Magic English Centrum Językowe Starachowice

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Pawłów
Mirzec
Brody
Wąchock
Wielka Wieś
Rzepin-Kolonia
Starachowice
Skarżysko-Kamienna
Faktura VAT

Magic English Centrum Językowe Starachowice

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magic English Centrum Językowe Starachowice

O mnie

Propozycja dla wszystkich chętnych do nauki języka angielskiego: możliwość stworzenia własnych małych grupek najlepiej 2-3 -osobowych,-- ludzie z którymi chcemy się razem uczyć i przebywać….jest to opcja skrojona na miarę. Zajęcia w grupce 3 osobowej (każdy po 20 zł. za zajęcia), jeśli są dwie osoby każdy po 25 zł, tanio, skutecznie, i w miłej atmosferze, polecamy już w naszej karierze były i są przypadki tworzenia małych grupek i bardzo się to sprawdza…Good to check. We recommend.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 04.2010
Uniwersytet Warszawski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2017

Chodziłam na zajęcia konwersacje z mężem. Zajęcia były bardzo ciekawe, że względu na wykorzystanie FlashCards, dzięki którym nie było mowy o nudzie podczas nauki :) Na każdych zajęciach robiliśmy konwersacje i znikała bariera mówienia w języku angielskim.

Magic English Centrum Językowe Starachowice

ooo jak miło :)))))

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Nauka języka angielskiego z możliwością tworzenia własnych grup jest strzałem w dziesiatkę :) Można uczyć się razem i nawzajem mobilizować!!!Energia tkwi we wspólnej nauce a przy tym tańszy koszt!!!Czegóż chcieć więcej?Pomysł znakomity :)

Magic English Centrum Językowe Starachowice

Dziękuję :) Naprawdę dobra opcja. I skuteczna. To się sprawdza. Tanio. Miło. Przyjemnie. (!) Dla dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Zapraszam wszystkich. Mam mnóstwo ciekawych materiałów do nauki. Nie ma na co czekać, stawiam na praktykę i rozwój.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.