Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Piaseczno
Konstancin-Jeziorna
Pruszków
Ożarów Mazowiecki
Legionowo
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język esperanto50 - 70 / 60 min

Paweł

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka międzynarodowego esperanto? A może znasz już podstawy, ale zależy Ci na podniesieniu swojego poziomu? Albo przygotowujesz się egzaminu językowego? Chętnie Ci w tym pomogę!

Ukończyłem Podyplomowe Studium Interlingwistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – to taka podyplomowa „filologia esperancka” – ze specjalizacją z literatury esperanckiej i tłumaczeń. Na tej samej uczelni ukończyłem później roczny kurs metodyki nauczania języka esperanto. Uczę języka głównie przez internet, mam uczennice i uczniów także za granicą.
 
Esperanto używam aktywnie od ponad dziesięciu lat, w tym przez kilka lat jako języka domowego oraz głównego języka roboczego – podczas mojej pracy w Biurze Centralnym Światowego Związku Esperanta w Rotterdamie. Poza nauczaniem esperanta pracowałem już także jako korektor i redaktor publikacji w tym języku.

Opowiedz mi, dlaczego chcesz nauczyć się esperanta, a ja dostosuję materiały do Twojego poziomu i oczekiwań. Mogę przygotować Cię do udziału w międzynarodowych spotkaniach i kongresach, pomóc znaleźć kontakty zagraniczne wśród użytkowniczek i użytkowników języka esperanto, polecić interesujące książki w tym języku. Mogę także pomóc w przygotowaniu do egzaminu językowego ELTE lub ILEI/UEA.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.