Marta Malarska-Walczak

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Piaseczno
Warszawa (cała Warszawa)
Kraków
Faktura VAT

Marta Malarska-Walczak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/589 opinii
Dla użytkownika Marta Malarska-Walczak

O mnie

Obecnie udzielam lekcji tylko online, od pięciu lat, korzystam z następujących komunikatorów: messenger, Skype, WhatsApp, Zoom.

Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka polskiego, przygotowuję do egzaminu 8-klasisty, do matury, poprawek, prowadzę uczniów w nauczaniu domowym i przygotowuję do zaliczeń rocznych.

Świetnie tłumaczę, jak pisać i rozwiązywać zadania.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale polonistyki, studiowałam dziennie.

Zachęcam do zapoznania się z rekomendacjami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 12.2009
Uniwersytet Warszawski
Magister
filolofia polska
Kursy i szkolenia
03.2003
Kurs na wychowawcę obozów młodzieżowych
01.2009
Kurs korektorski zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek
05.2017
Myślenie wizualne, ucz się i działaj efektywnie
Doświadczenie
05.2014 - aktualnie
Stowarzyszenie Polka Potrafi.pl w Piasecznie
- współtworzenie koncepcji rozwoju organizacji - współorganizacja wydarzeń edukacyjnych dla społeczności Piaseczna - współorganizacja szkoleń i konferencji - działanie na rzecz aktywizacji zawodowej kobiet oraz młodzieży wchodzącej na rynek pracy - tworzenie materiałów PR-owych i marketingowych - kontakt z partnerami i sponsorami - pozyskiwanie środków na działania statutowe - prowadzenie spotkań i konsultacji dotyczących marketingu internetowego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 89
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2024

Bardzo polecam zajęcia z Panią Martą. Osoba z pewnością kompetentna i doświadczona.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2024

Pani Marta przygotowywała naszego syna do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego. Egzamin wypadł świetnie, a wkład Pani Marty był tu naprawdę ogromny. Dodatkowo, syn bardzo lubił spotkania i chętnie odrabiał zadane lekcje. Na pewno będziemy prosić Panią Martę o wsparcie przed maturą. Serdecznie polecam jej korepetycje. Warto także dodać, że Pani Marta jest bardzo sympatyczną, miłą i kompetentną osobą.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2024

Bardzo polecam Panią Martę. Moja wiedza na temat języka polskiego była na bardzo niskim poziomie, poprzez zajęcia z Panią, na których powtarzałyśmy cały materiał od początku liceum udało mi się zdać maturę i to na bardzo zadowalający i niespodziewany przeze mnie wynik. Podczas zajęć Pani Marta bardzo szczegółowo omawiała każdą lekturę oraz wyjaśniała niezrozumiałe dla mnie zagadnienia. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu naszych zajęć i szczerze mogę polecić Panią Martę!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Martą Malarską-Walczak. Są one prowadzone na bardzo wysokim poziomie, Pani Marta zrozumiale i dokładnie omawia wszystkie lektury i tłumaczy przydatne do matury zagadnienia. Dzięki Pani Marcie uzyskałam wymarzony wynik z matury z rozszerzonego polskiego.

avatar
zofia miedzik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2024

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. W bardzo szybkim tempie byłam w stanie przygotować się do egzaminu maturalnego. Już w podstawówce nawiązałam współpracę z Panią Martą, co pozwoliło mi znaleźć się w 100 centylu wyników z egzaminu ósmoklasisty i jestem absolutnie pewna, że mój wynik maturalny będzie równie adekwatny. Pani Marta poza ogromnym zasobem wiedzy merytorycznej, świetnie radzi sobie z przekazywaniem jej w sposób atrakcyjny dla ucznia, co sprawia, że nabyta wiedza zostaje na naprawdę długo. Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martę i stwierdzić, że jest to najlepsza nauczycielka j.polskiego jaką kiedykolwiek miałam, odznaczająca się ogromną pasją i powołaniem do tego właśnie zawodu.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Pani Marta jest niesamowitym nauczycielem z pasją i podejściem do ucznia. Bardzo wymagająca oraz nastawiona na efekty. Dzięki regularnym, co tygodniowym lekcjom języka polskiego mój syn pokochał ten przedmiot. Dodam, że lekcje odbywały się online co jest dodatkowym potwierdzeniem wysokich kwalifikacji nauczyciela, trudnym jest przekonać do siebie 13 latka w systemie zdalnym. Dodatkowe utrudnienie to wymagający uczeń, który miał trudności z koncentracją uwagi. Syn pomimo trudności w skupieniu i tego, że nigdy nie interesował się tym przedmiotem osiągnął wysokie wyniki testów 8 klas. Pięknie dziękujemy za pomoc i niesamowite podejście! Polecam serdecznie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2023

Bardzo polecamy panią Martę, korepetycje na wysokim poziomie i w miłej atmosferze. Syn uzyskał bardzo dobry wynik na egzaminie ósmoklasisty. Napewno wrócimy do niej przed maturą;).

