Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dwujezyczny specjalista anglojezycznego rynku mediow i nauczyciel jezyka angielskiego, metodolog. Z racji zawodu kazdego dnia rozmawiam z dziennikarzami BBC, Bloomberg etc. Moja pokrewna specjalizacja i pasja jest przekazywanie wiedzy i wspieranie klientow w szlifowaniu jezyka angielskiego i rozwoju umiejetnosci skutecznej komunikacji w biznesie. Mam tytul filologa jezyka angielskiego ze specjalizacja nauczycielska.

Uczylam i prowadzilam treningi z biznesowego i ogolnego jezyka angielskiego w Londynie przez ostatnie 10 lat i gwarantuje ze moi klienci wykazuja natychmiastowy postep w komunikacji. Mysle, ze w duzej mierze jest to zasluga wybranej przeze mnie metodologii: lacze metody nowoczesne z tradycyjnymi. Nie kwestionuje zalet tradycyjnych cwiczen gramatycznych, ale z doswiadczenia wiem, ze nie moga one stanowic podstawy nauki. Jest tak wiele nowoczesnych i atrakcyjnych metod z ktorych trzeba korzystac! Biorac to pod uwage, uwazam, ze nowoczesny nauczyciel powienien byc trenerem, psychologiem i specjalista z zakresu metodologii jezyka angielskiego. Uczacy sie angielskiego powinien polegac na doswiadczeniu trenera, szczegolnie z zakresu powziecia najlepszej strategii, aby razem szybko osiagneli satysfakcjonujace wyniki.

Wspolpracuje z firma Pearson i razem z moimi klientami korzystamy z ich najnowszych materialow edukacyjnych.

Wystawiam faktury. 

Razem mozemy:

Szybko rozwinac Twoj ogolny i biznesowy jezyk angielski (wszystkie umiejetnosci, tj. mowienie, poslugiwanie sie poprawna konstrukcja gramatyczna, wymowe, rozumienie ze sluchu, pisanie, rozumienie tekstu czytanego, negocjacje, prezentowanie, raportowanie).

Przygotowac Cie do rozmowy kwalifikacyjnej, prezentacji biznesowej, konferencji lub zagranicznego wyjazdu.

Przygotowac Cie do egzaminu jezykowego (Business Higher, CPE, CAE, FCE i innych)

Zapraszam! Chetnie odpowiem na Twoje pytania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marta Kot

NIP: 5050090798

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2014
Bournemouth University
Magister
Business, media and English language
Kursy i szkolenia
06.2014
Metodolog nauki jezyka angielskiego
Doświadczenie
05.2013 - 05.2015
Wildfire PR London
Zarzadzanie departamentem komunikacji
10.2015 - 02.2017
RuderFinn UK
Zarzadzanie departamentem komunikacji
03.2017 - aktualnie
Marta Kot Business Coaching & PR
Egzekwowanie kampanii z zakresu komunikacji dla firm; Nauka jezyka angielskiego ogolnego i biznesowego; Przeprowadzanie szkolen z zakresu komunikacji w biznesie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 29
avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2022

Marta has done a magical thing that none of my previous English teachers was capable of doing. I have not only developed my English but also granted myself freedom of speech. Historically, I’ve felt insecure while speaking English in front of an audience and I haven’t even touched the space which is called “small talks”. I’ve avoided foreigners and jobs which required using this language. I thought that those boundaries I had in my head weren’t possible to be crossed. But today I feel comfortable with my English and very confident as a person. Thanks to that I have many friends from abroad and I have a lot of fun speaking business English at work. Marta is a great teacher but also a fantastic person.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2021

I can truly recommend sessions with Marta as they are not only about learning English but also Business Perspective & PR with some elements of coaching.
Marta is a very dedicated teacher. What’s most important, she is a methodologist and she will find a way to help you move on with your English.

