Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polskicena do ustalenia

Wioletta

Opis ogłoszenia

790-669-250 Przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego SKUTECZNIE,TANI0 I SOLIDNIE. Pedagog z wieloletnim doświadczeniem, Egzaminator - przygotuje skutecznie do egzaminu ósmoklasisty poprzez efektywne powtórzenie materiału i rozwiązywanie testów, tak aby w kwietniu uczeń bezstresowo umiał rozwiązać każdy typ zadania i napisał poprawnie oraz bezbłędnie: rozprawkę, opowiadanie, charakterystykę, zaproszenie, ogłoszenie itp.. Przygotowuję również skutecznie do sprawdzianów z gramatyki i dyktand uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. Nauka w miłej atmosferze. Preferowany kontakt telefoniczny 790-669-250. Można wysłać SMSa oddzwonię. Efekty gwarantowane. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.