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2023

Bardzo polecam Panią Martę. Ma bardzo fajne podejście do uczniów i umie nauczyć. Przygotowywałam się z Panią Martą do egzaminu ósmoklasisty i dostałam bardzo dobry wynik, więc serdecznie polecam :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2023

Bardzo polecam Panią Martę. Artmosfera na lekcji była miła i przyjazna. Pani Marta potrafila dotrzeć do ucznia, który ma problemy z nauką i stwierdzoną dyslekcję. Córka chętnie uczestniczyła w lekcjach i nauczyła się pisać rozprawki, co zaskutkowako dobrym wynikiem na egzaminie ósmoklasisty. Dodatkowo z oceny 2/3 podciągnęła się na spokojną 4. Mamy zamiar wrócić do Pani Marty przed maturą. Serdecznie polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2023

Bardzo polecam Panią Martę, zajęcia prowadzi bardzo rzetelnie. Miła, profesjonalna, potrafi dotrzeć nawet do ucznia, którego konikiem nie jest język polski . Syn bardzo chętnie uczestniczył w lekcjach, był zmotywowany do nauki. Naprawdę dobre przygotowanie do egzaminów. Polecam serdecznie

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Martą. Był prowadzone w sposób miły i profesjonalny i spersonalizowany. Pani dostosowała sposób i tryb nauczania do moich potrzeb. Zajęcia nie były stresujące, czułam się na nich swobodnie, zawsze uzyskiwałam odpowiedzi i ogromną pomoc ze strony Pani. Zostałam przygotowana bardzo dobrze do matury z polskiego. Zajęcia były motywujące i nauczyły mnie również samodzielnej pracy. Dzięki zajęciom uzyskałam wysokie wyniki na maturze ustnej i pisemnej. Pani Marta była w pełni zaangażowana aby jak najlepiej przygotować mnie do egzaminu.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2023

Bardzo polecam Panią Martę! Przygotowywała mnie najpierw do egzaminu ósmoklasisty, a potem miałam regularnie zajęcia w liceum. Bardzo mi one pomogły, czułam że o wiele łatwiej było mi się odnaleźć w materiale i na lekcjach w szkole. Przygotowania do matury, również szły o wiele lepiej dzięki Pani Marcie, zawsze gdy miałam jakąś wątpliwość, mogłam się do niej zwrócić.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2023

Pani Marta już przez ponad 2 lata prowadzi moją córkę w edukacji domowej i z pełnym przekonaniem mogę polecić z współpracę z nią. To super fachowiec, nauczycielka z prawdziwym powołaniem i świetnym podejściem do ucznia. Córka bez problemów realizowała program szkolny w wynikami bardzo dobrymi. Pani Marta bez „nadętej profesorskiej maniery” przekazuje często zawiłe gramatyczne zagadnienia, co skutecznie trafia do dziecka. Obudziła też w mojej córce prawdziwą pasję do pisania opowiadań!
Od czasu rozpoczęcia współpracy z Panią Martą mogę totalnie odpuścić sobie jakiekolwiek „pilnowanie” edukacji córki, w obszarach, w których pracuje z Panią Martą. To, poza dobrymi wynikami w nauce, jest ogromnym plusem tej współpracy.
Współpracę z Panią Martą mogę zdecydowanie polecić - jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2023

Pani Marta jest bardzo sympatyczna osoba, zawsze świetnie przygotowana do zajęć i dobrze zorganizowana.
To absolutnie ekspert w nauczaniu języka polskiego i przygotowania uczniów pod kątem egzaminu.
Bardzo doceniam jej kompetencje i empatyczne podejście w kontakcie z młodzieza.
Jest zaangażowana i chętnie pochyla się nad konkretnymi problemami.
Pani Marta przygotowała zarówno córkę jak i syna do egzaminu ósmoklasisty, który zdali na bardzo wysokim poziomie.
W tym roku znowu wracamy z zajęciami z Panią Marta w celu przygotowania córki do matury i wiem, że jest w bardzo dobrych rękach.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Bardzo polecam korepetycje z Panią Martą. Syn chętnie brał udział w lekcjach. Zajęcia były zawsze rzetelnie przygotowane. Ostatecznie napisał egzamin ósmoklasisty z bardzo dobrym wynikiem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości prowadzonych zajęć.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2023

Bardzo polecam! Pani Marta przez 9 miesięcy przygotowywała mojego syna do matury. Było to sporym wyzwaniem, bo syn nie lubił polskiego i miał duże zaległości (w trzeciej klasie groziło mu, że nie zda do kolejnej klasy właśnie z powodu polskiego). Dzięki Pani Marcie wszystko się zmieniło, syn był przygotowany, przystąpił do egzaminu bezstresowo i ostatecznie mogliśmy się cieszyć świetnie zdanymi egzaminami. Bardzo dziękuje i gorąco polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2023

Pani Marta - profesjonalna, konkretna, wymagająca, a jednocześnie empatyczna i pomocna. Pomimo wypełnionego terminarza znalazła dla nas czas, pomogła córce w przygotowaniu do konkursu przedmiotowego. Konkurs zakończył się sukcesem.
Zawsze wyjaśniała wszelkie wątpliwości, służyła radą przy interpretacji utworów i zagadnień, również tych wykraczających poza zakres podstawy programowej.
To nauczyciel, który nie tylko przekazuje wiedzę w przystępny sposób, ale również motywuje, uczy opanować stres, ćwiczy umiejętność pracy pod presją czasu, dodaje pewności siebie, wspiera w realizacji wyznaczonego celu.
Dzięki pomocy i wskazówkom Pani Marty 100% na egzaminie ósmoklasisty to nie wszystko....
Kontakt z Panią Martą był zawsze rzeczowy i bezproblemowy.
Polecam zajęcia z Panią Martą.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z panią Martą. Przygotowania do matury pierwsza klasa, dostosowane do potrzeb ucznia i z indywidualnym podejściem. Mając problemy z językiem polskim na maturze wyszłam z bardzo dobrym wynikiem z ustnej i pisemnej matury.

