Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sulejówek
Halinów
Okuniew
Warszawa (Ochota +17)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia60 / 60 min

Filip Wrona

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem VI roku medycyny. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji, przygotowywaniu do testów gimnazjalnych i maturalnych.  
Chętnie pomogę w nauce:

  • Biologii,
  • Chemii,
  • Matematyki.

Zajmuję się przygotowaniem uczniów do egzaminów (w tym do matury rozszerzonej) i konkursów. Wspieram również w codziennej pracy i nauce. Możliwość lekcji indywidualnych, jak i grupowych (2-3 osobowych).

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Filip Wrona
Piękna 68
00-672 Warszawa
NIP: PL5242495143

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 05.2015
Liceum im. Klementyny Hoffmanowej
matematyczno- chemiczno- biologiczny
10.2015 - aktualnie
Warszawski Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Polecam korepetycje u Pana Filipa,pomógł nam opanować zaległy material z matematyki.Swietnie poradził sobie z synem który ma autyzm,profesjonalne podejście do dziecka,umiejetność dotarcia do niego.Moglabym dużo pisac ale po co sami się przekonajcie i zapisujcie się do niego na korki a napewno się nie rozczarujecie.Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia, zarówno on-line jak i w sposób tradycyjny. Pan Filip jest zawsze świetnie przygotowany, a zajęcia prowadzone są w sposób interesujący i pozwalają nadrobić materiał, który nie został zrealizowany w szkole. Bardzo polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Filip pomógł synowi usystematyzować wiedzę z matematyki przed egzaminem ósmoklasisty. Jest rzeczowy, kompetentny, posiada dużą wiedzę oraz jest osobą sympatyczną, bez problemów nawiązał kontakt z nastolatkiem i bardzo szybko zdiagnozował jego słabe punkty i braki w wiedzy. Wszystkie te cechy sprawiły, że syn z ochotą uczestniczył w zajęciach. Z oczywistych względów większość zajęć odbywała się on-line, ale ten fakt absolutnie nie wpłynął na ich jakość. Syn na egzamin poszedł spokojny, bo był po prostu dobrze przygotowany. Bardzo dziękuję i szczerze polecam zajęcia z Panem Filipem.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Mimo, że za korepetycje zabrałam się zaledwie 5 miesięcy przed maturą udało nam się powtorzyć wszystkie problematyczne tematy. Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjemnej atmosferze, od początku spotkań czułam się bardzo dobrze. Mimo przejścia na tryb online zajęcia w żaden sposób nie straciły na jakości. Nauczyłam się bardzo i poznałam kruczki maturalne. Polecam, gdyż wiem, że Filip wyciągnął ze mnie bardzo dużo.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Filip jest nie tylko mega sympatyczną osobą, ale również bardzo kompetentną, pracowitą i punktualną. Lekcje z nim(zarówno online jak i tradycyjne) były świetnie poprowadzone, wszystko prosto wytłumaczone w myśl zasady "jeśli coś dobrze rozumiesz, potrafisz to wytłumaczyć" :) Dzięki Filipowi czuję się bardzo dobrze przygotowana na maturę z chemii! Polecam każdemu i baaaaardzo dziękuję!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Bardzo przyjemne zajęcia zarówno w wersji klasycznej face2face jak i w wersji online, nie odczuwa się w ogóle negatywnego stresu, wręcz przeciwnie, co bardzo pomaga zrozumieć logicznie materiał a nie ślepo go wkuwać. Korzystałem zarówno z zajęć z biologii jak i chemii. Duża wiedza korepetytora i prostota tłumaczenia bardzo mocno pomogły w przygotowaniu do matury! Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2019

Bardzo fajne zajęcia, ciekawe, sympatyczny Pan. Ogólnie polecam.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2018

Gorąco polecam. Bardzo dobre tłumaczenie problematycznych zagadnień, wszystko wytłumaczone jasno i przejrzyście!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Profesjonalnie prowadzone zajęcia w miłej atmosferze, umożliwiły mi poszerzenie wiedzy na poziomie rozszerzonej chemii i matematyki. Współpraca z Panem Filipem sprawiła, że te przedmioty stały się dla mnie bardziej zrozumiałe i przyjemne.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.