Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław (Krzyki)
Muzykacena do ustalenia

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Absolwentka Akademii Muzycznej w Poznaniu, Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz Królewskiego Konserwatorium w Hadze, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym oraz koncertujący muzyk udzieli lekcji prywatnych gry na flecie poprzecznym oraz flecie traverso.
Pracuję z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym (od szóstego roku życia) oraz z młodzieżą gimnazjalną i licealną. Przygotowuję dzieci i młodzież do występów scenicznych, popisów, koncertów, a także egzaminów wstępnych do szkół muzycznych II stopnia i na studia oraz w regularnym opanowaniu repertuaru do lekcji.
Zapraszam miłośników muzyki, niezależnie od wieku, do wspólnego dzielenia się magią tego pięknego instrumentu.
Agnieszka Gorajska 608658373

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1997 - 06.2002
Royal Conservatory of the Hague, Akademia Muzyczna Wrocław, Akademia Muzyczna Poznań
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.