Thank you Marta! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2020

Marta jest profesjonalnym lektorem j. angielskiego, zawsze pełna pozytywnej energii i skutecznie potrafi zmobilizować do nauki. Skontaktowałam się z Martą, ponieważ potrzebowałam w krótkim czasie podszkolić Business English w związku z pracą w środowisku międzynarodowym. Marta bardzo dobrze dopasowała interesujące i różne materiały do zajęć online. Dzięki Marcie poczułam się pewniej w pisaniu oficjalnych biznesowych pism, ale również w mowie i rozumieniu na poziomie proficiency. Z całego serca polecam zajęcia z Martą!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Z całego serca polecam zajęcia z Martą. Dzięki niej zrobiłam niesamowite postępy w nauce języka angielskiego. Jako jedyna potrafiła zmotywować mnie do działania. Sprawiła, że stałam się pewniejsza siebie w piśmie i przede wszystkim w mowie. Thank you Marta:)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Marta is the best teacher I've ever had. Thanks to her I started to like this language and I am not afraid to use it among my friends. Classes with Marta are pure pleasure.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Skorzystałam z pomocy Pani Marty już kolejny raz. Za pierwszym razem była to pomoc w przygotowaniu do obrony pracy licencjackiej, tym razem musiałam przygotować kilkuminutowy filmik podczas rekrutacji na studia w Anglii (Personal Statement). Jestem bardzo zadowolona z udzielonych mi porad i ogromnego wsparcia. Mam problem ze skleceniem dwóch zdań oraz bardzo się stresuję występując publicznie, a po wspólnych zajęciach udało mi (nam:) się przygotować potrzebną dokumentację’, nabrać pewności siebie’ oraz dostać się na wymarzone studia za granicą! Jestem wdzięczna za znalezienie czasu, bo na wszystko miałam raptem dwa tygodnie i się udało! Pozdrawiam’

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2019

Marta is a fantastic teacher. We’ve been working together for 2 years. We started at a really basic level and now we are doing proficiency. She is the best English teacher I have ever met. I can recommend lessons with Marta for everybody. She is able to find a proper way to teach people without a talent in languages.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2019

Marta to człowiek o nieskończonych pokładach pozytywnej energii dzięki którym zawsze znajdzie skuteczny sposób na naukę nawet tych, którzy są bardzo odporni na wiedzę :) Pracujemy razem półtora roku i postęp jaki zrobiłem w tym czasie jest nieoceniony. Zdecydowanie polecam, ponieważ każda sesja to solidna dawka wiedzy i jednocześnie miło spędzony czas.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

SUPER NAUCZYCIEL!!!
Katrin to niesamowity profesjonalista - jestem pewna, że wie każdy kto miał z nią przyjemność pracować. Wspaniały nauczyciel z wielkim darem jakim
jest umiejętności przekazywania wiedzy- bez nudy.!!! Zawsze mogłam liczyć na wspaniałe wsparcie z jej strony (cenne uwagi i wskazówki). Potrafi
motywować do pracy . Ale to nie wszystko, Katrin to przede wszystkim wspaniały człowiek, autentyczny i szczery, który potrafi słuchać innych. Jest to osoba bardzo ciepła i otwarta. Czasami jest dla mnie psychologiem i nauczycielem w jednym.

Katrin- dziękuję za wszystko :-)

Lekcje są mega przyjemne, w przyjemnej atmosferze. Efekty błyskawiczne - widoczne bardzo szybko.

Polecam!!!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

I had lessons with Marta for several months.
After sometime my husband, my friends, and his colleagues were surprised how my accents had changed :) And not only accent. I started to feel much more comfortable while speaking English. I had no longer problems with spontaneous speeches.
Marta is a great teacher. She teaches up-to-date English. Moreover, she is a coach! She can help set business/professional goals and assist achieving them!
I also recommend Marta anyone who is stuck on the intermediate level and wants more.

Marta, thank you for your lessons!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Marta is not only such a great and gifted teacher but also an amazing person. I recommend Marta to everyone who wants to bring their English, both business and day to day use, to an extra level. I bet you won't regret cooperation with Marta. She will also teach you usefull and at the same time simple to put into practice methods which are the game changer. One more time many thanks for our English conversations.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Najbardziej skuteczny nauczyciel języka angielskiego jakiego miałam, a było ich wielu. Do pierwszego spotkania z Martą myślałam, że nigdy nie zrozumiem zagadnień gramatyki i nie nauczę się swobodnie rozmawiać na każdy temat a w szczególności podczas spotkań biznesowych. Marta nie tylko pomogła mi opanować słownictwo i gramatykę, ale także sprawiła że jestem bardziej pewna siebie i tego co mówię. Już po pierwszej lekcji wiedziałam, że to był strzał w dziesiątkę, a po czterech miesiącach wspólnych lekcji zrobiłam niesamowity postęp.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Pani Marta to znakomity lektor o ogromnej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej. Każda lekcja to produktywnie i miło spędzony czas. Do Pani Marty trafiłam kilka miesięcy temu, z poziomem angielskiego średni B2, który udało mi się podnieść dzięki pomocy Pani Marty do C1 -mój poziom został sprawdzony w renomowanej szkole językowej, w formie testu i rozmowy. Pani Marta to profesjonalista z ogromną wiedzą teoretyczną i praktyczną oraz dużym wyczuciem i klasą. Zdecydowanie polecam.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2017

