Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Wrocław

Filos Logos

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia
Dla użytkownika Filos Logos

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
9 maja 2017

Zdecydowanie odradzam. Niemal dwa miesiące temu zdecydowałam się na skorzystanie z powyższej oferty. Chodziło o naukę języka francuskiego. Przedstawiono mi bardzo korzystne warunki. Miały to być zajęcia przez Skypa. Sześć razy przygotowywałam się do zajęć i sześć razy zostały one niemal w ostatniej chwili odwołane - powód to przyczyny niezależne od lektora. Mimo wszystko czekałam na kolejną umówioną lekcję - niestety, nie doczekałam się jej - nie powiadomiono mnie nawet, że lekcja się nie odbędzie. Po kilku dniach zostałam poinformowana przez osobę koordynującą kurs, panią Martynę, że kontakt z lektorką jest na tyle utrudniony, że niemożliwy i zaproponowano mi poszukiwania nowego lektora. Po niemal dwóch miesiącach odwoływanych zajęć. Historia mówi sama za siebie. Myślę, że nie warto tracić czasu - ja straciłam go bardzo wiele - na rynku jest duża konkurencja, więc można znaleźć dobrych nauczycieli. Niestety - nie przez tę szkołę. Brak profesjonalizmu i poważnego podejścia do klienta.

Centrum Języków Obcych Filos Logos

Szanowna Pani rozumiemy Pani stanowisko.

Pani sytuacja jest nam oczywiście dobrze znana, dlatego że, szczerze mówiąc, zdarzyła się po raz pierwszy.
Tak jak wyjaśnialiśmy podczas rozmowy telefonicznej, dla nas też to była nietypowa sytuacja.
Mimo że nie zawsze zajęcia były odwoływane z winy Filos Logos, faktem jest, że ostatecznie się nie odbyły. Próbowaliśmy znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie, proponując w ramach rekompensaty m.in. darmowe lekcje, jednak ostatecznie nasza współpraca nie doszła do skutku, czego bardzo żałujemy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.