Filip Zaborowski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka120 / 60 min

Filip Zaborowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam serdecznie na lekcje gry na fortepianie i jego odmianach :)

  • Nowoczesna nauka od podstaw z wykorzystaniem doskonałej aplikacji
  • Przygotowanie do egzaminów/konkursów (moi uczniowie wygrywają konkursy pianistyczne, także bez problemu dostają się na Uniwersytet Muzyczny)
  • Dodatkowe ćwiczenie w domu poza szkołą muzyczną
  • Zajęcia teorii muzyki, harmonii i kształcenia słuchu
  • Lekcje na żywo/online (posiadam nowoczesny sprzęt, dzięki czemu lekcje są w najwyższej jakości zaoszczędzając przy tym czas dojazdu)
  • Pełen profesjonalizm (uczę od 2016 roku, gram ponad 20 lat)

Dokładniejszy opis:

Oferuję nowoczesne, efektywne nauczanie, w miłej i bezstresowej atmosferze zabawy dźwiękiem, od podstaw, ale także doskonalenie umiejętności muzycznych, techniki i muzykalności na dalszych etapach rozwoju pianistycznego.

Przy okazji dodaję wiedzę z teorii i kształcenia słuchu, aby móc swobodnie poruszać się w jakże pięknym świecie dźwięków.
Sposób prowadzenia zajęć oraz czas w pełni personalizowany do ucznia, każdy poczuje się wyjątkowo. Lekcje zarówno dla dzieci (7+), jak i dorosłych (miałem uczniów 80+, którzy zaczynali od podstaw). Nie ma górnych limitów, z powodzeniem można zacząć grać w każdym wieku!

Kwalifikacje:

Absolwent Uniwersytu Muzycznego Fryderyka Chopina na kierunkach gra na fortepianie, kameralistyka fortepianowa i reżyseria dźwięku, z dyplomem ukończenia Studium Pedagogicznego.

Języki:

polski, english, pусский, español

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 09.2019
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
reżyseria dźwięku
10.2016 - 07.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Licencjat
Gra na fortepianie
10.2018 - 09.2020
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Kameralistyka Fortepianowa
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Gra na fortepianie
Kursy i szkolenia
06.2019
Studium Pedagogiczne na Uniwerysytecie Muzycznym Fryderyka Chopina
Doświadczenie
10.2016 - aktualnie
Nauczanie gry na fortepianie
01.2020 - aktualnie
Konwersatorium Muzyczne w Warszawie
Prowadzę lekcje uczniom w wieku od 5 lat, zaś mój najstarszy uczeń ma 88 ;) Lekcje na żywo oraz online.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Miałem przyjemność korzystać ze wsparcia Filipa przez trzy lata. Regularne lekcje obejmowały nauke gry na fortepianie, czytania nut a'vista, jak również kształcenie słuchu oraz (niejako mimochodem) liczne elementy teorii muzyki. Dzieki tym zajęciom udało mi się zdać egzaminy na Uniwersytet Muzyczny (mimo, że nie uczęszczałem wcześniej do szkoły muzycznej II stopnia, a naukę gry na pianinie rozpocząłem praktycznie od zera). Bardzo polecam Filipa, nie tylko jako doskonałego pianistę ale też niezwykle uporządkowanego, zaangażowanego i zawsze doskonale przygotowanego nauczyciela.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2021

Pan Filip Zaborowski to dydaktyk z powołania. Prowadzone przez Niego zajęcia są prawdziwą "przygodą z fortepianem". Pan Filip potrafi doskonale dostosować poziom zajęć do umiejętności osoby uczącej się gry. zwracając uwagę na istotne problemy techniczne w danym utworze, wspaniale tłumaczy i wykazuje związek techniki gry z teorią muzyku. Dzięki temu nawet osoby, które jak np ja nie kończyły wcześniej szkoły muzycznej mogą dość szybko nadrobić braki w wiedzy. Każdy utwór rozpracowywany na zajęciach jest ćwiczony tak by osoba ucząca się osiągnęła perfekcję. Należy podkreślić, że Pan Filip jest niezwykle cierpliwy i prowadzi zajęcia w bardzo przyjaznej atmosferze. Postępy w grze pod jego kierunkiem zauważa się już po kilku miesiącach (sam tego doświadczyłem) słowem kto ma zamiar naprawdę rzetelnie nauczyć się grać a przy tym odczuć, że realizuje swoje marzenie czy hobby bardzo polecam zajęcia u p. Filipa. Ja jestem nimi zachwycony.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Pan Filip to wyjątkowy nauczyciel nie tylko ze względu na dogłębną wiedzę ,którą posiada dzięki bardzo szerokiej edukacji muzycznej ale dzięki osobowości ,która emanuje spokojem, taktem i głębokim zrozumieniem osoby z która prowadzi lekcje. W naszym przypadku to były prawie dwa lata, w czasie których nasz syn poznawał tajniki gry na pianinie. Ale również wielu zagadnień okołomuzycznych związanych z edukacja młodego człowieka. Polecamy gorąco Pana Filipa a jeśli ktoś ma pytania to bardzo proszę dzwonić.665070924.Michał Gołdanowski

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.