Magdalena Przerada

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Wrocław (Krzyki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Niemiecki jest moją pasją i chętnie dzielę się swoją wiedzą z innymi. Poza studiowaniem germanistyki język szkoliłam również podczas pobytów w Niemczech.

Oferuję zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania. Gwarantuję indywidualne podejście oraz dostosowanie zajęć do szczególnych oczekiwań ucznia, według preferencji z naciskiem na konwersacje, ćwiczenia gramatyczne czy ćwiczenia w pisaniu tekstów . W ofercie także zajęcia przygotowujące do egzaminów, certyfikatów i matury oraz do pracy za granicą. Zapewniam wszystkie materiały. Zajęcia odbywają się przy ul.Pięknej we Wrocławiu lub online.

Zapraszam serdecznie! 

Promocje:

  • pierwsza lekcja za połowę ceny

Tel: 730 203 304

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Filologia germańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.