I will write this review in Englis, because I can ;-) I’m Marta’s client for English, probably the most difficult one (sorry Marta!) I’ve never really understood grammar rules, they make me sick to be honest, I work as a creative director and I think I have a truly artistic mind. But she still, by testing up and mixing up so many different modern and traditional methods, taught me how speak correctly and naturally with my clients and other people from abroad. I am no longer ashamed of my poor English. It’s so cool.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2017

Lekcje online z Martą to zawsze efektywnie spędzony czas! Już po pierwszej lekcji wiedziałam, że to jest to! Zawsze świetnie przygotowana do każdej lekcji, potrafi zmobilizować do nauki pokazując różne możliwości zdobywania wiedzy. Po kilku spotkaniach czuję się dużo pewniej ze swoim angielskim. Zajęcia online to wygodny sposób dla osób zapracowanych. Serdecznie polecam wszystkim.

avatar
Zygmunt
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2017

Pani Marta jest kompetentnym i skutecznym nauczycielem. Stosuje interesujące, niebanalne materiały. Szczerze polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 września 2017

dobra jest

avatar
Agnieszak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Marta to niesamowity profesjonalista ale to jestem pewna, że wie każdy kto
miał z nią przyjemność pracować. Wspaniały nauczyciel z wielkim darem jakim
jest umiejętności przekazywania wiedzy. W dyplomatyczny sposób potrafi
motywować do pracy . Ale to nie wszystko, Marta to przede wszystkim
wspaniały człowiek, autentyczny i szczery, który potrafi słuchać innych.
Czasami jest dla mnie psychologiem i nauczycielem w jednym. Cóż mogę dodać,
po 9 miesiącach nauki-lekcje mam raz w tygodniu 1 godzina- komunikuję się
po angielsku. To mój i jej sukces. Marta - dziękuję za wszystko i proszę o
więcej.

avatar
Ryszard
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2017

Znalazłem Panią Martę wśród wielu osób oferujących fantastyczne lekcje, ale musze przyznać, że Pani Marta jest wyjątkowym nauczycielem. Prowadzi lekcje bardzo ciekawie i co bardzo ważne posiada ogromne doświadczenie, zarówno w języku ogólnym jak i biznesowym. Jeśli ktoś chce poprawić swój język angielski, pracuje w międzynarodowym otoczeniu biznesowym i szuka profesjonalnej nauczycielki na poziomie Native Speakera to POLECAM.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Skontaktowałam się z Panią Martą przed ustna obrona egzaminu dyplomowego. Pani Marta była świetnie przygotowana z zakresu, który jej przesłałam, dokładnie przerobiłyśmy każde zagadnienie i zawsze mogłam liczyć na wspaniałe wsparcie z jej strony. Uwagi i cenne wskazówki okazały się bardzo przydatne podczas obrony, którą przeszłam bez żadnych problemów. Bardzo Dziękuję za ogromną pomoc i wsparcie, poprawę mojej wymowy i ogromną dawkę pewności siebie w swobodnym posługiwaniu się językiem angielskim. Zajęcia online przebiegały bez żadnych komplikacji i zaledwie po kilku spotkaniach moje przygotowanie do egzaminu było na świetnym poziomie. Serdecznie Polecam i Jeszcze Raz Bardzo dziękuję Pani Marto za pełne zaangażowanie i wsparcie:)
Pozdrawiam,
Monika

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Zajęcia z Martą to czysta przyjemność! Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje dostosowane do potrzeb ucznia, w moim przypadku głównie z zakresu Business English. Wiedza zdobyta na zajęciach bardzo przydaje mi się w pracy. Polecam!!!