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2023

Bardzo polecam panią Martę. W ciągu około 4 miesięcy bardzo pomogła mi się nauczyć do matury, mimo zaległości. Atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna, aż człowiek chce się uczyć. Pani Marta przekazuje wiedzę, której ma mnóstwo, a przy okazji pomaga ogarnąć stres i jest osobą z którą naprawdę przyjemnie się rozmawia. Z całego serca jeszcze raz polecam. :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2022

Pani Marta pomogła mi w przygotowaniu się do matury podstawowej i rozszerzonej z języka polskiego. Pomimo tego, że nie byłam w klasie z rozszerzonym polskim, pani Marta na każdych zajęciach wspaniale przygotowywała mnie krok po kroku do tej matury. Mam wrażenie, że przez rok z panią Martą nauczyłam się więcej o pisaniu pracy maturalnej niż przez całe liceum. Szczegółowo omawiała ze mną każdą część materiału i zwracała uwagę na najważniejsze elementy. Tłumaczyła wszystkie wątki w taki sposób, żebym mogła je w pełni rozumieć. Z całego serca polecam panią Martę! Sprawiła, że nie bałam się matury. Jest ona w pełni zaangażowana w to, żeby uczeń mógł zdać egzaminy jak najlepiej :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Bardzo polecam lekcje z Panią Martą. Dzięki niej czułem się dużo pewniej na egzaminie. Lekcje są prowadzone w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Pani Marta jest przyjaźnie nastawiona, kompetentna i wymagająca. Egzamin zdałem z bardzo dobrym wynikiem. Jestem bardzo wdzięczny za przekazaną mi wiedzę i polecam z czystym sumieniem!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Pani Marta jest profesjonalistką i świetnie przygotowuje młodzież do egzaminów. Syn w ósmej klasie przez większą część roku szkolnego nie miał polonisty, tylko dzięki zajęciom z panią Martą zdał bardzo dobrze egzamin ósmoklasisty i dostał się do wymarzonej szkoły. Polecam z czystym sumieniem :-)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Bardzo polecam korepetycje z panią Martą. Dzięki zajęciom czułem się świetnie przygotowany na egzamin. Tłumaczy zagadnienia prosto i zrozumiale.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Pani Marta jest wspaniałą nauczycielką. Dzięki niej podchodząc do matury czułam się przygotowana i jestem zadowolona z wyniku. Lekcje są prowadzone w przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z panią Marta, w łatwy i prosty sposób wytłumaczyla mi każde zagadnienie na egzamin. Z 70% procent na próbnym poprawiłam się na 85. Dzięki takim wynikom dostałam się na wymarzony profil. Dziękuje!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Pani Marta jest świetną nauczycielką, która doskonale przygotowała moją córkę do egzaminu. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze z wykorzystaniem ciekawych materiałów. Nawet najtrudniejsze zagadnienia tłumaczy w przystępny dla ucznia sposób. Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panią Martą :-)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2021

Tegoroczni ósmoklasiści - jeśli chcecie mieć pewność, że egzamin z języka polskiego to w maju będzie dla Was pestka; ale również uczniowie starszych klas szkoły podstawowej oraz szkół ponadpodstawowych - jeśli potrzebujecie pomocy, z całym sercem polecam Panią Marta Malarska-Walczak.
Świetnie orientuje się jakie kruczki czekają na ucznia na egzaminie ósmoklasisty/maturze, ma doskonały kontakt ze swoimi uczniami. Zajęcia prowadzi on-line.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Zajęcia z Panią Martą bardzo pomogły mi w przygotowaniach do matury z języka polskiego, zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Między innymi dzięki nim udało mi się dostać na wymarzony kierunek.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2021

Do Pani Marty syn trafił pół roku przed egzaminem ósmoklasisty i mimo krótkiego czasu było widać efekty nauczania. Kolejne próbne egzaminy coraz lepiej wypadały. Pani Marta jest konkretna a jednocześnie stwarza dobrą atmosferę pracy. Syn bardzo lubił te lekcje i chętnie brał w nic udział. Dziękuję Pani Marcie, że mimo braku miejsc nie zostawiła nas w potrzebie i POLECAM !!!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować Państwu lekcje języka polskiego z Panią Martą Malarską- Walczak. Pani Marta pomogła mi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. To jej zawdzięczam ukończenie ósmej klasy z oceną celującą jak i również otrzymanie 91% z egzaminu ósmoklasisty. Chciałabym również podkreślić, że Pani Marta pomogła mi w udoskonaleniu moich prac pisemnych. Mogę śmiało stwierdzić, że na egzamin zostałam przygotowana w 100%. Pani Marta zadbała o moją wiedzę, ale również przygotowanie mentalne do egzaminu. Każda lekcja dodawała mi pewność siebie – pozwalała uwierzyć w swoje możliwości. Cieszę się, że miałam szanse współpracować z tak świetną nauczycielką, jaką jest Pani Marta. Nie mogę się doczekać kontynuacji zajęć, z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie kolejnego kursu.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Lekcje z panią Martą bardzo mi pomogły w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty. Przed korepetycjami liczyłem na 60%, a dostałem 89%, co jest bardzo dobrym wynikiem. Szczególnie pani mi pomogła w pisaniu wypracowań, a było to dla mnie szczególnie trudne. Mimo że nie lubię języka polskiego, to chętnie przychodziłem na zajęcia ze wzlędu na świetną atmosferę, która dodatkowo mobilizowała do nauki. Dlatego chciałbym jeszcze raz podziękować pani za najlepsze przygotowanie, jakie mogłem dostać.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Pani Marta pomagała mojemu synowi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty.
Zajęcia były przygotowane dokładnie pod jego potrzeby, nawiązali bardzo dobry kontakt, wszystkie pytania i wątpliwości mógł na bieżąco wyjaśniać. Dzięki kilku spotkaniom on-line uporządkował swoją wiedzę i nabrał pewności co zaowocowało bardzo dobrym wynikiem na egzaminie.
Szczerze polecam zajęcia prowadzone przez Panią Martę.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Jeżeli skala oceny kończy się na „Bardzo Dobry” to i tak dorzucilibysmy jescze przynajmniej jeden duży +. Sposób w jaki P. Marta prowadzi zajęcia i dar przekazywania wiedzy, nie tylko sprawia ze nauka języka polskiego staje się łatwa, ale sprawia to ze nawet osoby o umysłach ścisłych odnajdują przyjemność z nauki przedmiotu humanistycznego. Gratuluje tak specyficznych umiejętności i dziękuje za bardzo owocna współpracę w imieniu syna i swoim

