system pracy umożliwiają duże postępy i dają możliwość rozwinięcia się. Dzięki temu, że od ucznia wymaga się sporo, zachowuje on systematyczność pracy.

avatar
Tomek W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Dużo pracy, ale tempo uzyskiwanych postępów wymierne :) Wymagający korepetytor, "niecyngoli" się z leniami. Lekcja trwa 60 min., po angielsku, każdy uczeń ma dopasowany poziom indywidualnie. Polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć i osiągać postępy! Pani Agnieszka już od pierwszych lekcji uczy samodzielności w posługiwaniu się językiem angielskim, co daje naprawdę bardzo dobre efekty. Lekcje prowadzone są w całości po angielsku co pomaga w przełamaniu bariery językowej.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Agnieszka to niesamowita osoba i nauczycielka!
Niezwykle rzetelna, systematyczna i wymagająca - a przy tym uśmiechnięta i radosna! Potrafi zmotywować do pracy co przekłada się na bardzo wysokie efekty i dynamikę osiągnięcia wyznaczonego celu.
W 100% polecam Panią Agnieszkę i zachęcam do współpracy każdego, komu zależy na efektywnej nauce języka!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2020

Na korepetycję z Panią Agnieszką chodzę od 4 lat. Jestem zadowolony z poprawy mojej wiedzy oraz sposobu prowadzenia lekcji wyłącznie posługując się językiem angielskim co ułatwia posługiwanie się językiem. Szczerze polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Pani Agnieszka, to bardzo profesjonalna osoba, podchodzi do swojej pracy bardzo poważnie. to jest mój czwarty miesiąc nauki i jestem zadowolona.
Pani Agnieszka, jest wymagająca, także mobilizuje mnie to do przygotowania zadanego materiału. Uczy mnie myśleć po angielsku, a pierwszą młodość mam już za sobą. Poza Tym podoba mi się jej oryginalny wygląd, jest barwna i ciekawie prowadzi każdą lekcję.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2020

Pani Agnieszka, otwarta na potrzeby ucznia, do których dopasowuje program nauczania.Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Jest osobą bardzo optymistyczną, doskonale motywuje do pracy a zajęcia z nią są naprawdę przyjemne. Dzięki różnorodnym formom nauczania, które proponuje, udalo mi się opanować znaczną część gramatyki, przelamać barierę w komunikowaniu się po angielsku, poprawić akcent oraz wymowę. Polecam !

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2020

Na korepetycje chodzę od dwóch miesięcy. Pani Agnieszka jest wymagająca, a sposób prowadzenia lekcji zmusza ucznia do samodzielnej pracy. Dzięki temu w tak krótkim czasie mój angielski bardzo sie poprawił. Szczerze polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Od czterech miesięcy chodze do Pani Agnieszki na korepetycję i jestem z nich bardzo zadowolony.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2019

Zajęcia z Panią Agnieszką to czysta przyjemność. Lekcja trwa pełne 60 minut i w całości po angielsku. Poziom jest dobierany indywidualnie do ucznia. Dużym plusem jest dostępność Pani Agnieszki. Szczerze polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2019

Chyba najlepszą rekomendacją będzie fakt, iż do Pani Agnieszki wrócilem po 4-miesiecznej przerwie. W maju rozpocząłem pracę w woj.mazowieckim i kontynuwanie nauki wydawało się niemożliwe. Nieudane próby znalezienia odpowiedniego korepetytora na miejscu, słabe efekty nauki samemu i uczucie, że czegoś brakuje w cotygodniowym grafiku było zbyt silne, więc Pani Agnieszka znalazła odpowiedni termin i w soboty znów uczęszczam na zajęcia. Profesjonalizm, konsekwencja, mocno motywujące i dyscyplinujace podejście powoduje, ze nawet po intensywnym tygodniu lekcje nie są przykrym obowiązkowym a przyjemnością. Szczerze polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2019

100% profesjonalizm. Nauczyciel wymagający ale po 2,5 miesiąca nauki widać efekty. Córka chodzi na zajęcia z przyjemnością. Zdecydowanie najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim córka mała lekcje.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2019

Zajęcia trwają pełne 60 minut i są prowadzone w całości po Angielsku. Poziom jest dobierany indywidualnie do ucznia. Panuje przyjemna atmosfera ale Pani Agnieszka mocno motywuje do działania (odpytuje ze słówek, zadaje prace domowe). Jestem zadowolony z zajęć mimo że mam wiele zajęć dodatkowych i czasami ciężko mi wygospodarować czas na zadanie domowe czy słówka wiem, że muszę i to owocuje. Uważam że rezygnacja ze szkoły językowej i przejście na zajęcia indywidualne było bardzo dobrą decyzją.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Zajęcia z Panią Agnieszką prowadzone są w całości po angielsku, trwają pełne 60 minut. Poziom dobrany indywidualnie do ucznia, samodzielna praca z językiem- nauczyciel stale kontroluje poprawność pracy, wypowiedzi itp. Godziny dobrane do możliwości czasowych ucznia. Panuje przyjemna atmosfera, jestem zadowolona z zajęć. Za każdym razem wiadomo na czym skończyłyśmy, przez co nie traci się czasu. Zadania i dodatkowe słownictwo są zawsze sprawdzane. Myślę, że trafiłam na bardzo dobrego nauczyciela i mimo, że zawsze miałam problemy z językiem angielskim uda mi się w końcu osiągnąć cel.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2019

Szczerze polecam zajęcia z p. Agnieszką! Korepetycje są prowadzone tylko w języku angielskim, co zmusza do przełamania bariery językowej, a każdy błąd jest skrupulatnie wychwytywany, dzięki czemu szybciej uczysz się układania poprawnych wypowiedzi.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Szczerze polecam! Uczyłam się angielskiego przez wiele lat zarówno w szkole jak i na grupowych kursach ale mój angielski nigdy nie był na zadawalającym mnie poziomie. Lekcje z Panią Agnieszką to zupełnie inne doświadczenie, każda lekcja pełne 60 minut prowadzona jest w języku angielskim, każdy błąd jest zauważony i w miarę możliwości sama muszę dojść do tego gdzie był popełniony i jak powinno być poprawnie. Z lekcji na lekcję czuję coraz większy komfort mówienia i myślę, że na efekty nie będę musiała długo czekać :) Do tego profesjonalna organizacja zajęć i jasne zasady określone na pierwszych zajęciach pozwalają na szybsze wdrożenie się w tryb nauki.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2019

Do Pani Agnieszki wróciłam po 9 latach ze względu na fakt, ze bardzo przyjemnie się współpracowało oraz progres widoczny był z zajęć na zajęcia. Od razu został dobrany odpowiedni poziom co pozwala mi na poszerzenie słownictwa, poprawę gramatyki oraz rozwiązanie języka. Temu ostatniemu na pewno sprzyja fakt, ze całe zajęcia prowadzone są w języku angielskim co wyklinałam na początku natomiast uważam nie nie tylko rozwija to słownictwo jak również kreatywność :) Pani Agnieszka daje możliwość uczenia się dodatkowych słówek co wydaje mi się niezwykle fair wobec ucznia. Zajęcia prowadzone są całe 60 minut, przebiegają w miłej atmosferze a Pani Agnieszka gimnastykuje się zeby każdemu jej uczniowi pasowała godzina, w której będą zajęcia co jest na duuuży plus!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Zajęcia z Panią Agnieszką są jedyne w swoim rodzaju. Po wielu mniej lub bardziej owocnych próbach nauki angielskiego w końcu trafilam na osobę, która mobilizuje i wykorzystuje czas na zajęciach do maksimum. Dodam, że zajęcia są w całości prowadzone w języku angielskim niezależnie od poziomu. Przyznam, że sama będąc filologiem, jestem dosyć wymagającym uczniem. Tym bardziej cieszę się, że w końcu trafiłam na Panią Agnieszkę, która odpowie na każde moje pytanie. Polecam serdecznie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Chodzę do Pani Agnieszki od niedawna, a już powoli widzę pozytywne rezultaty. Można mieć pewność, że ten korepetytor uczy poprawnego j.angielskiego

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Postawiłam na rozwój osobisty i szukałam nauczyciela, który będzie na wysokim poziomie. Do Agnieszki dostałam się z polecenia osoby, która z jej korepetycji korzysta już dłuższy czas. Jest mi niezmiernie miło, że tak się stało! Agnieszka jest osobą o ogromnym doświadczeniu i bardzo dobrej metodyce nauczania. Ostatni raz z angielskim miałam styczność prawie 10 lat temu. Poziom nauczania jest dostosowany do ucznia, zajęcia odbywają się tylko po angielsku, ale co jest najważniejsze, od pierwszych zajęć przestałam się bać próbować mówić w tym języku (bo do płynności takiej super, to mi jeszcze brakuje, ale z lekcji na lekcję widzi się ogromny progres). Tłumaczy bardzo prosto i dobrze, nic nie jest pomijane, jako nauczyciel wymaga, co mobilizuje do pracy cały czas. Na zajęciach jest całą swoją osobą, nie wypuszcza za 5 i nie zaczyna 5 po, bardzo często jeszcze przeciaga o 5 minutek, zawsze wychodzę mega zadowolona. Agnieszka zawsze wie, gdzie skończyliśmy poprzednie zajęcia i od czego powinniśmy zacząć. Jest mega cierpliwa i oddana swojej pracy. Jestem trudnym uczniem, który ma nieuporządkowaną i wybrakowaną wiedzę gramatyczną (problem nawet z wypowiadaniem godzin :) ), ale Agnieszka jest tak sympatyczna, że człowiek nie obawia się powiedzieć, że czegoś nie rozumie, zawsze wszystko mam dobrze wyjaśnione, ba nawet podyktowane (ah, ta gramatyka...). Szczerze polecam, z polecenia trafiłam i może ktoś dzięki mnie też do niej trafi. Bo w końcu jak na początku powiedziała mi Agnieszka "każda myśl wypowiedziana po angielsku poprawnie uczy nas pewności siebie w tym, co robimy!"

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Po prstu wprowadź numer Pani Agnieszki do telefonu, zadzwoń i umów się na lekcje! Tak dobrze zorganizowanego i rzetelnego nauczyciela ciężko znaleźć! Szczerze polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2019

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką, gdyż jest doskonałym nauczycielem, potrafi przekazywać wiedzę i zmotywować ucznia do pracy. Syn mimo młodego wieku (7 lat) chętnie uczęszcza na zajęcia i wychodzi z nich zadowolony. Będąc mamą i zarazem pedagogiem zauważyłam, że Pani Agnieszka praktykuje zasadę indywidualnego podejścia do ucznia, co uważam jest bardzo istotnym elementem w nauczaniu. Wiedza jest przekazywana w sposób zrozumiały, a na kolejnych zajęciach weryfikowana i utrwalana. Pozytywnie oceniam prowadzenie zeszytu i dobór odpowiednich podręczników.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Zajęcia z Panią Agnieszką motywują do nauki. Każda lekcja jest doskonale zorganizowana, a przede wszystkim dostosowana do poziomu i możliwości kursanta. W związku z tym, że na zajęciach nie używa się polskiego, zaczęłam szybko myśleć po angielsku, co umożliwiło mi swobodne konstruowanie wypowiedzi.
Serdecznie polecam Panią Agnieszkę. Jest lektorką z pasją, a nauka z nią jest naprawdę przyjemnością ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Dzięki tym korepetycjom nareszcie nauczyłam się swobodnie mówić po ang. Pokonała barierę językową i potrafię swobodnie komunikować się zarówno zawodowo, jak i w życiu prywatnym. Lekcje są ciekawe, a Agnieszka jest tak wszechstronną osobą, że konwersacje prowadzilysmy na każdy temat, od podróży po politykę. Polecam :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Kiedy kolejny raz wróciłam z wakacji i zdałam sobie sprawę, że mój angielski jest bardzo słaby, że wstyd mi za granicą, bo niby rozumiem, a nic powiedzieć nie umiem... i kiedy wypłakiwałam się przyjaciółce w rękaw - ta znalazła na to sposób!

POLECIŁA mi WYJĄTKOWĄ OSOBĘ - panią AGNIESZKĘ - jakże oryginalną, a zarazem rzetelną, kompetentną, niezwykle spokojną i poukładaną panią magister filologii angielskiej!

Pani Agnieszka to nauczyciel z powołania, pełen serca do swego zawodu. A kto lepiej odnajdzie się w swojej pracy niż ten co pracą żyje!

Zajęcia są prowadzone wyłącznie w języku angielskim, ich tempo dostosowane jest do tempa nauki ucznia. Pani Agnieszka niezwykle mobilizuje do samodzielnej nauki języka, powiedziałabym nawet, że uczy jak myśleć i nie bać się mówić w obcym języku.

Już po kilku lekcjach widzę, że robię postępy, jakich się nawet (tak szybko) nie spodziewałam.

Panią Agnieszkę poznałam dzięki POLECENIU przez najbliższą mi osobę, jestem niezwykle zadowolona, że udało mi się rozpocząć tą angielską przygodę z tak wspaniałym lektorem!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Na lekcję do Agnieszki chodzę od prawie roku. Zauważyłam swój duży postęp, szczególnie jeśli chodzi o konwersacje, z którymi na początku miałam ogromne problemy. Lekcje są prowadzone tylko w języku angielskim co "zmusza" do przestawienia sie na myślenie w tym języku. Agnieszka to bardzo dobrze zorganizowana osoba, zawsze przygotowana do zajęć. Jest wymagającym nauczycielem, ale dzięki temu jako uczeń czuję się zmobilizowana do pracy, więc nauka przebiega mi sprawniej. Jeśli naprawdę chcesz się nauczyć języka a nie tylko "chodzić na angielski" - Agnieszka jest zdecydowanie nauczycielem godnym polecenia.

avatar
Wioleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2019

Na lekcje do Pani Agnieszki zapisałam się widząc ogromne postępy w nauce mojej 12 letniej córki, która jako pierwsza rozpoczęła naukę u tej Pani.
Córka nie nadążała z materiałem w szkole przez co miała ogromne zaległości, postępy po kilku zajęciach były ogromne.
Nie jestem pierwszej młodości jednak postanowiłam że i ja podszlifuje swój angielski.
Pani Agnieszka motywuje do nauki jest wymagajaca, ale dzieki temu i u siebie widze postępy. Na nauke nigdy za pożno .
To ciepła osoba i świetny nauczyciel.
Polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam.
Pani Agnieszka to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia, cieszę się na każde zajęcia.
W stosunkowo krótkim czasie pomogła mi nadrobić braki w nauce.
Uważam, że świetnie w prosty sposób przekazuje wiedzę - miałam okazję korzystać wcześniej z pomocy innej osoby dzìęki czemu wiem, że nie każdy potrafi to robić.
Jestem mile zaskoczona, że nauka może być tak przyjemna :P.
POLECAM!!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Super nauczyciel! Godny polecenia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Bardzo serdecznie polecam. Lekcje przeprowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Cenie sobie stały rozwój i stawianie wymagań motywujacych do dalszej nauki a przecież o to w tym wszystkim chodzi:)

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Moja nauka u Pani Agnieszki trwa już 8 miesięcy. Zaczynałam od bardzo niskiego poziomu, a dziś swobodnie komunikuję się, będąc na zagranicznych wyjazdach. Oczywiście wiele nauki przede mną, ale sam fakt, że w tak krótkim czasie z pomocą Pani Agnieszki otworzyłam się na język angielski jest niesamowity. Serdecznie polecam!

avatar
IWONA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
30 lipca 2019

Mam bardzo mieszane uczucia. Pani bardzo zachęciła mnie rozmową, w której wydała się być bardzo profesjonalnym nauczycielem. Niestety z zajęć na zajęcia byłam coraz bardziej rozczarowana. Odnoszę wrażenie że Pani wszystkich mierzy jedną miarą bez względu na wiek i nie ma niestety podejścia do dzieci.

Córka była bardzo zestresowana na zajęciach, przed lekcjami bolał ją brzuch, a po nieraz płakała. Żaden szkolny nauczyciel nie wywoływał w niej takich negatywnych emocji. Uważam, ze takie traktowanie dziecka jest niedopuszczalne. Na wszystkich lekcjach (4) była przerabiana gramatyka i tylko gramatyka (na jednej zrobiono tylko 8 przykładów (!) bo do wszystkiego dziecko musiało dochodzić same. Pani nic nie pomagała, bo: „przecież to już było przerabiane i ma to zapisane w zeszycie”. W trakcie zajęć ciągle sprawdzała czyjeś testy, zamiast być skupionym na uczniu. Robiła uwagi dotyczącej stawiania krzesła: „aby nie dotykało ściany”, długopisu: „ze nie pożycza”.

Nigdy więcej nie posłałabym dziecka na nauki do tej Pani. Stracone pieniądze. Dorosły sobie poradzi, dziecko nie wytrzyma tej presji i surowego traktowania.

Brak możliwości płacenia przelewem.

