Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Pruszków
Lesznowola
Toruń
Bydgoszcz
Włocławek
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka wyższa300 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Podczas swoich studiów doktoranckich z fizyki prowadziłem mnóstwo zajęć z matematyki, fizyki, chemii i informatyki na każdym poziomie (od szkoły podstawowej do studiów wyższych – tak, dzieci w szkole podstawowej też mogą się uczyć programowania w języku C++). Wychodziło mi to na tyle dobrze, że gdy uzyskałem tytuł doktora nauk fizycznych w zakresie fizyki i dostałem pracę na jednym z najlepszych uniwersytetów w USA, a tym samym musiałem wyjechać do Stanów, to żaden z moich uczniów nie chciał słyszeć o zakończeniu współpracy. Jedynym wyjściem było… przeniesienie zajęć do USA, a dokładniej, przełączenie się na wersję on-line. Jak to działało? Otóż, uczeń miał u siebie kamerkę internetową skierowaną na swoje biurko, ja miałem kamerę skierowaną na tablicę i łączyliśmy się przez Skype. Teraz, po zakończonym stażu, wróciłem na pewien czas do Polski i dalej uczę przedmiotów ścisłych - stacjonarnie i on-line. Jeśli chodzi o same lekcje, to dostosowane są one do potrzeb i wiedzy ucznia. Nie są to tylko zwyczajne korepetycje. Dla uczniów chcących rozwijać swoje umiejętności został opracowany specjalny program pracy z uczniem zdolnym. Przygotowuję do lekcji, kartkówek, klasówek, kolokwiów, egzaminów po szkole podstawowej, po gimnazjum, a także do matury z matematyki i fizyki na każdym poziomie, egzaminów wstępnych na studia, egzaminów na studiach oraz do konkursów i olimpiad przedmiotowych. Współpracuję z nauczycielami szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych i wyższych. Przy spełnieniu pewnych warunków moi uczniowie uzyskują na maturze z fizyki, chemii czy matematyki minimum 90% (niezależnie od poziomu), a ogłoszenie to jest kierowane głównie do ludzi, którzy oczekują bardzo dobrze zdanej matury. Osoby, które na początku nie lubiły przedmitów ścisłych, po zajęciach ze mną… idą na fizykę na studia. GWARANTUJĘ miłą atmosferę i zrozumienie tematu. Kilkunastoletnie doświadczenie procentuje teraz przy nauce obszernych partii materiału, w krótkim czasie. Nie tylko uczę fizyki, chemii czy matematyki, ale również pokazuję, jak się uczyć tych przedmiotów. Co otrzymuje uczeń dzięki uczestniczeniu w moich zajęciach? Dużą wygodę, bo nie trzeba dojeżdżać do nauczyciela, oszczędność czasu, który można przeznaczyć na liczenie zadań, a przede wszystkim udział w lekcjach prowadzonych w amerykańskim stylu, na najwyższym światowym poziomie, ale dostosowanych do programu nauczania obowiązującego w Polsce. Ponadto, służę też pomocą przy wyborze kierunku studiów w Polsce czy w USA. Jak się umówić na zajęcia? Najlepiej próbować dzwonić albo gdy nie odbieram (często się tak zdarza) wysłać SMSa na nr 787 984 216 z prośbą o kontakt. Jeśli będzie jeszcze jakieś wolne miejsce, to chętnie oddzwonię i wtedy omówimy szczegóły.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.