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki lekcjom z Panią Martą, które rozpoczęłam na bardzo krótki czas przed maturą, nabrałam dużo pewności siebie. Lekcje były przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, przez co zbędny stres mnie opuścił, a przerobiony materiał bardzo przydał się na egzaminie. Dziękuję Pani Marcie za wsparcie i dostarczoną wiedzę, dzięki którym udało mi się napisać egzamin maturalny na zdecydowanie wyższy wynik niż się spodziewałam :)

avatar
Cyprian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam Panią Anię, zajęcia w miłej atmosferze. Pani Ania świetnie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty, dzięki jej pomocy z zaskakującym wynikiem napisałem egzamin.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Kochany Cyprianie bardzo dziękuję za miłą opinię, chyba jakaś Ania zawróciła Ci w głowie. :)
Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za Twoje kolejne sukcesy!
Marta

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia u Pani Marty pomogła mi w przygotowywaniu się do egzaminu ósmoklasisty. Choć polski nie jest moim ojczystym językiem dzięki Pani napisałam egzaminy bardzo dobrze. Przez powtórzenie całego materiału poukładałam wszystko w głowie. Lekcje przebiegają w bardzo miłej atmosferze i nigdy nie bałam się o zadawanie pytań.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Kochana Dario,
bardzo dziękuję za miłe słowa i sympatyczną współpracę.
Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje kolejne sukcesy.
Pozdrawiam serdecznie
Marta

avatar
Amelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Pani Marta pomogła przygotować mi się do egzaminu ósmoklasisty. Praca z nią była czystą przyjemnością i dzięki niej udało mi się zdać do liceum z zaskakująco dobrym wynikiem :)

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Droga Amelio,
bardzo dziękuję za opinię i dobrą współpracę.
Życzę Ci powodzenia na dalszej drodze edukacji.
Ściskam
Marta

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Z ogromną przyjemnością polecam lekcje u Pani Marty.Współpraca z Nią to czysta przyjemność!Potrafi w bardzo fajny sposób przekazać wiedzę i niezbędne informacje, żeby bez stresu zdać maturę.Jest przemiłą osobą i co najważniejsze rzetelnie podchodzi do pracy!

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Bardzo dziękuję za miłe słowa i wspaniałą współpracę.
Pozdrawiam serdecznie
Marta

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Pani Marta to wspaniały nauczyciel że świetnym podejściem do ucznia.
Moja córka nie mogła się doczekać kazdej kolejnej lekcji.
Wcześniej język polski nie był najmocniejsza strona córki, a. dzięki Pani Marcie zdała egzamin ósmoklasisty z bardzo dobrym wynikiem.
Szczerze polecam lekcje z Panią Marta, to wspaniały nauczyciel z ogromną wiedzą.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2020

Witam serdecznie, bardzo polecam lekcje prowadzone przez Panią mgr. Syn w klasie maturalnej potrzebował dobrego i solidnego wsparcia. Lekcje miał od października do sierpnia. Niemniej przy drugim podejściu zdał. Jest to także zasługa ciężkiej pracy Pani mgr.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2020

Bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach, bardzo miła osoba. Dzięki niej, nie umiejąc prawie nic, zdałem maturę z zaskakująco wysokim wynikiem!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Bardzo dobra atmosfera , świetna nauczycielka , matura zdania z dobrym wynikiem. Najlepsze lekcje polskiego.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Pani Marta to bardzo dobra nauczycielka. Zawsze świetnie przygotowana do lekcji. Idealnie wyczuwa potrzeby ucznia. P. Marta jest osoba, która świetnie pomaga w problematycznych kwestiach, ale również jest nieoceniona dla osób, które chcą oszlifować wiedzę, którą już posiadają. Dzięki zaangażowaniu i wiedzy Pani Marty na rozszerzonej maturze osiągnęłam 95%, co było moim wymarzonym wynikiem. Jeszcze raz dziękuję za świetny czas, masę uśmiechu oraz wiedzy.

