Daria Anna Waiss

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Ostrzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka filologii polskiej i była maturzystka oferuje korepetycje z języka polskiego (literatura, gramatyka, instruktaże pisania wypracowań, słowem - wszystko, co należy wiedzieć). Ofertę kieruję do wszystkich uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Na spotkaniach obowiązkowo sympatyczna i całkowicie bezstresowa atmosfera oraz dobra kawa/herbata. Godziny zajęć oczywiście podlegają negocjacji. :)

Dostępność

Poniedziałek15:30 - 20:00
Wtorek09:00 - 15:00
Środa
Czwartek13:30 - 20:00
Piątek13:30 - 18:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Filologia polska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.