Bartłomiej Fic

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Warszawa

Bartłomiej Fic

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Bartłomiej Fic

O mnie

Jestem nauczycielem muzyki, trenerem wokalnym, absolwentem studiów licencjackich Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W 2018 roku ukończyłem studium pedagogiczne przygotowujące do wykonywania zawodu nauczyciela muzyki.Z chęcią udzielę lekcji muzyki w zakresie:Nauki śpiewu (emisji głosu) – jestem absolwentem wydziału wokalno – aktorskiego AM w Gdańsku. Jestem czynnym wokalistą współpracuje z zespołem Cappella Gedanensis a także współtworzę duet wokalno - instrumentalny, z którym koncertuje na terenie Trójmiasta i Mazowsza.

Pracuje jako nauczyciel emisji głosu w Filharmonii Kaszubskiej a także w czasie letnich kursów wokalnych na terenie kraju.Nauki gry na gitarze - jestem absolwentem szkoły muzycznej na tym instrumencie. Posiadam doświadczenie pedagogiczne w nauce gry na gitarze: klasycznej, akustycznej oraz elektrycznej.Istnieje możliwość lekcji śpiewu oraz gitary online.Serdecznie zapraszam do współpracy. Ukończone studia muzyczne, kursy pedagogiczne oraz doświadczenie artystyczne , gwarantują w pełni profesjonalne zajęcia dostosowane do Państwa indywidualnych potrzeb.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2019
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku
Wokalistyka
Kursy i szkolenia
06.2018
Studium pedagogiczne – uprawnienia pedagoga śpiewu
06.2019
Absolwent wydziału wokalno - aktorskiego w Akademii Muzycznej
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Gitarzysta
Muzyk sesyjny
10.2016 - aktualnie
Wokalista
Udział w licznych projektach muzycznych na terenie kraju. Razem z pianistką Alicją Pałką prowadzimy aktywną działalność koncertową na terenie Pomorza oraz Mazowsza.
09.2017 - aktualnie
Nauczyciel gitary
Praca z dziećmi , młodzieżą oraz osobami dorosłymi.
09.2018 - aktualnie
Nauczyciel śpiewu
Posiadam doświadczenie w nauce śpiewu rozrywkowego oraz klasycznego. Jestem czynnym muzykiem oraz nauczycielem. Prowadzę zajęcia w instytucjach kulturalnych oraz w czasie warsztatów muzycznych na terenie kraju.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Nauczyciel na najwyższym poziomie ! Świetna, przyjazna atmosfera. Polecam serdecznie i rekomenduję!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2019

Profesjonalne podejście do ucznia. Lekcje przeprowadzane w przyjaznej atmosferze i bez stresu. Naprawdę polecam dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z muzyką!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.