Obecnie Mamy innego korepetytora, który jest ciepłą i serdeczną osobą. Córka wyszła z zajęć uśmiechnięta i zadowolona. Ma motywacje do dalszej nauki. Przerobili mnóstwo rzeczy i zajęcia były TYLKO po ang.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
30 lipca 2019

Lekcje wyłącznie w języku angielskim. Prowadzenie dostosowane do wieku i poziomu zaawansowania ucznia. Bardzo dobra organizacja pracy.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Na korepetycje do Pani Agnieszki trafiłem własnie przez ten serwis. Zajęcia sa prowadzone na bardzo wysokim poziomie a Pani Agnieszka jest zaangażowana na każdych zajęciach. Lekcje prowadzone sa w całości w języku angielskim przez co cały czas mogę podwyższać swoje umiejętności! Zdecydowanie polecam, po 4 miesiacach widzę duży progres u siebie!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Zdecydowanie polecam! Lekcje Pani Agnieszki są prowadzone na wysokim poziomie. Zajęcia są prowadzone w pełni w języku angielskim i jest wymagana ode mnie znajomości dodatkowych słówek. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Do Pani Agnieszki trafiłem czytając właśnie Wasze komentarze. Już po pierwszych zajęciach byłem pod wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Zajęcia tylko w języku angielskim, na samym początku test i rozmowa poziomująca. Ogromnym plusem jest to, że Pani Agnieszka podchodzi w sposób zindywidualizowany do swojego ucznia bacznie obserwując jego poczynania językowe. Dokładność, profesjonalizm, terminowość i skrupulatność to tylko niektóre cechy jakie udało mi się zauważyć u Pani Agnieszki. Rzadko kogoś polecam ale Pani Agnieszka zrobiła na mnie wrażenie jako nauczyciel. Z czystym sumieniem mogę ją polecić.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Bardzo polecam, skrupulatna korepetytorka, zajęcia w całości w języku angielskim, zadania domowe i dodatkowe słownictwo sprawdzane na zajęciach. Po 3 miesiącach uczęszczania widzę postępy.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2019

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Agnieszką ponieważ jej metody nauczania są zdecydowanie odmienne od standardów oferowanych przez większość korepetytorów.
Oznaczają się bezkompromisowością i dużymi wymaganiami ale to połączenie pozwala mi pierwszy raz uwierzyć że nauczenie się języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację jest możliwe.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Zdecydowanie najlepsza korepetytorka jakiej poszukałam od wielu lat!
Pełna zaangażowania w nauczanie, z zasadami, które nie pozwalają "odklepać lekcji". Z pewnością trzeba się przykładać do zajęć, które odbywają się po angielsku.Jakość zajęć naprawdę na poziomie jakiego poszukiwałam!
W trzech słowach : Wymagająca, Kompetentna, Skuteczna !

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Zdecydowanie polecam ! Pani Agnieszka to profesjonalistka na najwyższym poziomie. Jest osobą bardzo zorganizowaną, zdyscyplinowaną i tego też wymaga od swoich uczniów, co skutkuje silną motywacją i postępami w nauce:)) Nie ma mowy o nudzie czy "bylejakości " na lekcjach. Neurony pracują na najwyższych obrotach... wiem, że sama nie zmusiłabym się do takiego wysiłku intelektualnego. Pani Agnieszka to prawdziwy ekspert od nauki języka i motywacji.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Imponująca wiedza i doskonałe umiejętności metodyczne. Pani Agnieszka mobilizuje do pracy. Nauczyciel, którego szukałem. Zdecydowanie polecam wszystkim niezdecydowanym.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2019

Zdecydowanie polecam! Zajęcia z Panią Agnieszką zachęcają do ciągłego rozwoju swoich umiejętności języka angielskiego. Ogromnym atutem jest to, że lekcję są w całości przeprowadzane po angielsku, pozwala to na przełamywanie bariery językowej i z każdą kolejną lekcją mówienie po angielsku staje się przyjemne. Bardzo doceniam zaangażowanie i przygotowanie prowadzącej zajęcia. Pani Agnieszka skrupulatnie sprawdza zadania domowe i odpytuje ze słownictwa, dzięki temu powstaje systematyczność w nauce. Zachowana jest również ciągłość w nauczaniu, dzięki temu ma się regularną styczność z językiem. Już po kilku zajęciach jestem w stanie zauważyć postęp, w sytuacji gdzie sama zauważam, że popełniam błąd podczas mówienia, bądź rozwiązywania zadań. Dzięki takim nauczycielom, jak pani Agnieszka dostrzegam sens nauki języka angielskiego!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Bardzo polecam! Pani Agnieszka bardzo dobrze umie ocenić poziom ucznia,a także dostosować zajęcia do poziomu na którym uczeń się znajduje. Lekcje prowadzone są tylko w języku angielskim co bardzo pomaga w przełamaniu bariery w mówieniu. Każda nieobecność jest nadrabiana co bardzo mobilizuje. Zajęcia są zawsze perfekcyjnie przygotowane! Pani Agnieszka zadaje zadania domowe, sprawdza słownictwo! Polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Zachęcam wszystkich do uczęszczania na zajęcia do Pani Agnieszki. Aga jest bardzo kompetentną osobą, która motywuje do samodzielnego myślenia na zajęciach oraz do przełamania bariery językowej, poprzez prowadzenie zajęć tylko i wyłącznie w języku angielskim. Zajęcia trwają pełne 60 min i zawsze są profesjonalnie przygotowane, dodatkowy atut to możliwość (a nawet konieczność) odrobienia każdych zajęć. Polecam wszystkim.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Bardzo polecam. Jestem osoba dorosła, z dłuższą przerwą w nauce. Pani Agnieszka b.dobrze potrafi ocenić poziom ucznia, podręcznik interesujący. Lekcje prowadzone ściśle wg zaplanowanego trybu, wszystkie nieobecności są nadrabiane, co bardzo mobilizuje. Egzekwuje od ucznia mówienie po angielsku na zajęciach, daje zadania domowe, sprawdza słownictwo. Rzetelna nauka na dobrym poziomie. Miłe zaskoczenie na tle poznanych lektorów.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2019

Bardzo serdecznie polecam Panią Agnieszkę! Jest to osoba przede wszystkim profesjonalna, zaangażowana i wymagająca. Mobilizuje do systematycznej nauki oraz pomaga w pokonaniu bariery w mówieniu, poprzez lekcje całkowicie prowadzone w języku angielskim. Pani Agnieszka przygotowywała mnie do egzaminu gimnazjalisty a teraz również do matury. Jestem bardzo zadowolona i dzięki niej spokojna o moje wyniki. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Polecam! Pani Agnieszka to jak nauczyciel z powołania. Organizacja i rzetelność na bardzo wysokim poziomie! Lekcje prowadzone są w języku angielskim, co bardzo motywuje do nauki słownictwa. Polecam każdemu, kto chce poprawić swój poziom albo chce nauczyć się języka od podstaw.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

Agnieszka jest godną polecenia korepetytorką i z całym szacunkiem polecam wszystkim osobom, które chcą poprawić swój angielski na każdym etapie edukacji. Warunki jakie trzeba spełnić to chęć nauki, systematyczność i nauczyciel który wytłumaczy, na najwyższym poziomie wszystkie zawiłości językowe. Spełniając wyżej wymienione warunki sukces gwarantowany. Polecam

avatar
Ariel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2019

Gorąco polecam! Pani Agnieszka jest wymagająca, ale potrafi przekazać wiedzę i zmotywować ucznia. Po miesiącu korepetycji już widzę zdecydowaną poprawę, a na dodatek (co bardzo mnie cieszy!) czuję chęć do dalszej nauki i zacząłem wierzyć, że jestem w stanie opanować język angielski. Polecam wszystkim!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Serdecznie polecam. Wybrałam Panią Agę korzystając z opinii innych uczniów. Lekcje prowadzone są tylko w języku angielskim, co pomaga otworzyć się na naukę , używanie i myślenie w obcym języku. Polecam

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2019

Naprawdę bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką - do tej pory język angielski traktowałam jako coś, czego trzeba się nauczyć. Obecnie dodatkowo czerpię z tej nauki dużo radości. Na pewno olbrzymim plusem jest prowadzenie lekcji wyłącznie po angielsku i dyspozycyjność Pani Agnieszki od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych. Poza tym jasno określone zasady i sposób prowadzenia lekcji powoduje, że każdy doskonale wie co należy do jego obowiązków. Pierwszy raz spotkałam się z tak rzetelnym i świetnym przygotowaniem do prowadzonych zajęć.

avatar
K.G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Polecam. Jestem uczniem klasy piątej SP. Na lekcjach u Pani Agnieszki cały czas rozmawiamy po angielsku. Dzięki temu, więcej rozumiem i łatwiej jest mi się wypowiadać po angielsku. Świetnie tłumaczy gramatykę i jest zawsze przygotowana do lekcji.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Gorąco polecam każdemu komu zależy na rzetelnej nauce języka angielskiego. Ogromna zaletą zajęć, jest fakt, że w trakcie zajęć język polski nie istnieje, co moim zdanie bardzo przyspiesza naukę języka i mobilizuje do radzenia sobie pomimo braku pełnego zasobu słownictwa. Zajęcia są bardzo dobrze zorganizowane, a przede wszystkim Pani Agnieszka pilnuje systematyczności w nauce. Nie jedna szkoła językowa powinna brać przykład : )

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2019

What can I say except... Agnieszka is a very good teacher. She focuses on student's individual thinking in learning English, which positively influences on the progress.

Pani Agnieszka uczy dużej samodzielności podczas nauki języka, co jest najważniejsze kiedy chodzi postępy w opanowaniu angielskiego.
Jako nauczyciel jest wymagająca, ale potrafi wytłumaczyć w przystępny sposób dopadające jej kursantów wątpliwości lub trudności.
Lekcje prowadzone są tylko w języku angielskim co ułatwia zewnętrzną komunikację w przyszłości (jeżeli obawiacie się mówienia, na pewno po każdej godzinie z Panią Agnieszką będzie łatwiej!).
Zajęcia odbywają się zawsze punktualnie i trwają pełną godzinę zegarową.
Mogę szczerze powiedzieć, że polecam i oby więcej tak przygotowanych nauczycieli kształciło dzieci i dorosłych! :)

avatar
Mama Oliwki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Moja 9 letnia córka dopiero zaczyna swoja językową przygodę z Panią Agnieszką ale już widac postępy. Córka jest zmobilizowana, w szkole ma z angielskiego bardzo dobrą ocenę. Pani Agnieszka jest punktualna, wymagająca, zorganizowana. Otwarta na ucznia, pracowita i szybko odpowiada na zapytania rodzica. Z nadzieją na dalszą pozytywną współpracę-polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Pierwszy raz spotkałam się z tak kompetentnym podejściem do ucznia. To jest zupełnie co innego, niż w szkołach językowych. Pani Agnieszka udowadnia, że można być nauczycielem z powołania. Polecam w 100%

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Bardzo profesjonalne podejście do zajęć i dobra organizacja. Zajęcia wyłącznie w języku angielskim co dodatkowo angażuje i motywuje do nauki. Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z j.Angielskiego.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2019

Zajęcia profesjonalne, prowadzone w całości w języku angielskim. Agnieszka ma cechy fachowego korepetytora: zawsze dobrze przygotowana, wymagająca, konkretna ale cierpliwa i potrafi dostosować się do ucznia. Polecam

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Po 3 miesiącach nauki zauważam już jej efekty. Agnieszka jest wymagająca i pracuje zgodnie ze swoimi zasadami co powoduje, że traktuje lekcje poważnie i się do nich przygotowuje. Wykazuje się dużą elastycznością w przypadku konieczności zmiany godzin lekcji. Uczenie z Agnieszką jest skuteczne, a to chyba najważniejsze.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Panią Agnieszką. Wszystko, co zostało zawarte w opisie lekcji się zgadza – zajęcia prowadzone są w języku angielskim, wymagają zaangażowania od ucznia, ale ilość materiału dostosowana jest do indywidualnych możliwości, regularnie weryfikowane są postępy ucznia, wszelkie błędy poprawiane są na bieżąco.
Pani Agnieszka jest bardzo konkretna, wymagająca, dobrze zorganizowana, zawsze przygotowana do zajęć. Dodatkowo, co dla mnie jest ogromnym plusem ze względu na pracę zmianową, harmonogram naszych spotkań jest ruchomy, dopasowany do mojego grafiku.
Cieszę się, że trafiłam na taką nauczycielkę i polecam te zajęcia każdemu, kto rzeczywiście chce nauczyć się języka angielskiego.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Wybrałem panią Agnieszkę na podstawie poprzednich opinii. Po kilku zajęciach mogę szczerze potwierdzić wszystkie pozytywne oceny.
Zaangażowanie, profesjonalizm i podejście do ucznia - to z pewnością zalety, które w moim przypadku szybko przekuły się w zaufanie do Nauczycielki, a dla osoby mającej barierę przed mówieniem - jest ono kluczowe.
Do tego lekcje, z których nie tylko wychodzi się z głową pełną wiedzy, ale i z motywacją do nauki. Zdecydowanie polecam.

avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2018

Dużą zaletą jest to, że zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Jest to mobilizacja do jeszcze większej pracy i przede wszystkim pozwala na szybkie przełamywanie wszelkich barier językowych. Ogromnym plusem są godziny prowadzonych lekcji, uważam, że każdy jest w stanie znaleźć dla siebie dogodny termin! Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Lekcje na bardzo dobrym poziomie. Pełen profesjonalizm. Dzięki tym, że lekcje prowadzone są wyłącznie w języku angielskim coraz łatwiej się nim posługuję.
Polecam bardzo panią Agnieszkę

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Indywidualne podejście do ucznia po wcześniejszym szczegółowym ustaleniu jego pogrzeb. Lekcje w całości prowadzone wyłącznie w języku angielskim co na początku nie jest łatwe, ale bardzo pomaga w przekraczaniu własnych barier. Utrwalanie materiału poprzez zadania domowe. Na życzenie ucznia dodatkowe słownictwo do nauki. Przyjazna atmosfera i pełen profesjonalizm. GORĄCO POLECAM!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Profesjonalne podejście do zajęć.
Zajęcia bardzo urozmaicone ( słownictwo,gramatyka, pełne wypowiedzi) - natychmiastowa korekta błędnie sformuowanych zdań.
Komunikacja wyłącznie w j. angielskim.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2018

Doskonała organizacja, lekcje tylko i wyłącznie w języku angielskim, systematyczne sprawdzanie postępów, zadania domowe oraz dodatkowe słownictwo to najważniejsze dla mnie elementy podczas nauki u Pani Agnieszki. Wszystkie te czynniki powodują, iż nauka jest skuteczna. Zdecydowanie polecam naukę języka angielskiego u Pani Agnieszki.

avatar
Szymon Stańczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolony, gdyż mimo że jestem osobą pracującą zmianowo, mogę pobierać bardzo profesjonalne lekcje w dni wolne od pracy.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2018

Polecam w 100% Agnieszkę - szczególnie jeśli ktoś ma problemy z mówieniem i komunikacją - lekcje w 100% po angielsku - poziom językowy dostosowany do poziomu ucznia. Łatwo przełamać barierę językową - po prostu przez bitą godzinę trzeba mówić po angielsku. Agnieszka cały czas podczas mówienia koryguje (nie poprawiając i podając poprawną formę) a mówiąc co jest nie tak np. "tense"," grammar" etc. Skutkuje to tym, że na następnej lekcji, uczeń sam szybko wie co powiedział "nie tak" i sam siebie poprawia - własne błędy szybko zapadają w pamięć. Najlepsza nauczycielka jaką do tej pory miałam - a jestem typowym ścisłowcem i z językami zawsze miałam problemy.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2018

Wszystko zalety bo tylko takie widzę uczęszczając na lekcje do pani Agnieszki zostały już napisane ale najważniejsze dla mnie są:
- profesjonalizm,
- systematyczna praca,
- lekcje wyłącznie po angielsku,
- poziom dostosowany do potrzeb ucznia,
- zmuszanie do samodzielnego myślenia,
Nauczyciel godny polecenia w stu procentach.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2018

Bardzo polecam lekcje z panią Agnieszką. Jest profesjonalna zawsze przygotowana i wymagająca co sprawia że czas na zajęciach plynie bardzo szybko i aż żal kończyć lekcje. Duża motywacja do nauki sprawia że efekty zaczynają być widoczne , co tym bardziej skłania do kolejnego wysilku. Dla mnie jak angielski to tylko z panią Agnieszką.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2018

W 100% zgadzam się z poniższymi opiniami i potwierdzam:
- pełen profesjonalizm,
- motywacja,
- świetna organizacja,
- systematyczna praca,
- lekcje wyłącznie po angielsku,
- poziom dostosowany do potrzeb ucznia,
- brak odpowiedzi podanych na tacy,
- decyzja o tempie i ilość nauki należy do Ciebie.
Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2018

Agnieszka to bardzo profesjonalna nauczycielka, zajęcia z nią to czysta przyjemność. Dzięki jej metodą nauczania, bardzo szybko przyswajam wiedzę, a zadania domowe i słówka pomagają mi ją utrwalić. Z czystym sumieniem polecam Agnieszkę jako nauczycielkę języka angielskiego!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

Agnieszka to nauczycielka z pasją, w pełni zaangażowana w swoją pracę. Jest nauczycielką na pełny etat, która perfekcyjnie dostosowuje materiał do poziomu ucznia. Jest to niezwykle ważny element edukacji, ponieważ zbyt trudny materiał może nie tyle zniechęcić, co spowolnić cały proces edukacji. Agnieszka kładzie nacisk na wszystkie istotne elementy nauki języka obcego - mówienie, pisanie, czytanie. Ważnym elementem zajęć jest cykliczna weryfikacja przyswojonego materiału - jest to ważny element motywujący do nauki. Zdecydowanie polecam Agnieszkę jako nauczyciela języka angielskiego!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2018

