Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 / 50 min

Filip

Opis ogłoszenia

[Także ONLINE ] Lekcje gry na fortepianie dla dzieci i dorosłych w centrum lub dojazd do ucznia na terenie całego Wrocławia oraz lekcje zdalne przez internet.

Zapraszam osoby w każdym wieku do nauki gry na fortepianie (pianinie, keyboardzie). Uczę grać od zera, wiem, na co zwrócić uwagę, żeby zapewnić optymalną naukę, pomagam ćwiczyć tak, by przynosiło to najlepsze efekty.

Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, bez stresu, ale na poważnie, to znaczy w miarę możliwości ambitnie. Uczę bardzo efektywnie, postępy będą widoczne z lekcji na lekcje, z drugiej strony nie są to żadne metody "po łebkach", tylko klasyczne, sprawdzone nauczanie. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi na przemyślany i optymalny dla każdego ucznia harmonogram nauki. Podejmę się nauki każdego dziecka i nie przewiduję niepowodzenia. :-)

Czas trwania lekcji w zależności od ustalenia – lekcje półgodzinne, 45-minutowe, godzinne, półtoragodzinne, dwugodzinne. Posiadam materiały potrzebne do nauki.

Lekcje prowadzę u siebie (w centrum; instrument – pianino), ale mogę też dojeżdżać do ucznia. Jest też możliwość lekcji wyjazdowych z moim keyboardem, jeśli na początku jeszcze nie zainwestowali Państwo w zakup instrumentu.
Jest także możliwość przeprowadzenia lekcji zdalnie - przy pomocy Skype lub innych podobnych programów. 

Lekcje ze mną odbywają się regularnie, uważam, że żeby nauczyć się grać, to potrzebna jest jakaś systematyczność i staram się lekcji nie odwoływać. Tego samego oczekuję od drugiej strony, współpraca, w której co druga lekcja miałaby być odwoływana nie ma sensu ani dla mnie, ani dla ucznia.

Kontakt: 697163946 lub przez wiadomość na profilu

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1999 - 06.2004
Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia
fortepian
09.2004 - 06.2010
Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia
fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Wieloletnie doświadczenie w nauce gry na fortepianie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.