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Pani Marta to znakomita nauczycielka języka polskiego, która potrafi przekazać wiedzę i zainteresować ucznia.
Dzięki wskazówkom z lekcji Tomek zyskał więcej pewności w pisaniu prac literackich, nadrobił zaległości i uporządkował swoje wiadomości.
Dzięki zajęciom egzamin ósmoklasisty napisany z uśmiechem :) do dzisiaj syn chwali lekcje z Panią Martą.
Pozdrawiamy serdecznie :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2020

Pani Marta to nauczyciel z powołania, z genialnym podejściem do młodzieży. Moja córka dzięki lekcjom z Panią Marta dobrze zdała egzamin i dostała się do wybranego przez siebie liceum. Rzadko zdarza się taki nauczyciel. Bardzo, bardzo dziękujemy i na pewno jeszcze wrócimy pod skrzydła Pani Marty, bo niebawem czeka nas matura:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2020

Pani Marta pomogła mi odnaleźć wartość w moich możliwościach. Dzięki niej bardzo dobrze poszła mi matura. Można mówić czego konkretnie oczekuje się na lekcji jeśli chodzi o zakres materiału co jest super. Szczególnie doceniam też wsparcie mentalne. Dziękuję pani Marto :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Pani Marta pomogła mi zdać maturę z polskiego z wysokim wynikiem (zarówno podstawę, jak i rozszerzenie). Zajęcia zawsze były dobrze zorganizowane i przebiegały w miłej atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Polecam Panią Martę z całego serca. Przygotowala moja córkę bardzo dobrze do egzaminu 8 klasisty, córka otrzymała najwyższą ilość punktów z języka polskiego, to pozwolilo dostać się do najlepszego liceum. Jak korepetycje to tylko z Panią Martą. Polecam!!!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pani Marta udzielała korepetycji mojemu synowi w VIII klasie. To mądra osoba i bardzo profesjonalna nauczycielka. Była zawsze przygotowana, konkretna, efektywna, maksymalnie wykorzystująca czas lekcji. Tworzy bardzo dobre relacje z uczniem. Współpraca z synem i z nami była bez zarzutu. Forma zajęć (on-line) jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Mój syn bardzo dobrze zdał egzamin ósmoklasisty i bez trudu dostał się do najlepszego liceum w Warszawie. Bardzo polecam współpracę z panią Martą.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Serdecznie polecam panią Martę. Profesjonalistka w swojej dziedzinie.
Na korepetycje zdecydowałem się tydzień przed maturą po 3 latach uciekania z języka polskiego, w tym czasie udało mi się przygotować do matury i zdać z zadowalającym wynikiem. Jeszcze raz gorąco polecam, super podejście do ucznia.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Serdecznie polecam! Z matury rozszerzonej z polskiego dostałam 100%, z podstawowej 81% <3 Pani Marta ma świetne podejście do ucznia, a omawianie materiału motywami niezwykle pomaga przy pisaniu rozprawek. Lekcje są prowadzone swobodnie i przystępnie. Wszystko samo "układa się" w głowie, jest konkretnie, rzeczowo i jasno. Z pewnością będę je miło wspominać.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Gorąco polecam! Matura zdana z świetnym wynikiem. Korepetytorka jest bardzo cierpliwa i zawsze podsyła ciekawe materiały.

avatar
Ana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Marta to cierpliwa ciepła osoba, która posiada dużą wiedzę, którą potrafi w przystępny sposób przekazać każdemu. Wie, jak zmotywować do pracy i nad czym się z uczniem skupić, żeby osiągnąć zamierzone cele. Mój syn przygotowywał się z nią do egzaminu ósmoklasisty, który zdał bardzo dobrze. Po ogłoszeniu wyników sam był zaskoczony swoimi efektami. Po pracy z Martą nie mogło być inaczej! Dziękujemy!

avatar
Jonasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2019

Korepetycje bardzo pomogły mi przygotować się do matury ustnej oraz pisemnej z języka polskiego

avatar
Piotr Medyński
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2019

Marta zajęła się naszą córką, która miała duże zaległości. Przygotowała ją bardzo dobrze do egzaminu na koniec ósmej klasy.
Poza merytoryką co do której nie miałem uwag, mogę powiedzieć, że Marta jest uczciwą osobą, która nastawiona jest na budowanie poczucia wartości u dziecka, motywuje je do pracy, ma świetną energię i do tego bardzo dobry kontakt z rodzicami. Z czystym sumieniem polecam Martę.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Korepetycje pani Marty bardzo mi się przydały do poprawy matury ustnej, pani Marta ma wiedzę która umie przekazać skutecznie swoim uczniom. Na początku nie byłem przekonany do korepetycji przez internet ale w trakcie zrozumiałem jakie to jest wygodne! Bardzo polecam korepetycje u pani Marty

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2019

Trafiłam do Pani Marty kilka miesięcy przed matura, w krótkim czasie przerobiłyśmy dużą partię materiału. Pani Marta dokładnie omawia każde zagadnienie a zwłaszcza lektury. Po każdym przerobionym zadaniu upewnia się czy wszytko jest zrozumiałe. Obawiałam się innej formy zajęć lecz dzięki zaangażowaniu korepetytorki nie odczuwa się różnicy. Serdecznie polecam zajęcia z Panią Martą :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Mój syn przez całą ósmą klasę korzystał z lekcji online u Pani Marty. Idealne wyjście w tym trudnym roku, gdzie młodzież na nic nie miała czasu. Lekcje były bardzo dynamiczne i skuteczne przede wszystkim. Materiał został powtórzony dokładnie, zadawane prace pisemne. Nie było problemu z kontaktem, informacją zwrotną od Pani Marty. Mój syn niestety w szkole trafił na polonistę, który przez całą ósmą klasę nie zadał im ani jednej pracy do napisania, na zajęciach przygotowawczych do egzaminów był nieobecny albo nadrabiał nieprzerobiony materiał. Dzięki Pani Marcie mój syn podszedł do egzaminu bez stresu. Naprawdę polecam.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Moje dzieci korzystały z pomocy pani Marty na wszystkich etapach edukacji- przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego i ósmoklasisty.
Wszystkie lekcje odbywały się przez internet.
Chwaliły sobie szczególnie omawianie lektur, dostęp do różnych materiałów i świetne porozumienie.
Serdecznie polecam.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Mój ósmoklasista korzystał z pomocy Pani Marty w ostatnich miesiącach przed egzaminem. Z egzaminu uzyskał 82%, co przy jego ZA i ścisłym umyśle jest genialnym wynikiem.
Pani Marta miała do niego doskonałe podejście, konkretnie, w jasny i logiczny sposób tłumaczyła wszystkie elementy, zadawała zadania i konsekwentnie egzekwowała ich wykonanie, a przy tym miała świetny kontakt osobisty, dzięki czemu syn z radością uczestniczył w zajęciach.