Agnieszka to wymagający nauczyciel i jednocześnie bardzo zoganizowana, punktualna i konkretna osoba. Prowadzi zajęcia tylko i wyłacznie w języku angielskim, co sprawia, że znika blokada w głowie i po czasie po prostu zaczynasz myśleć w tym języku :) Agnieszka dostosowuje poziom zajęć do umiejętności ucznia i nie goni za realizacją programu, tylko daje uczniowi tyle czasu, ile potrzebuje on do zrozumienia zagadnień. Możliwość odrabiania nieobecności to kolejna wartość dodana :)
Jej grafik jest bardzo obszerny, od wczesnych godzin porannych aż po późne wieczorne, więc każdy - nawet najbardziej zapracowany - ma szansę przyjść na jej lekcje.
Jeśli jesteś osobą zmotywowaną i naprawdę chcesz sie nauczyć języka angielskiego to Aga jest najlpeszym nauczycielem.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Zajęcia odbywały się w tempie dostosowanym do ucznia. Prowadzone były wyłącznie w języku angielskim, co tym bardziej motywuje do dalszej nauki tego języka. Prowadząca zajęcia jest osobą kompetentną, profesjonalnie prowadzi każdą lekcję języka. Szczerze polecam, również osobom w wieku średnim.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2018

Jest mi niezwykle miło zarekomendować p. Agnieszkę jako nauczyciela wysoce profesjonalnego. Jestem osobą początkującą i już nie taką młodą. Zajęcia zaczęłam kilka miesięcy temu od poziomu ZERO, więc moje pojęcie o języku angielskim jest mgliste, ale wiem, że nie mogłam trafić lepiej. Lekcje są intensywne, ale dostosowane do mojego poziomu, praca z podręcznikiem i ćwiczeniami stanowi dla mnie wartość dodaną, pozwala na usystematyzowanie i uporządkowanie zdobytej wiedzy z zakresu zagadnień gramatycznych, jak i słownictwa. Sama niestety mam dużą blokadę przed mówieniem w obcym języku, z p. Agnieszką sukcesywnie udaje mi się ją przełamywać. Rzeczywiście p. Agnieszka jest bardzo wymagająca, nie uznaje półśrodków, "zmusza" do myślenia, do mówienia po angielsku. Zajęcia z p. Agnieszką to czas maksymalnie wykorzystany, doceniam jej przygotowanie do zajęć, punktualność, konieczność odrabiania nieobecności, zadania domowe, bank słów.

avatar
Ksenia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Zajęcia z Agnieszką należą do zajęć bardzo motywujących, idealne dla osób które faktycznie chcą nauczyć się posługiwać językiem angielskim. Głównym atutem zajęć jest konwersacja w tym jezyku, gdzie nacisk kładziony jest również na gramatykę, tak aby nie tylko umieć mówić po angielsku ale umieć mówić poprawnie. Ważne jest to, że uczeń musi samodzielnie konstruować/ próbować konstruować zdania dzięki czemu zdecydowanie szybciej zapamiętuje i opanowuje materiał. Na pomoc i wskazówki oczywiście można liczyć... Do dużych plusów współpracy z Agnieszką można zaliczyć, że jest ona zdecydowanym, konkretnym i zorganizowanym nauczycielem, co przekłada się na punktualność zajęć i pewność braku straty czasu. Polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Języka angielskiego uczę się już od kilku lat, jednak dopiero przy Pani Agnieszce czuję, że w końcu zacznę płynnie posługiwać się tym językiem.
Pierwsze zajęcia to sprawdzenie poziomu zaawansowania i dopasowanie odpowiednich materiałów do nauki. Kolejne, to czas na mówienie tylko po
angielsku i skrupulatne przerabianie zadań. Cały proces nauki odbywa się
w tempie dopasowanym do ucznia, tak aby była pewność, że dany materiał jest zrozumiały. Po przerobieniu określonej partii materiału, nowa wiedza jest weryfikowana również testem. Uważam, że jest to bardzo motywujące do nauki i daje informację zwrotną na temat przyswojonej wiedzy. Dużym plusem jest także to, że Pani Agnieszka prowadzi zajęcia w weekendy oraz można odrobić lekcję, która z konkretnej przyczyny nie mogła się odbyć.
Uważam, że inwestycja w zajęcia z Panią Agnieszką to najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2018

Pani Agnieszka jest nauczycielką bardzo wymagającą a przy tym cierpliwą. Zajęcia prowadzone są tylko w języku angielskim. Dzięki Pani Agnieszce uczę się stosować zasady gramatyczne w praktyce oraz myśleć w języku angielskim. Pani Agnieszka potrafi zmobilizować do systematycznej nauki.
Polecam lekcje z Panią Agnieszką :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Pani Agnieszka jest konkretną osobą i zna się na rzeczy. Wie jak nauczyć i potrafi zmobilizować. Polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Pani Agnieszka potrafi zmobilizować do samodzielnej i systematycznej pracy co jest bardzo ważne podczas nauki języków. Wymusza zaangażowanie i kreatywne myślenie co przekłada się na szybsze postępy. Zajęcia prowadzone wyłącznie po angielsku przełamują pewną blokadę podczas mówienia.
Odrabianie zaległych lekcji w przypadku braku możliwości przyjścia z pewnością jest dużym plusem dla osób pracujących, oczywiście w dogodnym terminie. Żadna lekcja nie jest ominięta.
Korepetycje godne polecenia

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Pani Agnieszka podchodzi do swojej pracy bardzo sumiennie i profesjonalnie. Zajęcia odbywają się w tempie dostosowanym do ucznia, co pozwala na dokładne zrealizowanie całego materiału z książki. Ponadto wszystkie zajęcia, które nie odbyły się z winy ucznia, są odrabiane, co jest dużą mobilizacją do nauki. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim, co stanowi wielki plus, ponieważ zmusza ucznia do myślenia w tym języku. Dodatkowa praca domowa, czy nauka słownictwa weryfikowana jest również na każdych zajęciach. Ze strony organizacyjnej wszystko przebiega jak w najlepszym porządku. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

P. Agnieszka to kompetentna, znająca się na rzeczy i przede wszystkim kochająca swoją pracę nauczycielka, która angażuje się w stu procentach. Jest profesjonalnym i wymagającym nauczycielem. Zajęcia zawsze są konkretne, ale nie przytłaczające. Przygotowanie do zajęć oraz prace domowe są zawsze sprawdzane. Wielki plus za duży nacisk na konwersacje, Rozmowy tylko w języku angielskim!!! P. Agnieszkę będę polecać każdemu kto chce się nauczyć j. angielskiego!!!

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Bardzo dobra i doświadczona nauczycielka. Wie co robi i dobrze jej to idzie. Szczerze polecam uczęszczanie. W dość krótkim czasie można się wiele nauczyć
Mocne10/10

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
11 czerwca 2018

Bardzo dużo mówię na lekcjach po angielsku, w większości są to monologi. Lekcje polegają na opracowywaniu po kolei zadań z podręcznika z Longmana. Zadania z ćwiczeniówki do zrobienia w domu. Dodatkowo sama określam ile słówek na dany tydzień się nauczę. Jeśli o coś zapytam, pani Agnieszka mi tłumaczy po angielsku.
To bardzo skrupulatna i obowiązkowa nauczycielka. Wszystkie zadane ćwiczenia/słówka zapisuje, więc nic nie umknie jej uwadze.
Po trzech miesiącach widzę progres.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2018

Na zajęcia uczęszczam ok. 3 miesiące. Zaczęłam na nie chodzić, ponieważ mam problem ze swobodnym wypowiadaniem się, a kurs, który obecnie robię, spowodował (mimo, że to krótki okres czasu), że zdecydownie swobodniej czuję się rozmawiając po angielsku, dlatego rekomenduję te lekcje. Dodatkowa zaletą jest to, że tak jak w opisie, zajęcia prowadzone są od początku w języku angielskim.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2018

Zajęcia z panią Agnieszką uratowały moje dziecko przed "szkolną katastrofą". Gdy syn rozpoczął naukę w IV klasie szkoły podstawowej i nauczyciel zaczął od niego wymagać konkretnej wiedzy i umiejętności okazało się, że są one zerowe... Pani Agnieszka sprawiła, że syn opanował w kilka miesięcy powstałe przez lata zaległości oraz bieżący materiał. Obecnie nie schodzi poniżej oceny "dobrej". Zajęcia prowadzone są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb ucznia oraz dostosowane do jego możliwości. Pani Agnieszka to profesjonalistka i wymagający nauczyciel, ale to właśnie tacy nauczyciele wpływają na rozwój i takich nauczycieli mile wspomina się nawet po latach. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Jeżeli szukasz dobrego nauczyciela angielskiego to przestań i dzwoń do Agnieszki. Bez względu na to czy uczysz się od zera czy "od zawsze". Agnieszka prowadzi lekcje w tempie dostosowanym do ucznia. Nie probuje "przerobić materiału" tylko nauczyć. Zajęcia sa tylko po angielsku, co gwarantuje pokonanie blokady językowej i przynosi szybkie efekty. Zmusza do myślenia a nie odtwarzania. Aga jest profesjonalna, wymagająca i z poczuciem humoru. Daje wędkę a nie rybę:D
Polecam wszystkim.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

P. Agnieszka to profesjonalista w każdym calu. Jest bardzo rzetelnym i wymagającym nauczycielem. Mobilizuje ucznia zarówno do pełnego zaangażowania i kreatywnego myślenia podczas zajęć prowadzonych wyłącznie w języku angielskim, jak i do samodzielnej i systematycznej pracy w domu. A to przekłada się na szybkie i widoczne postępy w nauce.
Elastyczne godziny zajęć dają możliwość znalezienia dogodnego dla siebie terminu, nawet tym najbardziej zapracowanym.
Wszystkim gorąco polecam zajęcia z P. Agnieszką!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2018

Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Na korepetycje z Angielskiego zdecydowałem się gdyż w wrześniu 2017 byłem na rozmowie kwalifikacyjnej po angielsku i niestety nie zaproponowano mi współpracy. Powodem nie było brak doświadczenia i wiedzy , ale własnie moja znajomość angielskiego ,który jak bylem przekonany powinien być na poziomie B2. Do Pani Agnieszki uczęszczam od 2 miesięcy i przez ten czas na tyle odświeżyłem swój angielski (nie mówię perfekcyjnie, ale ciągle i z pewnością siebie) , że dostałem ofertę pracy jeszcze podczas rozmowy (również po angielsku), którą odbyłem 3 dni temu w piątek!! Z ręką na sercu mogę polecić Panią Agnieszkę, jest wymagająca i stawia na systematyczność. Przez całe 60 minut praktycznie bez przerw gadamy po angielsku, dzięki czemu moim zdaniem maksymalnie wykorzystujemy swój czas na lekcji.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Pani Agnieszka jest osobą bardzo rzetelną, zaangażowaną w swoją pracę, wymagającą systematyczności, niezwykle komunikatywną. To wszystko sprawia, że jeżeli ktoś chce widzieć konkretne wyniki i postępy w nauce języka angielskiego, to Pani Agnieszka jest osobą jak najbardziej godną polecenia. Współpracuję z Panią Agnieszką od dwóch lat i mam nadzieję na współpracę na kolejne lata.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2018

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia. Duża mobilizacja do systematycznej nauki - polecam .

avatar
magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2018

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę!
Wreszcie nie mam blokady językowej i widzę duże postępy.
Lekcje prowadzone są w języku angielskim co na początku może sprawiać trudność , ale jest najlepszą drogą opanowania obcego języka.
Polecam!

avatar
Bogusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Polecam panią Agnieszkę. Dostosowuje poziom do umiejętności indywidualnych. Prowadzi lekcje w języku angielskim i mobilizuje do mówienia.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Pani Agnieszka to wymagający nauczyciel, który nie toleruje olewactwa. Jeśli naprawdę chcesz się uczyć i przykładasz się do pracy to jest to najlepszy nauczyciel jakiego możesz wybrać. Pełen profesjonalizm gwarantowany!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Agnieszkę - jako nauczyciel bardzo wymagająca, dzięki niej podczas zajęć uczymy się ,,myśleć" po angielsku. Bardzo profesjonalne podejście jeśli chodzi o organizacje i prowadzenie zajęć.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2018

Jeśli jesteś zdeterminowany i szukasz dobrego nauczyciela- z czystym sumieniem polecam. Mega zorganizowana, zaangażowana, uwaga ... wymagająca nauczycielka. Profesjonalne prowadzi zajęcia i motywuje do nauki na różne sposoby :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2018

Jeśli chcesz, żeby angielski stał się dla ciebie przyjemnością, a nie tylko przykrą koniecznością skorzystaj z oferty Agnieszki!!! Angielski żywy, a nie książkowy. Gramatyka ... niestety też.... ale potrzebna .... ważniejsze jednak samo mówienie .... i na to badź przygotowany! Dla mnie rewelacja!! Nareszcie rozumieć innych i móc konwersować! Ale pamietaj wszystko zależy przede wszystkim od ciebie. Agnieszka wskazuje drogę, ale tylko od ciebie zależy czy z niej skorzystasz i wyciśniesz jak cytrynę. Wiec "fochy" odstaw na bok i przyłóż się do pracy, a nie pożałujesz!
Godziny można dopasować nawet jeśli masz prace zmianową - to nie problem!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Polecam Panią Agnieszkę :). Zajęcia w języku angielskim z wykorzystaną każda minutą. Elastyczne godziny zajęć, więc każdy znajdzie "swoją" porę. Bardzo przyjazna atmosfera z motywowaniem na każdej lekcji plus odpowiedni nauczyciel daje możliwość językowego sukcesu :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Pani Agnieszka to bardzo dobra nauczycielka bardzo pomagają mi jej korepetycje. Cała lekcja jest prowadzona w języku angielskim przyspieszając naukę.

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2017

Panią Agnieszkę wybrałam na swojego korepetytora po przeczytaniu pozytywnych opinii na jej temat. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić prawdziwość poniższych komentarzy. Polecam

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2017

Bardzo gorąco polecam lekcje u Pani Agnieszki, zajęcia tylko w języku angielskim, co jest bardzo ważne chcąc mocno podszkolić język.Do tego bardzo profesjonalne podejście i mega wymagający nauczyciel co daje bardzo dużą motywacje do nauki.
Polecam

avatar
SABINA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Polecam

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

Polecam. Zajęcia prowadzone tylko w języku angielskim, dobra atmosfera i wymagający nauczyciel.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Profesjonalne podejście, wymagający nauczyciel prowadzący zajęcia w sposób ukierunkowany na mówienie po angielsku, dzięki czemu łatwo pokonuję się barierę językową. Dodatkowe materiały przygotowywane do zajęć pomagają w systematycznej pracy.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Na początku dość sceptycznie podchodziłam do lekcji ponieważ nie miałam styczności z językiem ponad 27 lat, ale z każdą kolejną godziną jest coraz lepiej. Nauka słówek z lekcji na lekcję "zmusza" do systematyczności i nie odkładania obowiązków na potem, jak dla mnie super rozwiązanie. Porozumiewanie się wyłącznie po angielsku nieco mnie stresuje tym bardziej jak czegoś nie wiem i muszę ułożyć mądre zdanie ale mam nadzieję, że z czasem będzie coraz lepiej:) Gorąco polecam Panią Agnieszkę.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Bardzo dobry, konkretny i wymagający nauczyciel języka angielskiego.
Ja, już po pierwszych lekcjach widzę u siebie postęp.
Poziom spotkań jest dostosowany do ucznia.
Jasne reguły i zasady uczestnictwa w zajęciach m.in. odrabianie zajęć.
Całość zajęć w języku angielskim - duży plus, ponieważ motywuje to do mówienia i myślenia w języku angielskim.
Pełen profesjonalizm, który bardzo motywuje ucznia.
Jeśli tylko wykażesz odrobinę chęci i zaangażowania w naukę języka angielskiego, Pani Agnieszka pomoże Ci przejść przez drogę rozwoju twoich umiejętności języka i rozwinąć je do maksimum. Warto zainwestować w siebie i wybrać Panią Agnieszkę na przewodnika w tej drodze.
Na pewno nie pożałujesz!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Jasno i konkretnie. Cenię taki rodzaj pracy. Pani Agnieszka jest bardzo wymagająca, dzięki temu bardzo dużo się nauczyłam w 2 miesiące. Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Super zajęcia. Na początku trochę sceptycznie podchodziłam do lekcji, ale z każdą kolejną godziną czuję się pewniej i wiem więcej. Polecam gorąco Panią Agnieszkę.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2017

Pani Agnieszka jest wymagająca i konsekwentna co bardzo motywuje do nauki. Poziom dostosowany do umiejętności ucznia. Zajęcia prowadzone w języku angielskim zmuszają do samodzielnego myślenia. Dużym plusem są elastyczne godziny pracy. Profesjonalizm w 100%
Polecam !

