Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Jaworze
Bielsko-Biała
Jasienica
Skoczów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Moja przygoda z językiem francuskim trwa już ponad 25 lat .

W 2002 roku ukończyłam filologię romańską na Uniwersytecie Jagiellońskim.
Pierwsze kroki zawodowe stawiałem ucząc języka francuskiego.To doświadczenie pokazało mi, jak ważne jest dostosowanie metody do indywidualnych zainteresowań i predyspozycji ucznia.

Z czasem pochłonęła mnie praca w międzynarodowej firmie logistycznej, toteż styczność z językiem francuskim miałam na co dzień .
Obecnie zaczynam nowy rozdział w moim życiu, gdzie mogę całkowicie skupić się na swoich pasjach: nauczaniu języka francuskiego, jodze i muzyce. Jeśli kochasz muzykę, nauczymy się francuskich piosenek , jeśli kochasz poezję - sięgniemy po wiersze, jeśli interesują Cię aktualne tematy , skupimy się na nich. Jedno jest pewne, nudy nie będzie!

Cennik:
Lekcja online dla jednej osoby, 60 min: 55zł

Dostępność

Poniedziałek07:30 - 22:00
Wtorek07:30 - 22:00
Środa07:30 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota12:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 07.2002
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2002 - 03.2003
Tarnowskie Regionalne Centrum Koordynacji i Obsługi Turystyki
- rozwój działalności marketingowej Centrum w kraju i za granicą - tłumaczenia materiałów promocyjnych na język francuski - opracowywanie wydawnictw Centrum - prowadzenie punktu informacji turystyczne
02.2003 - 10.2020
C.S. Cargo Poland
- pozyskiwanie ładunków na różnych międzynarodowych giełdach transportowych - kontakt z zagranicznymi klientami firmy w języku francuskim,

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.