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2017

Marta jest kompetentna i profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. A co moim zdaniem jest najważniejsze potrafi zmotywować do nauki angielskiego. Jestem pod ogromnym wrażeniem jej wiedzy i umiejętności z zakresu Business English i nie jest to wiedza tylko teoretyczna ,,książkowa". Prowadzenie konwersacji to sama przyjemność ponieważ Marta mówi na poziomie Native Speaker i jest bardzo kontaktową i sympatyczną osobą.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2017

Rewelacyjny nauczyciel!Marta jest najlepszym lektorem z jakim do tej pory miałam zajęcia. Jest to osoba bardzo ciepła i otwarta, a przede wszystkim jest świetnym specjalistą. Nauka z Martą to sama przyjemność.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2017

Poprzednią opinię dodałem prawie rok temu, na początku wspólnej nauki. Teraz, 200 godzin angielskiego później mogę tylko dopisać, że Marta to żywe srebro, złoto i dwie garście platyny wśród wszystkich korepetytorów, jakich do tej pory poznałem. Przez wiele lat moje nasiąkanie angielskim było żałośnie bezowocne - trochę słówek, coraz większa kolekcja książek do nauki (z których i tak nie korzystałem) i frustracja, że wciąż mam problem ze skleceniem kilku prostych zdań bez całej masy błędów po drodze. Marta niczym genialny rzeźbiarz ulepiła z tej kupki nieszczęścia przyzwoitą umiejętność codziennej komunikacji. W przeciwieństwie do mnie na każdych zajęciach jest zawsze skoncentrowana, wypoczęta i przytomna. Nie mam pojęcia, jak ona to robi ;-) Zawsze dokładnie pamięta co robiliśmy poprzednio, gdzie robiłem błędy i co wymaga dalszych ćwiczeń. Wyrozumiała dla nieodrobionych prac domowych! Po roku wspólnych zajęć wciąż mamy nie kończącą się listę tematów do rozmowy. Ideał! Chciałbym być taki fajny, jak Marta! :-)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2016

Pani Marta to najlepszy lektor z jakim do tej pory współpracowałam. Dostosowuje poziom i tematykę zajęć do potrzeb studenta. Nie przerabia podręczników strona po stronie, ale wybiera to co najbardziej wartościowe. Ogromnym atutem Pani Marty jest fakt, że wiele lat mieszkała i pracowała w Anglii i dzięki temu jest w stanie udzielić wielu wskazówek dotyczących kultury Brytyjczyków, co jest szczególnie ważne w biznesie. Ponadto Pani Marta jest bardzo otwartą i komunikatywną osobą i dzięki temu nauka stała się przyjemnością.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Kompetentna, profesjonalna, świetnie przygotowana o wysokiej kulturze osobistej. Ogromnym atutem Pani Marty jest znajomość angielskiego na poziomie native speakera. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2016

Marta to świetny i pogodny, a przede wszystkim kompetentny nauczyciel. Będzie idealnym wyborem dla osób, które potrzebują praktyka nauczającego angielskiego z własnego doświadczenia, a nie teoretyka znającego język jedynie ze studiów. Dla mnie jest to o tyle istotne, że angielskiego potrzebuję na co dzień w pracy, a dzięki Marcie robię ogromne postępy w komunikacji i tworzeniu prezentacji po angielsku :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Współpracując przez lata z różnymi lektorami w szkole mam porównanie i pełną świadomość, że Marta jest naprawdę lektorem z powołania na poziomie native speaker'a i nie ma takiego drugiego ;) Lektor to nie tylko nauczyciel ale i osoba która musi zrozumieć słuchacza a słuchacz zaufać lektorowi. Podchodzi indywidualnie do każdego słuchacza, trafnie ocenia i analizuje gdzie jest konieczność, aby położyć największy nacisk i na czym skupić uwagę. Przy tym wszystkim jest miłą radosną osobą, z charyzmą i wielką pasją oraz doświadczeniem. Na zajęciach poruszamy wiele tematów i czas mija szybko, nie wiadomo kiedy. Z Martą angielski staje się pasją i czystą przyjemnością :) Polecam, naprawdę warto !!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2016

Marta to absolutnie lektorska superliga - genialny język na poziomie native speaker'a i bardzo solidne przygotowanie dydaktyczne. Lekcje zawsze są ciekawe, pomimo 2h zegarowych dziennie nigdy się nie dłużą. Doceniam Jej stuprocentową punktualność i świetne przygotowanie do lekcji za każdym razem. A do tego to mega pogodna, komunikatywna osoba, z którą zawsze mamy masę tematów do konwersacji. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.