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2017

Gorąco polecam naukę u Pani Agnieszki! Bardzo duża dyspozycyjność, ale i wymagania, czego należy oczekiwać po dobrym nauczycielu. Nie wstyd robić przy niej błędy, a to bardzo pomaga! Bardzo profesjonalne podejście i metodyka pracy.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2017

Naukę j.angielskiego u p. Agnieszki polecam każdemu, kto chce przełamać swój lęk przed mówieniem w tym języku. P. Agnieszka to konsekwentny nauczyciel :) - lekcje odbywają się wyłącznie w j. angielskim, w miłej, przyjaznej atmosferze. Zmusza to do stałego poszerzania zasobu słownictwa, myślenia w tym języku. Poza tym uczy w przystępny sposób gramatyki. Dużym plusem jest dyspozycyjność p. Agnieszki - dogodne dla ucznia godziny nauki oraz możliwość odrobienia zajęć w przypadku nie dyspozycyjności "ucznia". Polecam każdemu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

„Bariera językowa” - jeśli znasz to uczucie od lat ale chętnie o nim zapomnisz…
Pani Agnieszka to profesjonalny nauczyciel, który potrafi dotrzeć do człowieka i zmotywować tak by uwierzył, że jeszcze wszystko jest możliwe.. i bez stresu osiągał postępy w nauce. Lubię te nasze lekcje, Pani Agnieszko;) Dziękuję, M.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Nieco powielę argumenty z innych komentarzy, ponieważ moje odczucia są bardzo podobne - Pani Agnieszka jest bardzo konkretnym i wymagającym nauczycielem, na dodatek zmuszającym do mówienia, co jest z jednej strony bardzo trudne, jednak kluczowe w nauce języka. Polecam jeśli ktoś chce uczyć się języka, a nie "chodzić na angielski" bo to dwie różne rzeczy.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Polecam zajęcia u Agnieszki. Bardzo konkretnie, po angielsku, daje "możliwość myślenia", aby uczeń sam wiedział gdzie robi błędy. Osoba z powołaniem i chęcią nauczania.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2017

Uczęszczam na lekcje do pani Agnieszki od marca tego roku. Zacząłem na poziomie Pre- Intermediate – wcześniej uczyłem się języka w latach 90-tych i to niestety z marnym skutkiem…
Wszyscy w poniższych opiniach opisali już chyba wszystko na temat lekcji u Pani Agnieszki, jej sposobów nauczania itd.
Ja postanowiłem napisać opinię po wyjeździe na wakacje, dokładnie po objeździe samochodem po krajach Europy, gdzie znajomość języka obcego (angielskiego) jest moim zdaniem niezbędna.
I jak to na „objazdówce” wielokrotnie musieliśmy pytać mieszkańców o drogę, hotele, zabytki, jedzenie i po prostu porozmawiać z mieszkańcami zwiedzanych okolic – i nie miałem z tym problemu! Oczywiście nie wszyscy znali język angielski, wtedy pozostawał tylko język migowy (haha ).
Moja rodzina i znajomi byli w szoku (znali mój wcześniejszy poziom).,
Dla mnie jest to ogromny sukces! Jeżeli miałbym komuś dać kilka wskazówek jak się uczyć, jak długo, jak często to przede wszystkim:
1. Znaleźć dobrego nauczyciela, który nas poprowadzi - i tu podziękowania i ukłony dla p. Agnieszki
2. Uczyć się słówek.
3. Codziennie poświęcać 30-40 minut dziennie na naukę.
Mając 2 godziny tygodniowo u Pani Agnieszki, w domu poświęcam około 3-4 na naukę- ucząc się słówek, które dostaję dodatkowo oraz utrwalając materiał z lekcji. Więc jeżeli ktoś chce się nauczyć języka to tak naprawdę tylko od nas samych zależy ile czasu, chęci, pracy w to włożymy. Powodzenia.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Zdecydowałam się na lekcję u Pani Agnieszki ze względu na dużą ilość pozytywnych komentarzy. Powiem szczerze, że nie zawiodłam się. Pani Agnieszka jest bardzo dobrym i wymagającym nauczycielem. Zajęcia są przede dostosowane do poziomu ucznia i prowadzone z dużym naciskiem na "mówienie". Gorąco polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2017

Gorąco polecam Panią Agnieszkę! Jest wymagającą i świetną nauczycielką, która potrafi zachęcić ucznia do nauki i dalszego rozwoju! Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Jak wszyscy którzy wypowiedzieli się przede mną, gorąco polecam Panią Agnieszkę – według mnie świetnego nauczyciela języka angielskiego. Język angielski jest moim drugim językiem obcym którego chcę się nauczyć. Moje wcześniejsze doświadczenia z próbą nauki języka angielskiego nie są zadawalające, ze względu na duży nacisk na gramatykę, a mówienie…”leżało”. Mimo, że na naukę „tego drugiego” języka umysł jest już nieco bardziej oporny;) i raczej nie jest łatwo (tym bardziej kiedy codziennie chodzi się do pracy, ma dziecko i inne obowiązki), dzięki Pani Agnieszce uwierzyłam, że na naukę języka angielskiego nigdy nie jest za późno i naprawdę można przełamać swój strach i małymi krokami można po prostu zacząć mówić po angielsku . Zajęcia mają swój ściśle określony plan, uczeń „musi” po prostu mówić (mimo początkowo pewnych trudności z przełamaniem wstydu przed błędnym mówieniem), ponieważ zajęcia odbywają się wyłącznie w języku angielskim. Z Panią Agnieszką można dostosować godziny zajęć w różnych porach dnia, jest cierpliwa, rzetelna, punktualna i wymaga na zajęciach myślenia. Takiego nauczyciela szukałam i znalazłam. Jestem bardzo zadowolona i jeśli ktoś chce się nauczyć mówić w języku angielskim i szuka dobrego nauczyciela, to jestem przekonana, że Pani Agnieszka jest jak najbardziej odpowiednią osobą. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Zajęcia z języka angielskiego spełniły moje oczekiwania, były prowadzone w profesjonalny sposób, które w krótkim czasie poprawiły moje umiejętności językowe.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Polecam wszystkim, którzy mają ruchome godziny pracy i nie tylko. Ja uciekam na zajęcia, gdy tylko moja córka pójdzie spać i już nie woła za tatą ;) Zawsze się znajdzie jakiś termin, by przyjść na lekcję - możliwe są nawet godziny późno wieczorne!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Panią Agnieszkę znalazłam w internecie, wybrałam na podstawie opinii które jak się okazało są odzwierciedleniem rzeczywistości (a różnie to bywa z tym netem). To nauczyciel dla osób które chcą się uczyć. Jest wymagająca, "zmusza" do myślenia i pracy nad angielskim co daje efekty. Całkowity zakaz mówienia po polsku sprawia że zaczyna się myśleć po angielsku. Przede mną jeszcze daleka droga ;-) ale po kilku miesiącach przestaję się bać mówić. Polecam wszystkim którzy chcą czuć się swobodnie poza granicami lub awansować :-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Długo szukałam nauczyciela, który będzie dla mnie odpowiedni. Bardzo się cieszę, że wreszcie znalazłam Panią Agnieszkę - przesympatyczną osobę, która jest rzeczowa, wymagająca oraz zmuszająca do nauki i myślenia. Zajęcia prowadzone są rzetelnie, profesjonalnie i z pomysłem. Poziom dostosowany jest do umiejętności, co jest dla mnie ważne. W krótkim czasie zauważyłam u siebie bardzo duży postęp. Szczerze polecam każdemu!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Zajęcia z Agnieszką były strzałem w dziesiątkę. Jest profesjonalistką, która przekazuje wiedzę w sposób przystępny, ale przede wszystkim zmusza do działania. Co więcej robi to w przemyślany sposób. Widać, że mamy wspólny cel i razem do niego dążymy.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Agnieszka jest wszechstronną osobą - daje z siebie duuużo więcej niż zaangażowanie, cierpliwość, umiejętność przekazywania wiedzy. Pomaga się otworzyć. Cieszę się, że mogę z nią pracować.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Szczerze polecam. Zajęcia prowadzone w sposób kreatywny, intensywny i dostosowany do poziomu uczącego się. Sprawia to, że w krótkim czasie zauważalny jest postęp. Ponadto, całość zorganizowana profesjonalnie - szczegółowy test poziomujący, elastyczne godziny zajęć, miła atmosfera.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Agnieszką, poziom lekcji dopasowany do umiejętności, praca na dobrze przygotowanych materiałach, lekcje prowadzone wyłącznie po angielsku, miła i motywująca do nauki atmosfera. POLECAM!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Polecam lekcje u pani Agnieszki ponieważ zajęcia prowadzi bardzo rzetelnie i fachowo. Na lekcji jest zakaz mówienia po polsku co zmusza nas do myślenia po angielsku. Pani Agnieszka jest bardzo konkretna, wymagająca i stanowcza oraz potrafi dostosować poziom programu nauczania do umiejętności ucznia. Jestem z zajęć zadowolona i polecam gorąco!!!!!!!!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Polecam w 100 %. Często, po przekroczeniu magicznej 40-tki, gdy dzieci są już starsze ... chcemy zrealizować swoje plany. A ja zawsze chciałam nauczyć się języka angielskiego. W szkole podstawowej uczyłam się języka rosyjskiego, a gdy w szkole średniej zaczęły się lekcje angielskiego było wielkie wow!!, a później wyłącznie nauka gramatyki :(
Kiedy podjęłam decyzję o rozpoczęciu nauki języka angielskiego długo szukałam odpowiedniego nauczyciela. Chciałam, żeby był wymagający, kompetentny, lekcje odbywały się punktualnie i oczywiście w języku angielskim. I … znalazłam Panią Agnieszkę. Po przeczytaniu wszystkich opinii zdecydowałam się na lekcje i nie żałuję. Lekcje prowadzone są w języku angielskim, co zmusza do samodzielnego i kreatywnego myślenia, poszerzenia słownictwa, a tym samym łamie barierę w mówieniu. Zajęcia dostosowane są indywidualnie do poziomu ucznia, zadania domowe i nauka "słówek"motywują do nauki w domu. Podsumowując – pełen profesjonalizm!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2017

Głównym problem w języku angielskim jest przełamanie własnej bariery przed mówieniem. Często znając zagadnienia gramatyczne oraz pojedyncze słowa nie jesteśmy w stanie rozmawiać swobodnie po angielsku. Dzięki zajęciom prowadzonym przez Panią Agnieszkę wyłącznie w języku angielskim (brak języka polskiego na zajęciach) można przełamać swoją barierę językową oraz pokonać wstyd i strach, które często towarzyszą nam przy posługiwaniu się językiem obcym. Pani Agnieszka przywiązuje również dużą wagę do tego w jaki sposób mówimy i wytyka najmniejsze błędy, dzięki czemu uświadamiamy sobie jak dużo błędów popełniamy w wypowiedziach.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Wybrałam zajęcia z Panią Agnieszką po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się! Jest nauczycielem wymagającym, zmuszającym do myślenia ale również niezwykle cierpliwym. Jednym z wielu plusów zajęć jest to że prowadzone są one WYŁĄCZNIE w języku angielskim co dodatkowo poszerza wiedzę. Zajęcia dostosowane są do umiejętności ucznia. GORĄCO POLECAM!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2017

Język angielski to moja słabość. Przerobiłam wielu korepetytorów a poziom językowy cały czas mnie nie zadawalał. Do Pani Agnieszki trafiłam zachęcona dobrymi opiniami. Współpracujemy już jakiś czas i szczerze polecam każdemu kto ma problem z językiem angielskim. Indywidualne podejście, regularne sprawdzanie przyswojonej wiedzy oraz dodatkowe materiały do poszerzania słownictwa to kilka z wielu atutów współpracy z Panią Agnieszka. Serdecznie polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z P.Agnieszka. Jest osobą bardzo zdyscyplinowaną, profesjonalną, otwartą na potrzeby studenta. Dodatkowo dostosowuję program nauczania do umiejętności i oczekiwań danej osoby. Zdecydowanie stwierdzam, że posiada wszystkie cechy dobrego nauczyciela. Sama długo szukałam kogoś takiego. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim co jest dodatkowym atutem. Bardzo cenię sobie te zajęcia. P. Agnieszka motywuje do nauki. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2017

Profesjonalizm, punktualność, indywidualne podejście do każdego ucznia - tak mogę opisać w 3 trzech słowach zajęcia z Panią Agnieszką. P. Agnieszka zawsze przygotowuje dodatkowe materiały, dzięki którym można poszerzać zasób swojego słownictwa. Ale co najważniejsze - nastawienie na ucznia i dopasowanie zajęć do jego tempa i umiejętności. Zajęcia nastawione na "myślenie" co jest niezwykle cenne, ponieważ "motywuje" ucznia do zastanowienia się nad poprawnością zdań i wypowiedzi, które samodzielnie tworzy. Serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2017

Polecam zajęcia z p. Agnieszką. Jest zawsze przygotowana, punktualna, otwarta na potrzeby ucznia, do których dopasowuje program nauczania. Wszelkie uwagi do słownictwa, gramatyki nie są w żaden sposób "przytykiem", "złośliwością", a zawsze tylko serdeczną wskazówką.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2017

Polecam wszystkim zajęcia u Pani Agnieszki. Zdecydowałam się na te lekcje, aby przełamać swoją barierę językową oraz pokonać wstyd i strach, które mną przemawiają w czasie komunikacji w języku angielskim. Jak się okazało, mówię bardzo "niechlujnie" i nie pilnuję gramatyki, a Pani Agnieszka zmusza mnie do nieustannego jej poprawiania - błędów nie wybacza i konsekwentnie każe mi się skupić, co przynosi bardzo duże efekty. Przede wszystkim jednak Pani Agnieszka ma duże zdolności interpersonalne, potrafi rozgryźć pewne cechy człowieka już po pierwszym spotkaniu, co ma ogromny wpływ na podejście do kolejnych zajęć. Zachęcam do zajęć z Panią Agnieszką wszystkich, którzy chcą bez stresu, w swobodnej atmosferze, ale konsekwentnie i z dużym zaangażowaniem, uzupełnić swoje braki językowe i przełamać strach przed mówieniem!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Pani Agnieszka jest osobą otwartą na potrzeby indywidualne ucznia i bardzo komunikatywną.Jednak należy pamiętać by zajęcia przynosiły efekt jest też potrzebna samodzielna praca w domu.Dużym plusem zajęć z Panią Agnieszką jest fakt, że zajęcia są prowadzone, tylko po angielsku, a wiedzę i umiejętności językowe można doszkalać z native speakerem Panem Omarem.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Gorąco polecam Panią Agnieszkę! Jest nauczycielką wymagającą ale właśnie o to mi chodziło . Jestem zmotywowana do nauki i z przyjemnością chodzę na zajęcia. Na lekcjach przerabiam ta samą książkę z której kiedyś korzystałam na zajęciach grupowych. Jest ogromna różnica! Dopiero teraz wiem, że się prawdziwie uczę. Sposób w jaki Pani Agnieszka prowadzi lekcje zmusza do wytężenia umysłu i samodzielnej pracy. Bardzo się cieszę, że udało mi się dostać na zajęcia.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2017

Zacznę dość nietypowo i przede wszystkim chcę napisać, że Agnieszka była jedyną osobą, która od razu odebrała mój telefon (dzwoniłem chyba do 7/8). Potem było równie rzeczowo i profesjonalnie. Można wierzyć lub nie, ale zajęcia NA PRAWDĘ są od godziny 6 do 22, co daje ogromną możliwość znalezienie dogodnego terminu dla siebie. Również potwierdzam poprzednie opinie-Agnieszka jest bardzo wymagająca zarówno wobec siebie jak i swoich uczniów. Nie zapisuj się jeżeli nie chce Ci się podjąć trudu samodzielnej pracy w domu.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

Pani Agnieszka jest wymagającym nauczycielem a zarazem bardzo cierpliwym a to połączenie przynosi pozytywne efekty. Zajęcia są prowadzone tylko w j. angielskim co jest bardzo dużym plusem w przełamywaniu bariery „strachu” przed mówieniem. Z czystym sumieniem polecam zajęcia.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2017

Swoją decyzję o podjęciu nauki z Panią Agnieszką oparłem jedynie na opiniach użytkowników tego portalu i był to bardzo dobry wybór. Polecam współpracę wszystkim, którzy na prawdę chcą nauczyć się języka angielskiego, a zarazem wiedzą, że są w stanie poświęcić swój czas i energię na przygotowanie do zajęć, na naukę słówek oraz dodatkową samodzielną pracę. Ja potrzebowałem odpowiedniej motywacji i wsparcia, czego na pewno nie brakuje. Godziny zajęć bardzo elastyczne – pozwalają na spotykanie się nawet tym bardzo zapracowanym. Dodatkowo dużą zaletą jest możliwość uczestniczenia w indywidualnych zajęciach wyłącznie konwersacyjnych z native speakerem.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2017

Bardzo polecam. Już po kilku miesiącach widać efekty pracy z panią Agnieszką

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Pani Agnieszka jest wymagającym, rzetelnym, konsekwentnym nauczycielem, który bardzo profesjonalnie podchodzi do każdych zajęć.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2017

Pani Agnieszka jest b. wymagająca i to jej główna zaleta. Potrafi zmobilizować dorosłych do nauki, a nie jest to łatwe. Zaledwie po czterech miesiącach widzę u siebie duży postęp. Polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2017

Kompetentny i konsekwentny nauczyciel z indywidualnym podejsciem do ucznia. Polecam zajęcia u Pani Agnieszki!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Osobiście polecam lekcje, szczególnie dla osób pracujących. Elastyczne godziny lekcji umożliwiają każdemu umówienie się. Niesamowita cierpliwość i konsekwencja w nauczaniu oraz punktualność to cechy wyróżniające Panią Agnieszkę oraz Pana Omara.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

Z czystym sumieniem polecam zajęcia. Prowadzone są tylko i wyłącznie w języku angielskim. Moim zdaniem jest to największy atut. Uczeń pozbywa się wszelkich barier w mowie. Rozmowa staje się łatwa i przyjemna. Pani Agnieszka jak i jej mąż są nauczycielami wymagającymi, ale zarazem konsekwentnymi w dążeniu do osiągnięcia celu przez ich ucznia.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Lekcję przebiegają w niestresującej atmosferze, odbywają się wyłącznie w języku angielskim co zmusza do nieustannego myślenia.Wykonywane ćwiczenia są różnorodne, co czyni zajęcia ciekawymi i pozwalają na powtórkę zarówno gramatyki, słownictwa jak i mowy. Jeśli miałabym wybierać dziś korepetytora jeszcze raz, z pewnością wybrałabym ponownie Panią Agnieszkę.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Polecam lekcje u Pani Agnieszki. Jest nauczycielką wymagającą, która
zmusza do samodzielnego myślenia. Pani Agnieszka jest bardzo cierpliwą nauczycielką, wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam!!!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Wymagający kompetentny , konsekwentny i świetny nauczyciel !! - cudowny człowiek !! Jestem mega zadowolona ze udało mi się dostać na zajęcia . Dziękuje i Zdecydowanie POLECAM !!!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2016

Zajęcia z języka angielskiego z Panią Agnieszką są godne polecenia. Gramatyka, samodzielne myślenie i mówienie tylko po angielsku to podstawa. Jest wymagająca i konsekwentna. Bardzo polecam!!!!!!!!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2016

Korepetycje z Panią Agnieszką są godne polecenia. Przemyślana struktura zajęć różniąca się od "szkolnego" typu uczenia. Wymienne zajęcia z Native Speakerem dają możliwość kontaktu z językiem i przełamania strachu przed mówieniem.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2016

Bardzo polecam Panią Agnieszkę, jest wymagająca, oraz konsekwentna, ale dzięki niej zrozumiałam gramatykę oraz poszerzyłam słownictwo. Prowadzi bardzo dobre przygotowanie do matury pisemnej oraz ustnej. Dużym plusem są także elastyczne godziny zajęć oraz osobne godziny z native speakerem

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2016

Bardzo polecam! Naprawdę warto!

