Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka100 / 60 min

Łukasz

Opis ogłoszenia

Jako zawodowy trener bezpieczeństwa IT oraz wieloletni pentester gwarantuję Ci że nasze zajęcia będą owocne oraz dopasowane do Twojego poziomu wiedzy.

Jestem przekonany, że w trakcie naszych spotkań zyskasz nie tylko nową wiedzę z dziedziny bezpieczeństwa IT, ale również praktyczne umiejętności, które pozwolą Ci na ochronę swojego systemu przed zagrożeniami z zewnątrz. Podczas naszych zajęć skupimy się na tematach takich jak analiza podatności, penetracja sieci, testowanie aplikacji oraz bezpieczeństwo infrastruktury IT.

Nasze zajęcia będą prowadzone w sposób interaktywny, w oparciu o realne scenariusze i przykłady. Będę starał się wyjaśniać zagadnienia w sposób zrozumiały dla Ciebie, przy użyciu różnorodnych narzędzi i metod. Ponadto, chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości.

Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezpieczeństwa IT, zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty zajęć. Razem zbudujemy solidne fundamenty w tej dziedzinie, które pozwolą Ci na rozwijanie się jako specjalista ds. bezpieczeństwa IT.Oprócz zajęć z bezpieczeństwa IT, jestem także w stanie pomóc w innych obszarach informatyki, takich jak programowanie, bazy danych czy systemy operacyjne. Oferuję pomoc dopasowaną do Twojego poziomu wiedzy i potrzeb. Skontaktuj się ze mną, aby poznać szczegóły.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2009 - aktualnie
Pentester
Pentesty i pentesty ;)

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.