Mój syn początkowo lekko nieufnie podszedł do formuły zajęć, ponieważ lekcje on-line były dla niego nowością. Okazało się jednak szybko, ze to strzał w dziesiątkę! Niezależnie od tego, gdzie przebywał, nie tracił zajęć, ani czasu na dojazdy. Zdecydowanie ta forma okazała się być dla nas idealna (dwa domy i opieka naprzemienna).

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Martą, której bardzo dziękuję za cierpliwość, skuteczne tłumaczenie, konsekwencję i piękne uporządkowanie wiedzy mojego dziecka.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2019

Jestem mamą ósmoklasisty z najgorszej konfiguracji roczników. Rok 2019 był straszny dla rodziców i dla dzieci. Po raz kolejny skorzystaliśmy więc z pomocy Pani Marty (w ubiegłym roku córka kończyła gimnazjum). Lekcje odbywały się przez INTERNET i była to najlepsza możliwa opcja. Początkowo byłam nieufna (Piotrek to nie jest zdyscyplinowana dziewczynka), ale już po pierwszej lekcji okazało się, że to jest SUPER rozwiązanie. Efektywnie, skutecznie, bezpiecznie bez tracenia czasu na dojazdy, bez zbędnego rozpraszania się (herbata, wc, ect.- rodzice znają to). Pani Marta jest elastyczna w podejściu do uczniów, zawsze znajdzie metodę. Finał: każde z dzieci dostało się do wymarzonej szkoły. Syn z deficytem uwagi i więcej niż swobodnym podejściem do nauki zwłaszcza języka polskiego, otrzymał na egzaminie 86% i piątkę na świadectwie. Łatwo nie była ale Pani Marta dowcipem, sposobem i nowoczesnym podejściem dała radę.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Serdecznie dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za kolejne sukcesy Zuzi i Piotrka. :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Polecam lekcje u Pani Marty- bez wychodzenia z domu, bez tracenia czasu na dojazd i co najważniejsze dobre przygotowanie do matury. Syn obawiał się matury z j. polskiego, a zdał ją z bardzo dobrym wynikiem.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Serdecznie dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za kolejne sukcesy w nauce. Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Pani Marta prowadzi lekcje
w bardzo wygodny sposób , czyli online. Widać, już po jednej lekcji , że ma w tym duże doświadczenie i w fajny sposób przekazuje wiedzę i ją weryfikuje. Mój syn dzięki tym lekcjom poprawił swoje wyniki z J.polskiego , a co najważniejsze dostał się do liceum, które wybral. Polecam wszystkim z czystym sercem lekcje w takiej formie. Joanna

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Bardzo dziękuję za miłe słowa i trzymam kciuki za kolejne sukcesy, pozdrawiam serdecznie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Serdecznie polecam lekcje z Panią Marta, zajęcia prowadzone w nowoczesnej formie on line dzięki czemu syn nie tracił czasu na dojazdy. Pani Marta potrafi stworzyć świetną atmosferę, stymuluje intelektualnie, podbudowuje wartość dostrzegając nawet najmniejszy progres.
Syn zdał świetnie egz gimn i dostał się do szkoły pierwszego wyboru w czym Pani Marta miała ogromny udział.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Serdecznie dziękuję za współpracę, trzymam kciuki za kolejne sukcesy.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Dzięki pani Marcie moja córka napisała egzamin gimnazjalny z języka polskiego na ponad 90% . Nawiązała z córką świetny kontakt, co sprawiło, iż zaczęła uczyć się tego przedmiotu z przyjemnością. Zdalna forma korepetycji nie była w tym żadną przeszkodą. Pani Marta jest świetnie zorganizowana i potrafi ciekawie przekazywać wiedzę oraz ją weryfikować również online. Polecam.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Serdecznie dziękuję za współpracę, zaufanie i życzę powodzenia w dalszej edukacji.

avatar
Alekandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2019

Gorąco polecam. Wygodnie - bez wychodzenia z domu i przede wszystkim skutecznie. Syn bardzo obawiał się ustnej matury z polskiego, tymczasem dzięki Pani Marcie zdał ją na 100%.

avatar
Irena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Polecam serdecznie zajęcia z Pania Martą! Mila atmosfera i efektywna praca