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Gorąco polecam zajęcia. Pani Agnieszka kładzie nacisk na poprawną wymowę i gramatykę, nie podpowiada rozwiązań, zmuszając tym do samodzielnego szukania rozwiązań.Pani Agnieszka prowadzi zajęcia wyłącznie w języku angielskim a jeśli wymsknie się nam coś w języku polskim możemy wówczas usłyszeć, iż zna również język francuski. Nie ma że boli, trzeba się zmusić do mówienia. Bardzo dużym atutem jest możliwość łączenia nauki u native speakera.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2016

Pani Agnieszka to bardzo wymagający nauczyciel, ale dzięki temu zmusza ucznia do systematycznej nauki i wysiłku. Serdecznie polecam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2016

Efekty nauki z Panią Agnieszką są widoczne już po pierwszych zajęciach. Jest to wymagająca i bardzo dobra nauczycielka, która zmusza do samodzielnego myślenia, a to z kolei przekłada się na wyniki. Bardzo polecam naukę z tą nauczycielką .

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Z czystym sumieniem polecam naukę języka angielskiego u Pani Agnieszki i jej męża. Od pierwszej lekcji oboje skutecznie motywują do nauki i pomagają w przełamaniu strachu przed "mówionym" angielskim. Podręcznik i poziom nauki dopasowany został indywidualnie do moich potrzeb i umiejętności. Zajęcia nie są szablonowe - wymagają od ucznia zaangażowania i zmuszają do kreatywnego myślenia, co bardzo dobrze przekłada się na stałe poszerzanie słownictwa i doskonalenie płynności.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Na zajęcia do Agnieszki trafiłam z polecenia. Moim celem było usystematyzowanie aktualnej wiedzy a przede wszystkim pozbycie się "strachu" przed mówieniem w obcym jezyku. Agnieszka dopasowała podręcznik do mojego aktualnego poziomu, podpowiedziała na co szczególnie muszę zwrócić uwagę i czego należy się pozbyć. W moim przypadku bardzo doby wypływ miały również lekcje z native speakerem. Agnieszka to osoba z ogromna wiedza i doświadczeniem ale przede wszystkim miła bezpośrednia i otwarta osoba. Z całego serca polecam lekcje u Agnieszki.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Panią Agnieszką. Jest to wymagający, zmuszający do samodzielnego myślenia nauczyciel. Z przyjemnością mogę stwierdzić, że efekty nauki są widoczne już po pierwszych zajęciach. Gorąco polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Bardzo wymagający i konsekwentny nauczyciel. Mobilizuje do samodzielnego myślenia, systematycznej pracy i pełnego zaangażowania. Zajęcia w 100% prowadzone w języku angielskim i możliwość nauki z native speakerem sprzyjają efektywnej nauce języka. Pani Agnieszka to świetny nauczyciel dla osób poważnie podchodzących do nauki.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2016

Pani Agnieszka to nauczyciel z powołania u którego nie ma taryfy ulgowej co mobilizuje do myslenia i pracy. Pani Agnieszka nie traci czasu na zbedne plotki. Cała lekcja jest w 100% poświęcona na naukę. Polecam w 100% !

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2016

Pani Agnieszka to wymagający i konsekwentny nauczyciel. Na lekcjach zmusza do myślenia i mobilizuje do systematycznej nauki. Duży plus to ogromny zakres godzin zajęć. Polecam w 100%

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2016

Gorąco polecam naukę języka angielskiego z Panią Agnieszką. Zajęcia w całości prowadzone są w języku angielskim, co wymaga od ucznia myślenia "po angielsku". Pani Agnieszka jest bardzo wymagającym, a co za tym idzie mobilizującym do nauki nauczycielem - jeśli tylko chcesz uczyć się słówek, każde zajęcia rozpoczną się od odpytania;-) Dodatkową zaletą jest również możliwość odbycia zajęć z native speakerem. Pani Agnieszka jest idealnym nauczycielem dla osób, które chcą poważnie podejść do nauki języka.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2016

Bardzo polecam naukę języka angielskiego z Panią Agnieszką. Jest to nauczyciel wymagający i kompetentny. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co wymaga od ucznia stałego zaangażowania na nich. Pani Agnieszka proponuje również odpytywanie ze słówek - jest to bardzo dobra motywacja do ich nauki. Dodatkową zaletą jest również możliwość odbycia zajęć z native speakerem. Pani Agnieszka jest idealnym nauczycielem dla osób, którym naprawdę zależy na opanowaniu tego języka w stopniu jak najwyższym.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Absolutnie najwyższy poziom nauczania. Cały czas lekcji poświęcony jest na zajęcia językowe - zero wtrąceń, plotek czy innych rzeczy , które mogą odciągać uwagę od nauki języka.
Serdecznie polecam każdemu , kto szuka profesjonalnego nauczyciela.

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2016

Poziom zajęć dopasowany jest do potrzeb ucznia. Dużą zaletą są zajęcia z native speakerem, co oswaja z innym akcentem, oraz dostosowanie zajęć do swojego grafiku. Dla chcących nauczyć się więcej, dodatkowe materiały. Metoda zajęć różni się od tej, którą znamy z nauki języka w szkole, zmusza do samodzielnego myślenia i motywuje.

avatar
Faustyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2016

Bardzo polecam zajęcia z panią Agnieszką. Lekcje wymagają zaangażowania i nauczycielka jest wymagająca , ale dzięki temu można szybko zauważyć postępy. Plusem są także zajęcia z mężem pani Agnieszki - świadomość, że dana osoba nie zna języka polskiego dodatkowo motywuje do tego żeby się przełamać i po prostu mówić;)

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2016

Muszę powiedzieć, że zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Pani Agnieszka zmusza do myślenia i nie podaje gotowych rozwiązań na tacy. Oczekuje od ucznia zaangażowania sama będąc osobą bardzo rzetelną. Dużym atutem lekcji z Panią Agnieszką są:
- możliwość dostosowania nauki języka do swojego grafiku pracy (w grę wchodzi praktycznie każda godzina od poniedziałku do niedzieli);
- zajęcia na przemian z native speakerem (mężem Pani Agnieszki);
-doświadczenie w nauczaniu języka;
-dostosowanie poziomu nauczania do aktualnego poziomu ucznia;
- oraz fakt iż Pani Agnieszka potrafi zmotywować do nauki.

Ogólnie, warto dojeżdżać nawet 20 km.

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Chciałam gorąco polecić Panią Agnieszkę, jest bardzo profesjonalnym, doświadczonym, rzeczowym, miłym, a przede wszystkim cierpliwym nauczycielem języka angielskiego. Jako senior pragnę zaapelować do wszystkich starszych osób, którzy jak ja postanowili zacząć w tak późnym wieku naukę języka angielskiego (nigdy nie jest za późno), że na zajęcia z tego przedmiotu to tylko do Pani Agnieszki. Powiem śmiało, że trafiłam na najlepszego nauczyciela w moim już dość długim życiu. Pani Agnieszka zaskoczyła mnie indywidualnym podejściem, sympatyczną atmosferą, idealnym doborem materiałów, a dodatkowo w tej samej cenie poznałam wspaniałego Pana Native Speakera. Tak wspaniali, mili i pomocni ludzie, że ani razu nie czułam skrępowania na tych zajęciach. Mogę polecić ich z całego serca!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Polecam zajęcia u Pani Agnieszki. Forma zajęć to: gramatyka i słownictwo - lekcje prowadzone przez Pania Agnieszkę po angielsku, poziom dostosowany do umiejętności ucznia oraz konwersacje z jej mężem (native speaker). Pani Agnieszka jest wymagajaca I konsekwentna, inspiruje i motywuje do pracy w domu. Dogodne godziny zajęć. Goraco polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Polecam; formuła prowadzenia zajęć jest zorganizowana w sposób pozwalający na efektywną naukę- z jednej strony „szkolny” tryb uczenia się słówek i zwrotów, a z drugiej regularne konwersacje z obcokrajowcem. Mogę z pełnym przekonaniem zarekomendować naukę u Pani Agnieszki.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2016

Pełen profesjonalizm. Polecam.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Mogę gorąco polecić lekcje u Pani Agnieszki. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze. Pani Agnieszka wykazuję się dużą cierpliwością do ucznia, jest WYMAGAJĄCA, konsekwentna ale i pomocna. Ucząc się u Pani Agnieszki na pewno nie pożałujesz poświęconego czasu i wydanych pieniędzy. Ogromnym, pozytywnym argumentem jest fakt że lekcje można dopasować tak, aby nie kolidowały z grafikiem pracy zawodowej. Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Prowadzone zajęcia cechuje klasyczne, rzetelne, konsekwentne podejdzie, które bardzo mi odpowiada. Wymagające ale i cierpliwe, koncentrujace na rzetelnej nauce, co mi bardzo odpowiada. Dużą zaleta jest tez możliwość rozmów w oryginalnym angielskim z towarzyskim mężem Pani Agnieszki, pomagającym przełamać początkowa nieśmiałość językową. Gorąco polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam lekcje j.angielskiego u Pani Agnieszki. Poziom zajęć dostosowany jest do umiejętności i potrzeb ucznia. Pani Agnieszka jest nauczycielem wymagającym i cierpliwym, dzięki niej pokonałam strach przed mówieniem po angielsku. Zajęcia odbywają się w przemiłej atmosferze.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam lekcje angielskiego u Pani Agnieszki. Zajęcia prowadzone są profesjonalnie, a materiał dostosowany do indywidualnych potrzeb ucznia. Dużym atutem jest forma zajęć, praca z podręcznikiem + zajęcia z native speakerem. Pani Agnieszka jest osobą wymagającą i konsekwentną, co przekłada się na widoczne efekty w nauczaniu. POLECAM!!!!

avatar
Agnieszka Bin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2016

Po długiej przerwie w mówieniu i uczeniu się języka angielskiego bardzo cieszę się, że zaczęłam się uczyć właśnie u Pani Agnieszki.
Pani Agnieszka jest profesjonalnym, konsekwentnym i wymagającym nauczycielem. Poziom zajęć jest dostosowany do umiejętności i potrzeb ucznia. Uczenie się u Pani Agnieszki szybko zaczęło przynosić oczekiwane efekty. Na każdych zajęciach pomaga mi przełamać moją barierę językową.
Pani Agnieszka świetnie dopasowuje swój grafik do moich różnych godzin pracy, co jest dodatkowym atutem. Zdecydowanie bardzo polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2016

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę. Lekcje przeprowadzane są w sposób profesjonalny , rzeczowy i konsekwentny. Dodatkowym atutem jest możliwość konwersacji z native speakerem ,co umożliwia nabranie pewności i płynności w komunikacji. Połączenie obu form pracy z uczniem jest świetnym rozwiązaniem .

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Konkretniy, fachowy i wymagający nauczyciel. Pani Agnieszka skutecznie motywuje do pełnego zaangażowania ucznia w lekcje oraz samodzielnej pracy w domu, co ma bezpośrednie przełożenie na postępy w nauce.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

Z przyjemnością potwierdzam, że sposób prowadzenia zajęć jest skuteczny. Pani Agnieszka jest wymagającym nauczycielem, ale to w rezultacie przynosi bardzo dobre efekty. Polecam zajęcia z "native speakerem"- bardzo pomocne w przełamaniu bariery mówienia, co przydaje się w życiu prywatnym i zawodowym.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Lekcje dostosowane do potrzeb, umiejętności i możliwości ucznia. Sposób prowadzenia zajęć zmusza do wytężenia umysłu i samodzielnej pracy

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2016

Bardzo ciekawy sposób prowadzenie lekcji. Uczeń zmuszony jest do samodzielnej pracy co moim zdaniem jest bardzo skuteczną formą uczenia się. Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną osobą , ale konsekwentnie wymaga od ucznia pracy na zajęciach. Próbowałam się nauczyć Angielskiego na wszelki możliwe sposoby i nic z tego nie wyszło. Dopiero przypadkowo znaleziona pani Agnieszka jest strzałem w "10" . Nauka pod okiem Agnieszki daje własciwie od razu efekty bardzo szybko zauważyłam że mam kontakt z jezykiem. Nauczenie się regułki nic nie daje dopiero praca na tekstem, ćwiczenia dają możliwość weryfikacji. Polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2016

Zdecydowanie polecam! Lekcje prowadzone są w języku angielskim, trwają pełną godzinę. Niewątpliwym atutem są zajęcia z native speakerem oraz możliwość poszerzania słownictwa dzięki dodatkowym materiałom. Nauczyciel wymagający, ale tylko z takim osiągniesz zamierzone cele:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Agnieszką. Pani Agnieszka jest osobą wymagającą, ale z anielską cierpliwością. Z mojej strony nie ma żadnych uwag:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Gorąco polecam,Pani Agnieszka jest miła, szczera,wymagająca i motywująca do nauki.Dogodne godziny zajęć.Jestem bardzo zadowolona :]

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2016

Doskonały angielski dla osób, które cenią sobie indywidualne lekcje i dogodne godziny zajęć, wiek ucznia nie ma znaczenia. Nauczyciel wymagający i konsekwentny, dużym atutem są również zajęcia z native speakerem. Zajęcia tylko w języku angielskim. Polecam !!!

avatar
ANIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2016

Polecam lekcje z Agnieszką, dogodne godziny zajęć i miejsce . Zajęcia odbywają się po angielsku i zawsze się odbywają, nie są odwoływane no chyba , że przez uczniów z różnych powodów. POLECAM!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2016

Polecam wszystkim korepetycje u Pani Agnieszki , jej zajęcia motywują do nauki i samodzielnego myślenia. Jest wymagającym a zarazem bardzo profesjonalnym nauczycielem. Zajecia dostosowane są do umiejętności ucznia a co najważniejsze odbywają się tylko w języku angielskim. Gorąco polecam !

