Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Warszawa (Praga Południe +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofia40 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Witam. Jestem studentką Kolegium MISH na UW, w ramach którego studiuję filozofię oraz kognitywistykę. Filozofią interesuję się od gimnazjum, kiedy to udało mi się zdobyć tytuł finalisty w Konkursie Filozoficznym. Następnie powtórzyłam sukces i zostałam finalistką Olimpiady Filozoficznej, co otworzyło mi drzwi na wymarzone studia. Chętnie pomogę w przygotowaniu do Konkursu, Olimpiady, jak i również matury. Pomogę również w przygotowaniu do bieżących zajęć. Zapewniam wszelkie materiały.
Nie piszę prac

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 15:00
Wtorek14:00 - 17:00
Środa19:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2018
Uniwersytet Warszawski
Licencjat
MISH
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
MISH
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.