Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 60 min

Filip

Opis ogłoszenia

[Lekcje gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych w centrum lub dojazd do ucznia na terenie całego Wrocławia; nauka od zera, a także kontynuacja]

Zapraszam osoby w każdym wieku do nauki gry na fortepianie (pianinie, keyboardzie). Uczę grać od zera, pomagam ćwiczyć tak, by przynosiło to najlepsze efekty, pomagam nadrobić zaległości.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, bez stresu, ale na poważnie, to znaczy w miarę możliwości ambitnie. Uczę bardzo efektywnie, postępy będą widoczne z lekcji na lekcje, z drugiej strony nie są to żadne metody "po łebkach", tylko klasyczne, sprawdzone nauczanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na przemyślany i optymalny dla każdego ucznia harmonogram nauki. Podejmę się nauki każdego dziecka i nie przewiduję niepowodzenia. :-)

Czas trwania lekcji w zależności od ustalenia – lekcje półgodzinne, 45-minutowe, godzinne, półtoragodzinne, dwugodzinne. Posiadam materiały potrzebne do nauki.

Lekcje prowadzę u siebie (w centrum; instrument – pianino), ale mogę też dojeżdżać do ucznia. Jest też możliwość lekcji wyjazdowych z moim keyboardem, jeśli na początku jeszcze nie zainwestowali Państwo w zakup instrumentu.

Lekcje u mnie odbywają się regularnie, uważam, że żeby nauczyć się grać, to potrzebna jest jakaś systematyczność i staram się lekcji nie odwoływać.

Kontakt: 697163946 lub przez wiadomość na profilu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 06.2004
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
fortepian
09.2004 - 06.2010
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia
fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Wieloletnie doświadczenie w nauce gry na fortepianie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.