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2016

Bardzo polecam zajęcia z p. Agnieszką, motywuje do nauki i samodzielnego myślenia, jest osobą konsekwentną i rzetelną. Na zajęciach nie ma to tam to, żeby tylko odbębnić, jest faktyczna praca, do której trzeba się przyłożyć. Polecam serdecznie!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Pani Agnieszka to wymagająca i bezkompromisowa nauczycielka, dobrze zorganizowana i konsekwentna. To nauczycielka dla tych, którzy chcą coś wynieść z zajęć. Serdecznie polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Serdecznie polecam lekcję u Pani Agnieszki, dopiero dzieki lekcją przeprowadzanym tylko w j. Angielskim zobaczyłem u siebie postępy, gdzie lekcje w innych szkołach nie dawały takiego progresu. Kolejnym ważnym aspektem są konwersacje z native speakerem, tutaj musimy wykazać się własną inwencją i tak jak w moim przypadku przełamujemy bariery w mówieniu. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Na lekcje do Pani Agnieszki uczęszczam dopiero od 2 miesięcy. Jestem zadowolona z zajęć ponieważ Pani Agnieszka jest osobą szczerą, wymagającą, konsekwentną, systematyczną, profesjonalną i niesamowicie zorganizowaną (co cechuje dobrego nauczyciela). Lekcje odbywają się w dogodnych dla wszystkich uczniów godzinach, 7 dni w tygodniu, poziom nauki jest dobrze dostosowany do osoby i jej potrzeb. Ja osobiście bardzo cenię Panią Agnieszkę za szczerość (można zrobić sobie porządny "rachunek sumienia" i wziąć się do roboty)
POLECAM! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Zajęcia satysfakcjonują mnie dzięki przyjętej mieszanej formule zajęć - wymiennie:
1 - praca z metodykiem języka angielskiego (koncentracja na zagadnieniach gramatycznych i słownikowych) oraz
2 - praca z native speakerem, rozwijająca komunikatywność i płynność w konwersacji.
Przy takim systemie prowadzenia zajęć zrobiłam znaczny postęp po wielu latach przerwy w użyciu języka angielskiego.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Szczerze polecam lekcje , szybko przełamałam blokadę i zauważyłam poprawę moich umiejętności językowych. Na lekcjach nacisk stawiany jest na mówienie po angielsku i tylko po angielsku, panuje sympatyczna atmosfera, a poziom dobierany jest indywidualnie. Dużym plusem są elastyczne godziny lekcji.

avatar
Arminia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Fachowe i indywidualne podejście do każdego ucznia.
Uporządkowany charakter zajęć. Duży nacisk zarówno na konwersację jak i gramatykę.
Lekcje prowadzone w języku angielskim. Zajęcia dostosowane do poziomu ucznia.
Bardzo dobry dobór materiałów dydaktycznych. Dogodne godziny oraz terminy lekcji.
Przyjazna atmosfera i duża cierpliwość do ucznia.
Gorąco polecam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Pani Agnieszka jest bardzo dobrym nauczycielem. Zajęcia są dostosowane do poziomu ucznia. Pani Agnieszka jest wymagająca, co zmusza do samodzielnego myślenia i daje efekty. Plusem są również dogodne godziny prowadzenia zajęć. Polecam zajęcia u Pani Agnieszki.

avatar
Bogusława
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pani Agnieszka cechuje się pełnym profesjonalizmem w tym co robi, potrafi zdyscyplinować i zmotywować do nauki moją córkę, co ma odbicie w coraz lepszych ocenach. Polecam gorąco

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pani Agnieszka to nauczyciel z fachowym podejściem i dobrą organizacją, zdecydowanie godny polecenia . Lekcje prowadzone w sposób rzetelny, wyłącznie po angielsku, a do tego w przyjaznej atmosferze.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Zdecydowanie polecam korepetycje z Panią Agnieszką! Bardzo zorganizowana i konkretna osoba. Sposób prowadzenia zajęć bardzo motywuje, zmusza do samodzielnego myślenia.
Mega profesjonalne podejście!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Pani Agnieszka to solidny i wymagający nauczyciel. Lekcje szczególnie polecam osobą, które naprawdę chcą się nauczyć języka i wiedzą, że to wymaga czasu. Spotkania prowadzone są w 100% w języku angielskim dodatkowo nigdy nie były odwoływane przez Panią Agnieszkę. Dodatkowym plusem jest świetna atmosfera. Z czystym sumieniem mogę polecić korepetycje u tej osoby.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2016

Bardzo dobry nauczyciel, wymagający i konsekwentny. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim co ma duży wpływ na efektywność, pełne 60 min. Dodatkowym plusem są zajęcia z native speakerem. POLECAM !!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
7 maja 2016

Polecam. Dobra nauczycielka, ze starannym planem nauczania, indywidualnie dobranym do każdego ucznia; wymagająca i konsekwentna.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Według mnie bardzo dobry nauczyciel, kontaktowy i sumienny. Lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Korepetycje pozwoliły mi poczuć się pewniej na lekcjach w szkole i spowodowały że zniknęła bariera językowa, którą miałam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Wymagajacy, przez co szybko widac efekty. Zajecia prowadzone wg ksiazki z dodatkową z dodatkową możliwością uzupełniania słownictwa oraz zadawanymi pracami domowymi. Zajęcia odbywają się planowo i trwają pełne 60 minut i prowadzone są w języku angielskim.
Dogodne godziny, możliwość lekcji także w niedziele, co dla mnie jest dużym plusem.
Dodatkowym atutem jest możliwość zajęć z native speakerem.
Polecam;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2016

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Jest profesjonalnym i wymagającym korepetytorem dzięki czemu szybko widać efekty zajęć.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2016

Pani Agnieszka jest bardzo miłą, sympatyczną i profesjonalną korepetytorką. Jest bardzo solidna i wymagająca, ale zajęcia zawsze są dostosowane do poziomu ucznia oraz prowadzone w całości w języku angielskim. Zadawane przez Panią Agnieszkę zadania domowe oraz słówka do nauczenia mobilizują nas do samodzielnego myślenia oraz utrwalania tego co mieliśmy na lekcjach. SERDECZNIE POLECAM!!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2016

Pani Agnieszka jest sympatyczną, profesjonalną korepetytorką. Prowdzi zajęcia dostosowane do tempa ucznia. Jest wymagająca - sprawdza zadania domowe oraz słownictwo z poprzednich zajęć. Polecam serdecznie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2016

Czytajac komentarze, bardzo zaluje, ze Pani Agnieszka nie prowadzi zajec w Mikolowie :-( Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego

Agnieszka

Pani Kasiu, bardzo mi miło. Dziękuję. Mimo wszystko zapraszam do Rudy. Może sobota, może niedziela będą Pani odpowiadać. Pracuję 7 dni w tygodniu w przedziale 6-22.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

POLECAM W 100%. Pani Agnieszka jest bardzo dobrą korepetytorka, jest bardzo wymagająca ale to jest na pewno duży plus :) Na zajęciach panuje miła atmosfera przez co nauka jest samą przyjemnością

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2016

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, Pani Agnieszka wymaga od ucznia aktywnego udziału w lekcji i samodzielnego myślenia. Umożliwia to maksymalne wykorzystanie lekcji na przyswojenie omawianych zagadnień. Pozwala to również szybko zlokalizować braki w umiejętnościach, które można szybko nadrobić. Zajęcia są prowadzone w sposób zdyscyplinowany, tylko w języku angielskim co w mojej ocenie potęguje efekty. Zajęcia z Panią Agnieszką polecam każdemu kto poważnie myśli o nauce języka angielskiego.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2016

Zajęcia dla osób chcących się nauczyć, nie dal wszystkich. Polecam, gdyż pani Agnieszka trzyma dyscyplinę. Myślę, że w tym przypadku zajęcia naprawdę mają sens.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 kwietnia 2016

Pani Agnieszka jest bardzo wymagająca przez co mobilizuje uczniów do pracy i samodzielnego myslenia. Polecam współpracę z Panią Agnieszką dla osób, które naprawdę chcą się uczyć języka angielskiego, bo na pewno nie są to zajęcia dla leni.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2016

Fachowo i profesjonalnie .Pani Agnieszka jest bardzo wymagającym nauczycielem, lecz to chyba na plus .

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2016

Pani Agnieszka dopasowuje się do potrzeb ucznia (elastyczne godziny pracy od rannych do późnowieczornych, również weekendy), jest rzetelna, profesjonalna, równocześnie jest osobą wymagającą, jasno określającą zasady współpracy, co jest dla mnie zaletą i mobilizuje mnie do dalszej nauki. Jestem bardzo zadowolona z metod nauczania i z efektów nauki.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2016

Osobom, które chcą się nauczyć, a nie tylko chodzić na angielski, szczerze polecam. Pani Agnieszka to wymagający nauczyciel więc trzeba pracować w domu i być przygotowanym do lekcji. Wysoki poziom motywuje do nauki i przekłada się to na widoczne efekty. Polecam zajęcia u pani Agnieszki!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką. Jest bardzo wymagająca, zmusza do samodzielnego myślenia, co przynosi pozytywne efekty.

avatar
Seweryn
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Pani Agnieszka to bardzo dobry i zarazem wymagajacy nauczycie. Dzięki niej moje oceny w szkole bardzo sie poprawiły

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2016

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pani Agnieszka oferuje swoim uczniom zawsze bardzo dobrze przygotowane zajęcia, w pełnym zakresie godzin i dni tygodnia. Jako uczeń rozpoczynający naukę języka w dość późnym wieku, bardzo sobie cenię fakt, że po krótkim okresie wprowadzenia w podstawy po polsku, lekcje odbywają się wyłącznie w języku angielskim, co dodatkowo mnie motywuje i na pewno pozwoli na szybsze postępy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Polecam zajęcia z panią Agnieszką, jest wymagającą nauczycielką ale szybko widać efekty pracy z nią. Zajęcia prowadzi całkowicie po angielsku, przez co można łatwiej zrozumieć ten język.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Bardzo polecam zajęcia z panią Agnieszką. Zajęcia prowadzone w całości po angielsku. Pani Agnieszka jest wymagająca, nie podpowiada, zmusza do samodzielnego myślenia. Dodatkowy plus to zajęcia z mężem p. Agnieszki. Polecam p. Agnieszkę osobą które naprawdę chcą się nauczyć angielskiego! POLECAM

avatar
Róża
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2016

Polecam zajęcia z Agnieszką!
Wymagająca, kompetentna,(chyba o to nam chodzi, prawda?) ale tez dużo dająca od siebie, wielki + dla nativa .Wraz z mężem korzystamy z usług Agi i jej mężą i jestesmy bardzo zadowoleni

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2016

Do Pani Agnieszki chodziłam na zajęcia tylko 6mc ponieważ w na wiosnę wyjeżdżam do pracy za granicę i nie mogę uczyć się dłużej w Polsce. Pani Agnieszka bardzo mi pomogła w zrozumieniu j.angielskiego, jak i poprzez zmuszanie mnie do mówienia w tym języku wreszcie przestałam się go bać. Jestem jej wdzięczna za to, że podjęła się pracy ze mną w tak krótkim czasie. Dlatego też ja również dołączam się do grona osób, które polecają naukę u Pani Agnieszki.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Pani Agnieszka jest os. rzetelną oraz punktualną, forma prowadzonych zajęć mi odpowiada, spory plus za elastyczny terminarz. Polecam zajęcia u p. Agnieszki.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2016

Zdecydowanie polecam zajęcia osobom, które naprawdę maja zamiar nauczyć sie jezyka angielskiego - zdecydowanie nie dla leni :-) Bardzo doceniam profesjonalizm i zaangażowanie Agnieszki - to motywuje do ciężkiej pracy. Całe zajęcia odbywają się w języku angielskim, a osoby na bardziej zaawansowanym poziomie mają możliwość odbywania zajęć z native speakerem, co jest nieocenione. Ewidentnym plusem jest dla mnie otrzymany zestaw słówek z których Agnieszka odpytuje regularnie - nie ma przeproś -trzeba sie nauczyć. POLECAM

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2016

Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczną, jednak stanowczą osobą. Jest świetną nauczycielką. Bardzo pomogła mi w nauce angielskiego. Uważam, że jest odpowiednia do udzielania korepetycji.

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Świetny i profesjonalny nauczyciel!Wymaga bardzo wiele od swoich uczniów ale również od siebie, co zmusza do systematycznej pracy.Zajęcia w języku angielskim. Nie ma taryfy ulgowej.Takich zajęć szukałam!Polecam gorąco!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Bardzo polecam lekcje z Agnieszką wszystkim tym, którzy są gotowi pracować. Zajęcia nie dla leni. Fenomenalne jest to że od wejścia do wyjścia zajęcia są po angielsku. Jest ciężko-to fakt. Nawet bardzo. Ale to właśnie takich zajęć szukałem od bardzo dawna. Czyli da się. A nie jak u poprzednich nauczycieli 2 zdania po angielsku a reszta po polsku. Jeszcze chcę wspomnieć o dyspozycyjność. Na lekcje chodzę przed pracą, kiedy mam "wolną głowę" i za to jestem ogromnie wdzięczny.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Pani Agnieszka to bardzo konkretna osoba. W swoją prace wkłada cała siebie. Zależy jej na tym aby nauczyć a nie odpekac zajęcia. Oczekuje od ucznia tego samego. Motywuje i zmusza do myślenia.
Polecam ja w 100% bo jak komuś odrobine zależy i ma chęć do nauki to z Panią Agnieszka nie moze sie nie udać.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
6 stycznia 2016

Pani Agnieszka motywuje do nauki poprzez zakomunikowany system nauczania i zadań, kładzie nacisk na poprawną mowę czyli gramatykę, nie podpowiada rozwiązań, wyzwala impuls do samodzielnego szukania rozwiązań. Na lekcjach komunikujemy się tylko w języku angielskim. Bardzo dużym atutem jest możliwość łączenia nauki u native speakera. POLECAM.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2016

Mówi się, że „czas to pieniądz”, a „najlepszą wiedzą jest ta, która się łączy z czynem”.
Nauka z Panią Agnieszką to w pełni wykorzystany, z pożytkiem zainwestowany czas
i pieniądze. Można poszerzyć i ugruntować wiedzę poprzez systematyczne weryfikowanie,
a przede wszystkim motywowanie do wysiłku. Pani Agnieszka mobilizuje do pracy, samodzielnego myślenia oraz nieustannego mówienia. Szanuje czas ucznia, dostrzega jego potrzeby, co odzwierciedla się w indywidualnym doborze materiału. Niezwykle cenne jest (oprócz form gramatycznych, wzbogacania słownictwa) kształtowanie u ucznia odpowiedzialności i solidności za czynione postępy. Jest nauczycielem zaangażowanym, doskonale zorganizowanym i wymagającym. Klimat, który Pani Agnieszka buduje podczas zajęć pomaga przełamać bariery językowe i potęguje wiarę, że nawet duże braki mogą być uzupełnione, a my potrafimy powiedzieć więcej niż nam się wydaje.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2015

Zdecydowanie polecam!
Agnieszka jest osobą konkretną, wymagającą, świetnie zorganizowaną, co motywuje osoby, które naprawdę chcą się nauczyć języka.
Zajęcia dopasowane do poziomu ucznia, różnorodne, ciekawe. Faktycznie sprawdzana wiedza, nie tylko sztuka dla sztuki.
Rewelacyjną sprawą jest opcja lekcji z native speakerem.
Szczerze polecam jeśli naprawdę chcesz nauczyć się angielskiego.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2015

Pani Agnieszka jest świetną nauczycielką. Jest konkretna i wymagająca co jest dla mnie dużym plusem. Każde zajęcia są dobrze zorganizowne,a już po paru sptkaniach zaczęłam inaczej postrzegać jezyk angielski. Bardzo motywuje do systematycznej nauki. Polecam!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Polecam Pania Agnieszke za jej indywidualne podejscie do ucznia, motywowanie do nauki oraz elastyczne godziny pracy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Z lekcji u pani Agnieszki jestem bardzo zadowolona. Przebieg zajec jest zupelnie inny niz ten, do ktorego bylam przyzwyczajona w szkole i ktory dawal kiepskie efekty. Pania Agnieszke uwazam za profesjonalnego, wymagajacego, ale jednoczesnie milego i ludzkiego nauczyciela.

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Pani Agnieszka jest bardzo zorganizowaną osobą, wymagajàcą i chętnie chodze na jej lekcje :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Na lekcje do pani Agnieszki chodzę dopiero od miesiąca ale jestem pozytywnie zaskoczony sposobem prowadzenia lekcji.Pani Agnieszka jest osobą rzetelną ,punktualną oraz świetnie przygotowaną do lekcji.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Rzetelność, profesjonalne podejście do ucznia i brak jakiejkolwiek taryfy ulgowej powodują, że u Pani Agnieszki naprawdę uczysz się języka, a nie tylko robisz zadania dwa razy w tygodniu. Polecam, bo warto.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2015

Polecam naukę u Pani Agnieszki. Ja korzystałam z pomocy Pani Agnieszki w celu przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę. Informacje na temat możliwej formy przebiegu rozmowy oraz pytań były bardzo pomocne. Przygotowanie pozwoliło mi pozytywnie przejść proces rekrutacji.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2015

Jestem pod wrażeniem żałuję że wcześniej nie trafiłam do Pani Agnieszki, prowadzi zajęcia rewelacyjnie jest konsekwentna i nie odpuszcza. Co jest bardzo cenne dla laika uczy czytać, rozumieć, myśleć, pisać, mówić po angielsku a nie ukrywajmy w szkołach to tylko angielski z nazwy i co roku od początku. Oby takich nauczycieli było więcej i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2015

Pani Agnieszka jest doskonale zorganizowaną osobą. Ma przemyślany każdy aspekt nauczania i realizuje go z żelazną dyscypliną. Zajęcia NIGDY nie wypadają, a elestyczność ich odbywania jest imponująca (godz. 6-22, siedem dni w tygodniu!). Jeżeli nie zamierzasz się solidnie uczyć, odpuść sobie, ponieważ pani Agnieszka jest wymagająca. Zasady są jednak proste, a poziom indywidualnie dostosowany do każdego. Ta konsekwencja szybko owocuje postępami w nauce. Dla bardziej zaawansowanych, nieocenionym atutem jest możliwość odbywania zajęć z native speakerem. Konwersacje przebiegają w sympatycznej atmosferze. Polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2015

Pani Agnieszka posiada profesjonalne podejście do uczniów. Zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, każda minuta korepetycji jest wykorzystana w 100% na naukę. Pani Agnieszka jest miłą,otwartą oraz mobilizującą do pracy osobą.
Serdecznie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2015

