Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język norweski60 / 60 min

Magda

Opis ogłoszenia

Hei alle sammen!!

Jeg heter Magda og jeg vil gjerne lære norsk sammen med deg!

Hej Wszystkim,

jeśli pragniesz nauczyć się norweskiego w miłej atmosferze, to trafiłeś/aś na właściwą osobę! Posiadam doświadczenie zdobyte w szkołach językowych i na kursach i chętnie podzielę się z Wami moją wiedzą! Udzielam lekcji online, a na terenie Trójmiasta również stacjonarnie.

Jestem absolwentką Skandynawistyki na Uniwersytecie Gdańskim. Z norweskim mam kontakt na co dzień, jest on nie tylko moją pracą, ale i też pasją.

W nauczaniu główny nacisk kładę na konwersacje i naukę przydatnych słów i zwrotów. Ze mną nigdy nie ma nudy! Posiadam mnóstwo ciekawych materiałów, ktorymi chetnię się podzielę!

Zadzwon, porozmawiamy!

Hilsen,
Magda

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.