MaturaFizMat

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Bydgoszcz
Toruń
Grudziądz
Włocławek
Poznań
Piła
Gniezno

Opis ogłoszenia

Witam w nowym roku akademickim i szkolnym. Jestem inżynierem mechatroniki i podstaw mechaniki budowlanej jednak moją największą pasją jest naucznie. Od kilku lat prowadzę kursy maturalne z matematyki rozszerzonej oraz fizyki . Specjalizuję się głównie w przedmiotach takich jak matematyka ( analiza matematyczna , algebra, rachunek prawdopodobieństwa z statystyka matematyczna , fizyka, termodynamika techniczna oraz mechanika techniczna (statyka, kinematyka oraz dynamika) . W tych ciężkich czasach polecam lekcje prowadzone zdalnie przez internet, zwłaszcza dla studentów oraz maturzystów . Lekcje te są bardzo proste w obsłudze a jednocześnie bezpieczne i pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu na dojazdy :)! Służę pomocą w przygotowaniach do sesji , pisaniu sprawozdań i innych prac studenckich.

DARMOWA PRÓBA 10 - minutowa LEKCJI ONLINE 

 FIZYKA   

TERMODYNAMIKA TECHNICZNA 
 
 MECHANIKA OGÓLNA

 STATYKA  KINEMATYKA  DYNAMIKA

 70 zł- uczeń

 80 zł - student

 25 zł - zadanie online

 35 zł - zajęcia grupowe (6 osób)

 Nie prowadzę lekcji z uczniami szkoły podstawowej.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.