Z całą odpowiedzialnością polecam Panią Agnieszkę. Jest to osoba z dużym doświadczeniem i wiedzą. Zawsze jest przygotowana i gotowa do pracy. Z każdym spotkaniem widzę większy postęp w języku angielskim, a dodatkowo zajęcia bardzo mnie mobilizują do pracy. :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszką ze względu na prefesjonalne podejście oraz organizację, dzięki której niezależnie od indywidualnego planu dnia - każdy może być zadowolony. Jeżeli tylko ktoś zdecyduje się nauczyć bądź podszkolić swój angielski - podejmując współpracę z panią Agnieszką - trafia w profesjonalne, kompetentne i wymagające ręce, co z kolei przekłada się na efektywność nauki. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Nareszcie godny polecenia nauczyciel języka angielskiego. Jasno określająca zasady. Wymagająca. Bardzo skrupulatnie sprawdzająca wiedzę oraz zadania domowe. Profesjonalnie przygotowana do zajęć. Zajęcia dla osób chcących się uczyć.
Ze względu na indywidualny tok nauki brak taryfy ulgowej:) Gorąco polecam!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Agnieszka to mój numer 1 z wszystkich dotychczasowych nauczycieli! Jest świetnie przygotowana, potrafi dostosować poziom prowadzonych zajęć do umiejętności i co najważniejsze - jest wyjątkowo cierpliwym nauczycielem - nie trzeba się obawiać swoich błędów. Bardzo polecam! Dokładnie takiej nauczycielki jak Agnieszka szukałam od lat!

avatar
Marcin K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Doskonałe zajęcia. Agnieszka nigdy nie odwołała lekcji, zawsze była przygotowana. Przez cały rok zmuszała mnie do mówienia po angielsku za co jestem jej ogromnie wdzięczny bo dziś już wreszcie mówię płynnie i się nie zacinam. Ponad to słownictwo wzbogaciło mi się ogromnie. Na prawdę polecam, ale tylko tym, którzy chcą dać z siebie wszystko i są gotowi pracować.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2015

Świetny kontakt, profesjonalne podejście oraz prowadzenie zajęć w bardzo przyjemny sposób.

avatar
Marta B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2015

Do p.Agnieszki razem z córką trafiłyśmy niespełna rok temu i już widać mega efekty. Każda lekcja jest indywidualnie dopasowana do potrzeb każdego ucznia i trwa pełne 60 min., a nie taj jak w szkole 45 min. Z racji tego, że mam nienormowany czas pracy, a córka treningi, p.Agnieszka perfekcyjnie potrafi dopasować nam lekcje. Na prawdę POLECAM :)

avatar
Milena P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2015

I ja polecam z pełną odpowiedzialnością Agnieszkę i jej zajęcia. We wrześniu zaczynam trzeci rok nauki i gdyby nie fakt że w czerwcu podchodzę do egzaminu międzynarodowego to pewnie zostałabym dłużej.
Na pewno nie są to zajęcia dla osób, które nie planują poświęcić wystarczającej ilości czasu i pracy. Nic samo nie przychodzi. Pracuj sumiennie i wytrwale, a na pewno tak jak ja po roku zobaczysz jak duże postępy zrobisz. Agnieszka Ci w tym pomoże, ale nie będzie się za Ciebie uczyć. I o tym warto pamiętać.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2015

Pani Agnieszka prowadzi zajęcia na bardzo profesjonalnym poziomie, jest wymagającą nauczycielką, ale dzięki temu nauka przynosi pożądane efekty. Lekcje są prowadzone indywidualnie i wyłącznie w języku angielskim, do tego oczywiście dochodzi praca własna - zadania domowe i nauka słówek.
Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczna i jak wiele osób wspomniało w swoich opiniach - cierpliwa, dlatego na zajęciach czuję się swobodnie i nie boję się mówić po angielsku, nawet jeśli popełniam błędy. Z każdych zajęć wychodzę z pozytywną energią i chęciami do dalszej pracy i pomimo, że pierwsze zajęcia zaczełam nieco ponad 2 miesiące temu , to widać już znaczną poprawę.

Jeżeli jeszcze się zastanawiasz czy zaryzykować i wybrać korepetycje u Pani Agnieszki, to nie ma nad czym się zastanawiać, trzeba po prostu się umówić na pierwszą lekcję, na prawdę warto :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Zajęcia prowadzone w bardzo sympatycznej atmosferze, w całości po angielsku. Poziom dostosowany do predyspozycji ucznia. Prowadząca wymaga zaangażowania, samodzielnego myślenia i pracy w domu. Jednocześnie na każde zadane pytanie rzetelnie odpowiada. Konkretne zasady bez taryfy ulgowej :) Bardzo profesjonalnie. Szczerze polecam wszystkim którzy naprawdę chcą się czegoś nauczyć :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2015

Polecam zajęcia prowadzone przez P. Agnieszkę, która wykazuje się ogromnym zaangażowaniem w pracę z uczniem i bardzo dużą cierpliwością:). Zajęcia odbywają się w sposób aktywny z maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu, a podejście Pani Agnieszki motywuje do pracy zarówno na zajęciach jak i poza nimi. Zniechęcona lekcjami języka angielskiego w szkole średniej i na studiach nie spodziewałam się, że zajęcia z języka angielskiego mogą być przyjemne dopóki nie trafiłam do Pani Agnieszki - najważniejsza cecha którą posiada Pani Agnieszka to umiejętność uczenia i indywidualne podejście do ucznia.

Serdecznie polecam!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2015

Polecam. Profesjonalinie, solidnie, tanio. Duża mobilizacja do nauki w miłej atmosferze, aczkolwiek potrzeba również chęci i pracy własnej bo bez tego ani rusz. Nie ma opcji na polskie słownictwo, całe zajęcia prowadzone w języku angielskim. Nauczycielka warta polecania.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Polecam z pełną odpowiedzialnością. Pani Agnieszka podchodzi do sprawy bardzo poważnie i odpowiedzialnie. Pół roku nauki i umię więcej niż kiedy uczęszczałam na kursy grupowe. Ogromny atutem jest też stały kontakt, brak odwoływania zajęć i duże poczucie humoru.

avatar
Iza N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

P.Agnieszka jako nauczyciel jest bardzo wymagajaca. Nie wystarczy sama praca na lekcjach - sa zadania domowe, ktore nalezy odrobic, sa slowka ktorych trzeba sie nauczyc, wiec jesli ktos nie zamierza powaznie podchodzic do tematu i chce marnowac swoj wlasny czas i czas P.Agnieszki polecam kawe w kawiarni z kolega czy kolezanka- bedzie prosciej po prostu.Poza tym P.Agnieszka jest elastycznym czlowiekiem i stara sie tak zorganizowac grafik, by kazdemu odpowiadal.
I jeszcze jedno- P.Agnieszka preferuje kontakt telefoniczny :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Pani Agnieszka to konkretny, wymagający nauczyciel. Widać, że podchodzi do swojej pracy poważnie. Wymaga od ucznia zaangażowania i samodzielnego myślenia co z pewnością daje dobre efekty w nauce języka. Polecam każdemu kto chce nauczyć się angielskiego. ;)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2015

Pani Agnieszka jest bardzo wymagającym nauczycielem ale ma to swoje bardzo duże plusy ponieważ motywuje do nauki. Po kilku zajęciach wiem, że to P.Agnieszka nauczy mnie j.angielskiego w 100% Polecam.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2015

Lekcje dostosowane są do potrzeb i umiejętności ucznia (od początku do końca prowadzone w języku angielskim). Każda minuta wykorzystana jest w 100%. Pani Agnieszka na bieżąco weryfikuje znajomość nowego słownictwa, co bardzo motywuje do nauki. Serdecznie polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Polecam!!!!.Pani Agnieszka jest dobrym korepetytorem.Wymagająca, konkretna, a przy tym miła...nauka z nią jest przyjemnością! !!!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Polecam jak najbardziej, mega dyspozycyjna opatrzona w niezbędne materiały na prawdę rzetelnie przygotowana osoba której można ze spokojem powierzyć przekazywanie wiedzy swojemu dziecku.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Konkretnie, wymagająco i motywująco do systematycznej pracy - a to najważniejsze w nauce języków obcych. Polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Każdy dobry nauczyciel powinien dobrze tłumaczyć, być cierpliwym, ale i wymagającym. Taka jest p. Agnieszka: wytłumaczy, jak trzeba powtórzy, ale nie odpuści :) ... i dlatego coraz lepiej radzę sobie z angielskim. Polecam wszystkim, którzy naprawdę chcą się nauczyć tego języka - nie będzie łatwo, ale na pewno skutecznie :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2015

Przygotowanie do matury w moim przypadku było nie lada wyzwaniem. Zdałam maturę na 95%! Z satysfakcją rozmawiałam na późniejszych wakacjach w języku angielskim z obcokrajowcami - nie był to dla mnie żaden problem. Korepetytorka bardzo wymagająca i skuteczna. Mobilizowała do pracy. Zajęcia bardzo ciekawe i rzetelne.

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2015

Nauczyciel na 100%, wymagająca , konkretna. Godna polecenia

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2015

Miła, kompetentna i wymagająca.
Bardzo elastyczny grafik (zajęcia zarówno o godz. 6.00 jak i 20.00).
Polecam naukę z p. Agnieszką osobom, które chcą się uczyć - na pewno się nie zawiodą.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Polecam. Profesjonalnie i za przyzwoitą kasę.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką!
Jest nauczycielem wymagającym od ucznia zaangażowania, pracy oraz samodzielnego myślenia. Zawsze przygotowana do zajęć. Pełen profesjonalizm!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2015

Uczę się angielskiego u Pani Agnieszki od 2 miesięcy i już widzę pierwsze efekty. Pani Agnieszka jest bardzo wymagająca z zapałem do pracy zupełnie nie spotykanym u dzisiejszych nauczycieli. Jest swego rodzaju coachem, który czuwa nad naszym rozwojem językowym. Oczywiście to od naszej ciężkiej pracy i zaangażowania zależy, czy osiągniemy zamierzony rezultat. Na każdych zajęciach pyta ze słówek. Uczący sam określa ile słówek jest się w stanie nauczyć. Dodatkowym plusem jest możliwość nauki języka w weekendy. Pierwszym raz w życiu mam poczucie, że z takim nauczycielem jak Pani Agnieszka mam szansę nauczyć się mówić płynnie w języku angielskim.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Jeżeli masz duże problemy z językiem angielskim to Pani Agnieszka jest idealnym korepetytorem. Wiele wytłumaczy, przygotuje sporo do samodzielnej pracy w domu i zawsze wnikliwie sprawdzi zadane zadanie. Dzięki temu, że jest wymagająca rezultaty są widoczne bardzo szybko. GORĄCO POLECAM

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2015

Planowo,systematycznie,konsekwentnie...takie są lekcje z p.Agnieszką.Żadnej taryfy ulgowej, profesjonalnie i wymagająco. Masz pewność dobrze zainwestowanych pieniędzy. Polecam.

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2015

P. Agnieszka jest nauczycielką WYMAGAJĄCĄ. Naukę u niej polecam osobom, które CHCĄ NAUCZYĆ SIĘ języka angielskiego i mają świadomość że aby zdobyć wiedzę należy też dać coś od siebie. Nauka u p. Agnieszki to nie tylko odbyte lekcje, ale też zadania domowe,co pomaga w utrwaleniu materiału, jak również nauka słówek, co jest niezbędne jeśli chcemy w przyszłości biegle posługiwać się tym językiem :-)

avatar
Faustyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

Nauczycielka godna polecenia! Osoba wymagająca i w pełni profesjonalna! Dla tych, którzy naprawdę chcą się nauczyć!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

Pełen profesjonalizm. Wymagająca, konkretna, godna polecenia. Polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

Godny polecenia nauczyciel. Zajecia dostosowane do ucznia, prowadzone w świetny i wymagający sposób. Plusy za doskonały kontakt z nauczycielem;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2015

Pani Agnieszka jest osobą rzetelną, wymagającą od ucznia zaangażowania i pracy , począwszy od nauki słówek, zadań domowych (w postaci ćwiczeń) , przygotowań do testów . Zajęcia na pewno nie dla osób leniwych :). Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2015

Profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie na każdych zajęciach. Jasno określone zasady korepetycji. Dużym plusem są elastyczne godziny zajęć, dzięki czemu można połączyć pracę i inne obowiązki z nauką.
Pani Agnieszka jest wymagającym nauczycielem, co dla mnie jest ogromnym plusem. Zajęcia zawierają wszystkie możliwe formy nauki języka obcego, takie jak: czytanie, pisanie, słuchanie, czy też mówienie. Nauka języka angielskiego nie kończy się na samych korepetycjach, również do domu przyznawane są zadania, czy też nowe słówka, co zdecydowanie motywuje do systematycznej nauki i poświęcaniu więcej niż 1 h tygodniowo na ten język.
Mimo, że to początek mojej nauki i jeszcze dłuuga droga przede mną, jak najbardziej polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Nauczyciel zawsze przygotowany do zajeć, bardzo dory kontakt. W przypadku nieobecności z mojej winy - istniała możliwość szybkiego odrobienia opuszczonych zajęć. Osoba wymagająca, ale działa to tylko na korzyść ucznia. Uczę się krótko, więc na postępy przyjdzie czas. Na plus wpływa podejście nauczyciela do ucznia oraz jego kompetencja.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Polecam zajęcia z Panią Agnieszką ludziom, którym chce się uczyć, na pewno nie są to zajęcia dla leni. Zajęcia te zawierają w sobie wszystko to co moim zdaniem powinny zawierać zajęcia z angielskiego – dużo mówienia, czytanie ciekawych tekstów, trochę gramatyki (nie za dużo, żeby się nie zniechęcić) i ćwiczeń ze słuchu, no i przede wszystkim nowe słownictwo. Jednak przede wszystkim cieszy mnie to, że mówię coraz płynniej po angielsku, z czym miałam duże problemy.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2015

Pani Agnieszka jest odpowiednim oraz wymagającym korepetytorem dla osób które chcą się nauczyć języka angielskiego. Zaletą jest dobór godziny zajęć. Profesjonalizm w 100%. Serdecznie polecam :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2015

Agnieszka jest bardzo dobrym lektorem, a do tego proponuje elastyczne godziny pracy/nauki, co jest szczególnie ważne dla osób pracujących.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2015

Profesjonalizm, duże wymagania i jasne zasady korepetycji. Bardzo polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Chcesz umieć angielski przyjdź do Pani Agnieszki. Polecam!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Polecam! Godziny pracy fantastyczne, każdy znajdzie termin dla siebie. P. Agnieszka wymagająca, ale dla tych co naprawdę chcą się czegoś nauczyć to polecam. Świetnie przygotowane materiały, dopasowane do poziomu ucznia.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Nauczycielka cierpliwa, zmuszająca (w dobrym znaczeniu tego słowa) ucznia do samodzielnego myślenia. Bardzo się stara aby dopasować termin lekcji do potrzeb ucznia.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Sympatyczna ale wymagająca. Zwsze dobrze przygotowana i konsekwentna czyli to czego mi było trzeba.
Polecam panią Agnieszke tym, którzy na prawdę chcą się nauczyć języka!

avatar
Tomek P
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Bardzo miła i sympatyczna nauczycielka. Zajęcia zawsze przygotowane i na wysokim poziomie. Lekcje dostosowuje indywidualnie do potrzeb. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Bardzo się cieszę, że w dobie wielu cwaniaków-buraków są jeszcze takie osoby jak pani Agnieszka. Polecam każdemu kto chce się wreszcie nauczyć języka angielskiego.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2015

Konkretny i profesjonalny nauczyciel języka angielskiego! Serdecznie polecam naukę u Pani Agnieszki.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2015

Jako mama gimnazjalistki w 100% mogę polecić naukę pod okiem Pani Agnieszki. Jest profesjonalnym, wymagającym i co najważniejsze w dzisiejszych czasach świetnie zorganizowanym nauczycielem. Spokojnie można powierzyć jej "pilnowanie" swoich pociech, dodatkowo służy dobrą radą. Sama również uczęszczam na lekcje, dlatego z czystym sumieniem polecam - mnie również pilnuje :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2015

Pani Agnieszka jest bardzo wymagającym nauczycielem ale ma to swoje bardzo duże plusy ponieważ motywuje do nauki. :) Na zajęciach panuje zawsze bardzo miła atmosfera :) Wszystkim poszukującym korepetytora mogę szczerze polecić Panią Agnieszkę. Polecam ! :D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2015

Pełna pozytywnego myślenia, uśmiechnięta od ucha do ucha taka jest Pani Agnieszka. Wymagająca i potrafiąca zmotywować do działania. Zaraża chęcią do nauki i pokazuje, że angielski może być naprawdę fajny i prosty, wystarczy chcieć :) Bardzo lubię lekcję z Panią Agnieszką. Jestem studentką w dodatku pracującą. Grafik jest napięty, więc dodatkowym plusem jest to, że Pani Agnieszka prowadzi zajęcia od rana do wieczora 7 dni w tygodniu. BARDZO POLECAM!!! Aż chce się uczyć :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Polecam wszystkim naukę języka angielskiego pod okiem Pani Agnieszki. Z usmiechem na twarzy potrafi wytłumaczyć o co tak naprawde chodzi w nauce języka obcego. Dzieki Pani Agnieszce przelamalem strach przed mówieniem po angielsku i napewno bede dalej korzystal z jej usług. Polecam wszystkim i dziękuję za to czego do tej pory mnie nauczyła.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2015

