Jarosław Wiszowaty

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

O mnie

Ciao :)

Jestem italianistą i miłośnikiem Włoch. Ukończyłem wyższe studia magisterskie na wydziale Italianistyki UW, w tym UMK i Ca’ Foscari a Venezia (licencjat).

Język włoski jest moim podstawowym kodem językowym, którym posługuję się na codzień. Tłumaczyłem sporo, a od paru lat również uczę.

Najważniejszymi dla mnie w pracy z uczniem są poprawna wymowa i konwersacja. Nie ukrywam, że bez gramatyki pewnych myśli wyrazić się nie da. :)

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy chcą nauczyć się tego wspaniałego języka. Lekcje odbywać się mogą na każdym poziomie trudności.

Pozdrawiam

J. W.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
UMK w Toruniu/Università Ca' Foscari a Venezia
Licencjat
Italianistica
10.2010 - 05.2012
Uniwersytet Warszawski
Magister
Filologia włoska/italianistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.