Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Katowice
Ruda Śląska
Bytom
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 60 min

Anna Kolarz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Nauczyciel o wieloletnim doświadczeniu pedagogicznym udzieli lekcji gry na flecie poprzecznym dzieciom oraz dorosłym. Pomagam również uczniom szkół muzycznych w ćwiczeniu i przygotowaniu do egzaminów i konkursów. Jestem nauczycielem wielu uczniów będących laureatami konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, prowadzę również zajęcia z gry zespołowej+ duety, tria. 
Zapraszam do współpracy!!!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2023

P. Anna należy do najlepszych nauczycieli jakich spotkałam. Bardzo cierpliwa, konsekwentna i profesjonalna i bardzo skuteczna. Na jej lekcjach panuje przyjazna, motywująca, bardzo pozytywna atmosfera. Gorąco polecam

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Świetny pedagog z super podejściem! Pani Ania ma ogrom wiedzy, którą bardzo chętnie się dzieli. Zajęcia są dopasowane indywidualnie do potrzeb. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.