Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Białystok

Dina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Dina

O mnie

Udzielam korepetycji z języka rosyjskiego. Posiadam wieloletni staż pracy jako nauczyciel, lektor, tłumacz i korepetytor. Ukończyłam studia magisterskie na uniwersytecie w Sankt Petersburgu w Rosji, studia podyplomowe w Akademii Finansów i Biznesu w Warszawie w zakresie: tłumaczenia przysięgłe, specjalność język rosyjski oraz Studium Pedagogiczne.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2014

Świetna nauczycielka, zawsze doskonale przygotowana do prowadzenia zajęć. Duża wiedza, zaangażowanie i bezproblemowe dostosowanie tematyki i rodzaju lekcji do potrzeb ucznia. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.