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Serdecznie dziękuję.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Parę miesięcy przed maturą naszły mnie wątpliwości - czy tak naprawdę jestem przygotowana do niej. Zaczęłam szukać informacji w Internecie na temat pisania rozprawek oraz jak przygotować się do matury ustnej, lecz spowodowało to jeszcze większy mętlik w mojej głowie. Muszę wspomnieć jeszcze, że przez 3 lata ucząc się w liceum nie przerobiłam samodzielnie ani jednego zestawu ustnego gdyż nie kładło się na to nacisku. Do tego nauczycielka w szkole nie potrafiła wyjaśnić mi dokładnie jakie błędy robiłam na rozprawce. Wszystkie problemy znikły gdy zaczęłam korepetycje z panią Martą :). Szybko zrozumiałam , że matura nie jest taka straszna na jaką wygląda. Pani Marta wytłumaczyła mi jak najlepiej pisać rozprawkę oraz przez większość czasu przerabiałyśmy zestawy z matury ustnej , gdyż jej obawiałam się najbardziej. Lekcje przez Skypa były prowadzone w miłej, bezstresowej atmosferze . Okazały się świetnym rozwiązaniem, gdyż nie traci się czasu na dojazd oraz niczym nie różnią się od lekcji ,,na żywo”. Maturę zdałam świetnie, bez problemu oraz o wiele lepiej niż oczekiwałam . Serdecznie polecam korepetycje z panią Martą każdej osobie gdyż są to lekcje prowadzone z pasją oraz po prostu doskonale przygotowują do matury. Idealnie pasują tu słowa Alberta Einsteina :) - „Wielkim kunsztem wykazuje się nauczyciel, który potrafi sprawić, że twórcze wyrażanie siebie i nabywanie wiedzy staje się źródłem radości.”

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Przed rozpoczęciem korepetycji miałam bardzo duże problemy żeby cokolwiek powiedzieć przed egzaminatorem na maturze ustnej z polskiego, obawiałam się na początku lekcji przez skype, ale postanowiłam spróbować i okazały się strzałem w dziesiątke, jest to dużo wygodniejszy sposób, nie musisz ruszać się z domu, nie tracisz cennego czasu, do tego łatwiej znaleźć terminy i mniej się stresujesz, pani Marta okazała się cudowna, od razu znalazłyśmy wspólny język i bardzo mnie otworzyła, nauczyła mnie jak rozmawiać z egzaminatorem i jak formułować odpowiednią wypowiedź, nagle okazało się to banalnie proste, dzięki niej matura ustna
zdana śpiewająco, polecam panią Marte każdemu dla którego język polski to czarna magia :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Super nauczycielka, która tłumaczy po ludzku i z pasja! Korepetycje przed Skypa nie były mniej efektowne od korepetycji ,,na żywo’’. Dzięki Marcie mogę się pochwalić dobrymi wynikami maturalnymi :) Polecam!

avatar
Veronica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2018

Miałam dużo problemów z językiem polskim głównie przez to, że jestem obcokrajowcem, ale też przez moją panią od polskiego, która mnie zniechęcała do nauki. Odkąd miałam zajęcia z Marta szło mi o wiele lepiej, byłam chętna do nauki i przestałam się obawiać tego, że mi źle pójdzie na maturze. W rok z Martą nauczyłam się więcej do Matury, niż się nauczyłam w trzy lata w szkole! Przez to, że Marta mnie przygotowała do egzaminu dojrzałości, pisemną część napisałam super, a ustny egzamin zaliczyłam na 85 %!
Zajęcia z Martą są naprawdę bardzo fajne i przyjemne, zresztą Marta jest najlepszą korepetytorką pod słońcem!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2018

Pani Marta podjęła się przygotowania mnie do matury w 3 tygodnie. Wcześniej nie uczyłam się zbyt intensywnie, miałam problemy z polskim. Naszym celem była matura ustna. Marta pokazała mi najważniejsze motywy i dzieła danej epoki, oswoiła z interpretacja tekstu ikonicznego, który był moją zmorą. Nauczyła płynie poruszać się po motywach, a także podawać argumenty z tekstów kultury tak by działały na moją korzyść. Ta wiedza przydała się również podczas pisania rozprawki. Dodatkowo, Marta jest na prawdę cierpliwa i chce pomóc. Lekcje odbywały się przez skype. Polecam taki sposób lekcji, niezwykle komfortowy, a przy tym nic się nie traci, w porównaniu do lekcji face to face, zwłaszcza ze Marta naprawdę wie jak prowadzić takie zajęcia. Byłam homeschooler’em. Marta ma bardzo przyjazne podejście do tego typu nauki, potrafi skondensować wiedze, a zarazem naprawdę zaciekawić tematem. Z Martą nauka jest po prostu przyjemnością. Dzięki niej na maturze ustnej udało mi się uzyskać 95%.

avatar
Krzysztof B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Jako rodzic z czystym sumieniem mogę zarekomendować Panią Martę. Pomogła w przygotowaniu licealisty do poprawki egzaminu maturalnego z języka polskiego. Czasu było stosunkowo mało, ale dzięki kompetencjom P. Marty, przygotowanemu przez nią świetnemu planowi pracy i niesztampowemu podejściu udało się!. Część zajęć poprowadzona została przez Skype'a, co pomogło zwiększyć intensywność spotkań i zdecydowanie przełożyło się na ostateczny efekt. Warto zaufać P.Marcie, po prostu wie co robi.