Polecam pania Agnieszke bardzo goraco,jesli zalezy Ci,by sie czehos nauczyc. Lekcje dosyosowuje indywidualnie do potrzeb.Plusem jest rowniez to,ze jesli juz sie tak zdazy,ze nie mozna przyjsc na zajecia -wybierany jest termin,kiedy mozna je odeobic (zajecia nie przepadaja!).Polecam goraco pania Agnieszke!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2015

Pani Agnieszka to stanowczy i bardzo zaangażowany w pracę ucznia korepetytor. Do każdego z uczniów podchodzi indywidualnie. Polecam wszystkim.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

Polecam naukę języka angielskiego z panią Agnieszką. To wymagająca i w pełni zaangażowana w swoją pracę korepetytorka. Bardzo cenię dyspozycyjność pani Agnieszki oraz indywidualne podejście do ucznia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2015

Zgadzam się z innymi opiniami, iż p. Agnieszka jest bardzo wymagającym nauczycielem. Ale jest to oczywiście jej wielką zaletą. Potrafi zmobilizować do systematycznej pracy. A na efekty nauki nie trzeba długo czekać.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2015

Jestem osobą początkującą ale już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że dokonałam dobrego wyboru. Pani Agnieszka jest bardzo wyrozumiałym i konkretnym nauczycielem. Stawia sprawę jasno i mówi wprost czego oczekuje. Wymagająca - co jeszcze bardziej motywuje mnie do pracy :) Jest pozytywna i pełna energii...Ogromnym plusem jest także dyspozycyjność - od rana do wieczora a także weekendy... Nie mogę się już doczekać kolejnych lekcji i pierwszych efektów nauki!! :)

avatar
Marek B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2015

Pełen profesjonalizm. p. Agnieszka jest wymagająca, ale dzięki temu w szybki sposób można osiągnąć bardzo dobre wyniki w nauce. Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2014

Wymagający nauczyciel dla wymagających (również od swoich pociech :):):) ) rodziców. Polecam!

avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2014

Współpraca OK oraz widoczne efekty zajęć. Profesjonalizm
i wymagania, co jest ogromną zaletą korepetycji. Polecam.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2014

Szczerze polecam Panią Agnieszkę. Jest to wyjątkowo sympatyczna i profesjonalna korepetytorka. Na zajęcia zawsze przygotowana i dużo wymaga (bardzo dużo) (:, co akurat uważam za ogromny plus, jeśli ktoś naprawdę chce się skutecznie nauczyć języka. Indywidualne podejście do ucznia - zakresu jego wiedzy, w moim przypadku jako osoby praktycznie początkującej w nauce języka angielskiego bardzo sprawdza się wyrozumiałość i cierpliwość Pani Agnieszki.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2014

Dobra współpraca i widoczne efekty zajęć. Profesjonalizm i duże wymagania, co jest ogromną zaletą korepetycji. Polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2014

Pani Agnieszka to bardzo otwarta osoba,której zależy,aby ludzie niezależnie od wieku i umiejętności rozwijali się. Pomimo tego,iż czasem zdarza nam się nie wywiązywać z obowiązków,to Ona w nas wierzy i motywuje do pracy. Rozpoczęłam naukę u Pani Agnieszki w 2 klasie podstawówki i choć na początku mi się nie podobało,właśnie ze względu na wymagania,to jednak efekty były zauważalne już po kilku spotkaniach. Uczęszczam na Jej zajęcia do dziś.To już 8 lat... Myślę,że to o czymś świadczy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2014

Gorąco polecam :) Mobilizacja do nauki nowych słówek i wspólna praca, porzątkują mój "zardzewiały" angielski. Polecam osobą, które są gotowe do pracy, odradzam tym, którzy myślą, że samo w cudowny spośób się stanie.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2014

P.Agnieszka to bardzo dobra , profesjonalna nauczycielka.Rzetelna,zorganizowana, konsekwentna z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.Jest wymagająca ale i cierpliwa.Posiada niesamowitą umiejętność zmobilizowania do nauki.Szczerze Polecam!!!!!!!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2014

Miła atmosfera oraz pełen profesjonalizm. Polecam!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2014

Pani Agnieszka bardzo pomogła mi w zrozumieniu języka angielskiego i mimo, że posiadam jeszcze pewne braki to w szkole nie mam najmniejszych problemów.
Szczerze polecam naukę u P. Agnieszki :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2014

Pani Agnieszka jest osobą rzetelną , wymagającą, z indywidualnym podejściem do ucznia, ściśle określa swoje wymagania, zatem szczerze polecam. Nie zwlekaj , zapisz się już dziś :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Bardzo miła atmosfera na zajęciach, a przy tym pełen profesjonalizm. Pani Agnieszka jest bardzo wymagającym i jasno określającym zasady korepetytorem. Szczerze polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2014

Pani Agnieszka jest bardzo wymagająca, cierpliwa, do każdego podchodzi indywidualnie. Bardzo profesjonalna nauka. Szczerze polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Jestem szczerze zaskoczona jak wiele potrafie zapamiętać. Pani Agnieszka potrafi zmotywować. Jasno określa zasady, jest wymagająca, profesjonalna, ale też i cierpliwa. Cieszę się, że mogę uczyć się u Pani Agnieszki. Polecam serdecznie tym, którym zależy na opanowaniu angielskiego :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2014

Jeżeli komuś naprawdę zależy na tym żeby opanować j.angielski powinien zgłosić się do Pani Agnieszki. Jest to osoba rzetelna,wymagająca,ściśle trzymająca się określonych zasad, o których informuje zanim ktoś zdecyduje się na naukę u niej. Lekcje prowadzone są głównie w j.angielskim, co pomaga się z nim oswoić. Dzięki Pani Agnieszce potrafię się zmobilizować do nauki angielskiego, z czym wcześniej miewałam problemy. Szczerze polecam :)

avatar
Dżesika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Pani Agnieszka jest bardzo szczerym i wymagającym nauczycielem :) Polecam!

avatar
Margaryta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2014

Polecam! Jestem zadowolona z zajęć. Cały zestaw omawianych materiałów dobrany osobiście do mnie, do mojego poziomu wiedzy i umiejętności, zainteresowań, zdolności do przyswajania. Agnieszka - niesamowita ii przyjemna nauczycielka. Za każdym razem jest odczuwalny postęp. Zaczynam (jak mi się wydaje) czuć prawdziwy angielski. Nie spodziewałam się, że jest to możliwe.
Невероятно индивидуальные занятия! Преподавание строится на активном введении в разговорный язык. Занятия проводятся в интересной и легкой для восприятия форме. Появилась уверенность, что при таком обучении смогу говорить на хорошем английском.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2014

Jeżeli szukasz cierpliwej i profesjonalnej osoby to z całą pewnością mogę polecić P. Agnieszkę. Lekcje dostosowane indywidualnie do poziomu ucznia, przyjemna atmosfera podczas zajęć, sporwe wymagania wobec uczesników.
Zajęcia z P. Agnieszką polecam wszystkim osobom, które poważnie podchodzą do nauki angielskiego.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2014

Agnieszka do każdego ucznia podchodzi indywidualnie. Jest profesjionalna, wymagająca, nigdy na lekcjach nie chodzimy na skróty. Jest zaangażowana w to co robi. Jeśli szukasz dobrego nauczyciela, myślę, że już znalezłeś :)

avatar
Ksawery
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2014

Lekcje prowadzone są w sposób bardzo rzetelny i profesjonalny. Na szczególną uwagę zasługuję kładziony na zajęciach nacisk na komunikatywność i szkolenie umiejętności rozmowy w codziennych, typowych sytuacjach, co z pewnością poszerza swobodę komunikacji. Serdecznie polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Korepetycje z pania Agnieszka szybko przynosza oczekiwane rezultaty poniewaz jest ona wymagajacym i konsekwentnym nauczycielem. Lekcje przebiegaja zawsze w milej atmosferze. Jak najbardziej polecam! :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2014

Zajęcia z Panią Agnieszką to czysta przyjemność :) Pełen profesjonalizm i doskonałe przygotowanie merytoryczne ! Duże wymagania i świetne rezultaty. Polecam jak najbardziej.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Lekcje z Panią Agnieszką wiele wnoszą, ponieważ jest ona nauczycielem wymagającym. Zajęcia są zawsze dobrze przygotowane, co więcej, prowadzone są w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Agnieszka ma podejscie indywidualne! a to najważniejsze, wymagajaca i skurupulatna w nauczaniu. Jesli chcesz sie nauczyć mówić po angielsku to polecam gorąco!! moja ocena 11/10! idz i sie przekonaj, koniecznie!!!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2014

Panią Agnieszkę polecam wszystkim, którzy chcieliby podszkolić swoją znajomość języka angielskiego. Pani Agnieszka jest nieoceniona!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Serdecznie polecam Panią Agnieszkę jako nauczyciela i mentora języka angielskiego. Zawsze świetnie przygotowana, służąca pomocą, pracująca w niebywale elastycznych godzinach. Lekcje z Panią Agnieszką to czysta przyjemność i pieniądze dobrze ulokowane, gdyż widać postępy w nauce i efekty w komunikowaniu.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Witam z całego serca polecam korepetycje u Pani Agnieszki, która jest sumienna pracowita i rewelacyjnie potrafi przekazać ogromny zasób wiedzy, który posiada. Można umówić się o dowolnej godzinie rano, w południe lub wieczorem w domowej atmosferze zdecydowanie lepiej przyswaja się wiedzę. Panią Agnieszkę cechuje wysoki profesjonalizm i cierpliwość.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2014

Wszystkim poszukującym korepetytora mogę szczerze polecić Panią Agnieszkę . Jest to osoba, która wie jak nauczać , i widać to już od pierwszych zajęć. Jest osobą wymagającą, ale to bardzo duży plus, bo dzięki temu człowiek łatwiej się motywuje, do tego trezba dodać, że jest również cierpliwa. Pomimo faktu iż chodzę na tylko jedną godzinę w tygodniu, widzę postępy w nauce i efekty. Zajęcia są dopasowywane do poziomu i potrzeb indywidualnego ucznia.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Bardzo komunikatywna i miła osoba, zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. Pani Agnieszka potrafi przekazać wiedzę. Naprawdę polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Polecam. Pani Agnieszka jest skutecznym nauczycielem!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Z czystym sumieniem polecam Panią Agnieszkę; jest to korepetytorka z prawdziwego zdarzenia. Zajęcia na które uczęszczałam zawsze odbywały się w miłej atmosferze a co najważniejsze były mega efektywne.
Polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Bardzo komunikatywna i cierpliwa osoba, wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na wszelkie pytania. Jednocześnie jest wymagająca, co działało na mnie bardzo mobilizująco. Chodziłam na korepetycje raz w tygodniu na 2h przez ponad pół roku. Mój zasób słów znacznie się zwiększył i w końcu" przełamałam się" w mowie. Jeżeli ktoś szuka kompetentnego korepetytora i podchodzi do korepetycji poważnie to Pani Agnieszka jest idealnym wyborem. Pamiętajmy,że bez naszej systematyczniej pracy języka się nie nauczymy ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Jako gimnazjalistka uczęszczająca na różne zajęcia pozaszkolne nie miałam czasu w tygodniu na zajęcia z p.Agnieszką. Ale okazało się, że mogę przychodzić na zajęcia w weekend! To mnie naprawdę ucieszyło.
P.Agnieszka okazała się bardzo cierpliwą nauczycielką. Bardzo mi pomogła z trudnościami, jakie napotykałam będąc w gimnazjum.
POLECAM SERDECZNIE! :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Korepetycje prowadzone w miłej atmosferze również na poziomie zaawansowanym. Pod okiem p. Agnieszki poczyniłam duże postępy, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić :)

avatar
Bernadeta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2014

Pani Agnieszka dopasowuje się do potrzeb ucznia (elastyczne godziny pracy od rannych do późnowieczornych), jest elastyczna, wymagająca (ale o to nam przecież chodzi - chcemy efektów), profesjonalna i cierpliwa. Ja jestem bardzo zadowolona z metod nauczania i z efektów nauki. Polecam!!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2013

Jako ojciec dziecka, które miało bardzo duże problemy z nauką języka angielskiego, mogę polecić Panią Agnieszkę w 100%. To ciepła i sympatyczna persona, która jedyna znalazła sposób na sukcesywną naukę mojego syna. Naprawdę polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2013

Bardzo miła, komunikatywna i cierpliwa osoba. Zdecydowanie polecam tą Panią w roli korepetytorki, bo zna się na rzeczy :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2013

Jestem w stu procentach zadowolony z korepetycji.Bardzo profesjonalnie wykonywana praca ,a także miłe podejście do ucznia.Polecam !

avatar
Piotr K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji u p. Agnieszki. Profesionalne podejscie i godziny od wczesno porannych do wieczornych. Jest tez wymagajaca ale w zamian oferuje efekty

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2013

Polecam: profesjonalizm, wysoki poziom nauczania, cierpliwość przede wszystkim, a zainwestowane pięniądze procentują do dziś dzięki nabytej wiedzy.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2013

Na zajęcia do Pani Agnieszki uczęszczam już prawie rok:) Bardzo długo odwlekałąm zapisanie się na jakiekolwiek lekcje z nauki języka z różnych powodów, aż natrafiłam na ogłoszenie Pani Agnieszki i postanowiłam się wkońcu zmotywować. Od samego początku kontakt był bezproblemowy. Dodam iż pracuję w systemie zmianowym i zależało mi na ruchomym planie lekcji co dla Pani Agnieszki nie stanowiło żadnego problemu. Lekcje są prowadzone na wysokim poziomie i mimo iż jestem na poziomie początkującym zawsze czuje się odpowiednio zmotywowana do dalszej nauki:) A ceny bardzoooo konkurencyjne! Polecam!!!

avatar
kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2013

Polecam na 100% Lepszego nauczyciela dla siebie bądź swojego dziecka nie znajdziecie. Super podejście, profesjonalizm a przede wszystkim umiejetność uczenia,

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2013

Bardzo polecam zajęcia z Panią Agnieszką - prowadzone w domowej atmosferze, z indywidualnym podejściem do ucznia, wyrozumiałością, a jednocześnie z jasnymi wymogami, co do przekazywanej wiedzy. Duży plus za dyspozycyjność w każdy dzień tygodnia oraz elastyczność. Pomimo niewielkiej różnicy wieku między nami, Pani Agnieszka prowadziła zajęcia w sposób profesjonalny. Raz jeszcze polecam!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2013

Zajęcia są na wysokim poziomie, dzięki czemu rozwinełam swoje slownictwo i gramatykę. Lekcje prowadzone w taki sposób, że niewiele musiałam powtarzać w domu, bo większość zapamietałam z zajęć. Jest to osoba miła, konkretna i dyspozycyjna. Polecam!!!!

avatar
Aga N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2013

Zajęcia z p. Agnieszką - jak najbardziej polecam! Po dwóch latach nauki mogę śmiało powiedzieć, że zajęcia prowadzone są na wysokim poziomie, zawsze dostosowanym do oczekiwań jak i możliwości ucznia. Nigdy nie było problemów z ustawieniem lekcji - wszystko do ustalenia, a nauczyciel w pełni dyspozycyjny, jasno określający warunki współpracy. Poza świetnym przygotowaniem merytorycznym, na duży plus zaliczam świetną, komfortową i pełną humoru atmosferę, przy której nauka angielskiego to czysta przyjemność!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2013

Pani Agnieszka uczyła mnie angielskiego przez rok i był to najprzyjemniejszy rok nauki angielskiego. Ma dobre podejście do ucznia, jest miła i ciekawie prowadzi zajęcia. Solidnie przygotowała mnie do matury, którą z jej pomocą zdałam śpiewająco! Każdemu polecam gorąco ;)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolona z pracy z p. Agnieszką. Dzięki niej poszerzyłam swą wiedzę nie tylko o gramatykę i słownictwo, ale także mój poziom komunikacji w języku angielskim jest na dobrym poziomie. P. Agnieszka jest świetnie przygotowanym pedagogiem, zawsze ma odpowiednie materiały i pomoce. Bardzo dużym plusem jest jest dostępność o różnych porach dnia, dzięki czemu pracując na drugą zmianę mogłam szkolić się u niej rankiem. Bardzo dziękuję za pomoc w zdaniu matury i FCE!! Mam nadzieję, że będziemy mogły kontynuować współpracę jeszcze długo!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 listopada 2013

Nie polecam!!! Chodziłam do tej korepetytorki jakiś czas. Stale pojawiały się problemy. Ciężka współpraca. To osoba bardzo zgryźliwa, która wielokrotnie komentowała w sposób wredny moją wiedzę. Nie uważam żeby była doświadczonym nauczycielem. Zresztą ta Pani nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Zrezygnowałam gdy nagle pojawił się telefon iż żąda płatności z góry. Stanowczo odradzam

Agnieszka

P.Agnieszkę miałam przygotowac do 2-giej poprawki egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym. Owszem, stale pojawiały sie problemy, ponieważ P.Agnieszka notorycznie odwoływała lekcje, co było bardzo uciążliwe z dwóch powodów. Po pierwsze terminy te mogły zostać wykorzystane przez innych moich uczniów, ale przede wszystkim brak systematyczności oraz nauki nie dawał gwarancji zaliczenia egzaminu maturalnego w maju. W związku z tym, poinformowałam (nie zażądałam), że dalszą współprace możemy kontynuować w systemie płatności "z góry" w oparciu o umowę. Rezultat tej rozmowy jest widoczny w komentarzu Pani Agnieszki powyżej.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.