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Dziękuję za zaufanie i miłe słowa. Życzę Państwu wszystkiego dobrego, Kacprowi sukcesów na drodze dalszej edukacji. Pozdrawiam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Z paniom Marta na początku uczyłem się do poprawki z 1 liceum która zdałem zostając z nią dużej pogłębiła moją wiedzę i byłem wstanie podchodzić do rozszerzenia z matury ustnej

Kreatywnie Marta Malarska-Walczak

Dziękuję Karolu, z dysleksją było trochę trudniej ale nam się udało.
Wolałabym być Panią Martą. ;) Serdecznie pozdrowienia i powodzenia w przyszłości.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Z Martą uczyłam się niecały drugi semestr 1 klasy liceum. U mnie sytuacja była dość skomplikowana, bo uczyłam się w formie domowego nauczania i znalezienie nauczyciela, który podejmie się pracy i spełni oczekiwania ucznia (a moje były dość wygórowane - mam duże doświadczenie ze złymi nauczycielami) było na prawdę trudne. Marta sprawdziła się w 100 procentach!!!! Była zawsze przygotowana do zajęć (nie było sytuacji, w której pytała mnie, co robimy? - zawsze było to zaplanowane), miała swój komplet lektury, co ułatwiało pracę. Teksty sprawdzała bardzo dokładnie i dawała konkretne rady (włącznie z przykładowymi zdaniami, które ułatwiają napisanie wypracowania).
Ja miałam lekcje 1 w tygodniu, indywidualnie. Zdarzało się, że nie mogłam dojechać na zajęcia, i wtedy umawiałyśmy się na Skype'ie. W moim przypadku to się bardzo sprawdziło, i lekcja wcale nie była mniej profesjonalna. Polecam z całego serca!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Z pomocą Pani Marty przygotowałam się do poprawki z drugiej klasy liceum bardzo sprawnie!! Zdałam, a Pani Marta nauczy każdego!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Marty.
Pani Marta jest bardzo cierpliwa i rozwiąże każdy problem z językiem polskim. Polecam każdemu ze skorzystania z korepetycji u Pani Marty :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Dziękuję Pani Marcie za pomoc przy j.polskim. Miałem duże zaległości i groziło mi nie zdanie, po kilku spotkaniach z Panią Marta zrobiłem duże postępy a nauczyciela w szkole ucieszyła się że zrobiłem postępy.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Z pomocą Marty maturęzdalam bez żadnego problemu .W krótkim czasie zdarzyłam w pełni opanować materiał z j.pol .Atmosfera na zajęciach była bardzo dobra .Serdecznie polecam korepetycje u Pani Marty wszystkim maturzystom.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Matura zdana zarówno pisemna jak i ustna. Wszystko jasno i prosto wytłumaczone w bardzo krótkim czasie . Teraz pisania wypracowań to dla mnie żaden problem.
Pozdrawiam i Polecam :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Pani Marta pomogła mi ogarnąć duży zakres materiału w krótkim czasie. Naprawde korepetycje godne polecenia !! Zdana matura gwarantowana :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Polecam panią Martę i dziękuję za pomoc w nauce. Solidne przygotowanie do matury, które polecam każdemu. Pozdrawiam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Korepetycje u Pani Marty są najlepsze !!
Matury której nie zdałem z powodu Polskeigo w 2016 w tym roku po korepetycjach zdane bez żadnego problemu
Zaledwie kilkanaście spotkań a Maturka zdana !!
Polecam Pani Marta najlepsza!!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2016

Koreptycje u Pani Marty rozwalaja system! Wyciągneła mnie z zagrożenia i mature napisałem na bardzo dobry wynik. Bardzo gorąco polecam. Zdana matura gwarantowana

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Korepetycje u Pani Marty są najlepsze na świecie! Na pierwsze zajęcia przyszłam jako uczennica z zagrożeniem z polskiego oraz małymi szansami na zdanie matury. Pani Marta potrafi zmobilizować do nauki, lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze a Pani Marta zawsze uśmiechnięta i gotowa do pracy! Po paru miesiącach pracy, ocena podciągnięta do dobrej a wynikami maturalnymi też mogę się każdemu chwalić - 75 % matura ustna oraz 64% matura pisemna. Dziękuję!! Wszystkim, którzy szukają najlepszych korepetycji z polskiego z czystym sumieniem mogę polecić Panią Martę!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Dla korepetycji z Panią Marta bez wahania poszedłbym do szkoły raz jeszcze. Gdyby tylko uczyła w szkole, od razu wysłałbym tam swoje dzieci:)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2015

Zaczełam chodzić na korepetycje z jezyka polskiego w połowie 3 klasy liceum i nie żałuje. Przez te pare miesięcy zmobilizowałam się do pracy i poprawiłam swój poziom. Marta to profesjonalna i miła kobieta, która umie przekazać swoją wiedzę. Zajęcia przemijają w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze. Przychodząc do Marty największy problem miałam z maturą ustną, bardzo się jej obawiałam. Zajęcia pomogły mi usystematyzować wiedzę i przygotować się do egzaminu, a teraz mogę się pochwalić wynikiem z którego jestem dumna ( 75% ). Czekam na wyniki z matury pisemnej i naprawdę czuję, że będzie dobrze :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2015

W liceum trafiłem na słabą nauczycielkę polskiego a matura była coraz bliżej. Na kilka miesięcy przed maturą trafiłem do Pani Marty i dzięki wspólnej ciężkiej pracy dałem radę nadrobić całe 3 lata liceum i dobrze zdać maturę z polskiego. Naprawdę bardzo polecam :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2014

Przez jakiś czas borykalam się z problemami z języka polskiego. Moja nauczycielka była mało wymagająca i w pewnym momencie zdałam sobie sprawę ze moja matura stoi pod znakiem zapytania. Wtedy koleżanka poleciła mi Martę. Pracowaliśmy razem niecałe pół roku, jedynak wystarczyło to by osiągnąć zamierzony efekt. Zdałam rozszerzoną mature z polskiego na 80%, czyli więcej niz mogłam sobie wymarzyć. Marta jest miłą osoba oraz kompetentną i skuteczną korepetytorką. Współpracę z nią wspominam jako prawdziwą przyjemność. Jest to osoba godna polecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.