Giuseppe De Santis

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Język Włoski z native speakerem, Giuseppe De Santis , oraz lektorem języka włoskiego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.
Profesjonalny nauczyciel włoskiego na wszystkich poziomach, również dla początkujących i dzieci; przygotowanie do matury, egzaminów na studiach; certyfikatów CELI, CILS, PLIDA, TELC i CIC ; konwersacje, przygotowanie do wyjazdów zagranicznych zarówno w celach turystycznych, jak i zawodowych.

Na zajęciach korzysta się z nowoczesnych podręczników oraz rożnych materiałów dydaktycznych.

Cennik

  • Lekcje indywidualne (45 min = 60 zl - 60 min = 80 zl - 90 min = 120 zl - 120 min = 140 zl)
  • Lekcje w parach  (45 min = 50 zl - 60 min = 65 zl - 90 min = 80 zl - 120 min = 90zl)
  • Lekcje w grupie (max 5 osób) (45 min = 30 zl - 60 min = 40 zl - 90 min = 60 zl - 120 min = 70 zl

Wystawiam fakturę

Możliwość lekcji w małych grupach oraz prowadzenia kursów w firmach.

Możliwość zniżki dla małych grup
tel. 570 390 010

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1988 - 02.1993
Università gli studi di Bari - Włochy
Magister
Pedagogia oraz Ekonomia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2011 - aktualnie
Akademia Finansów i Biznesu Vistula (Vistula University)
Lektor języka Włoskiego oraz Angielskiego
01.2012 - 12.2014
Instytut Lotnictwa
Lektor Języka Włoskiego
09.2014 - 06.2016
ACT Advanced Corporate Training
Lektor jeyzka wloskiego
09.2014 - 07.2017
Linguanova - Warszawa
Lektor jezyka wloskiego
09.2014 - 07.2017
Mondial Assitance
Lektor jezyka wloskiego
09.2014 - 07.2016
Vitis Pharma
Lektor Jezyka wloskiego
09.2016 - aktualnie
James Cook Languages
Lektor języka Włoskiego
09.2018 - aktualnie
Wyższa Szkoła Artystyczna w Warszawie
Lektor
09.2019 - aktualnie
Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku
Lektor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 30
avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Lekcje z Giuseppe to dla mnie zawsze duża przyjemność. Nie dość, że się uczę to jeszcze dobrze się bawię. Giuseppe do zajęć jest zawsze świetnie przygotowany (w odróżnieniu ode mnie :), korzysta z nowoczesnych materiałów, ale także form nauczania. Jego poczucie humoru sprawia, że lekcje prowadzone są na luzie, ale jednocześnie są efektywne i przynoszą rezultaty.
Dodatkowym atutem jest to, że poza nauką języka, można poznać wiele informacji o historii Włoch, ich kulturze, a także o życiu codziennym mieszkańców Italii. Ważne jest także to, że Giuseppe bardzo dobrze mówi po polsku, co jest dużym ułatwieniem podczas tłumaczenia zagadnień gramatycznych.
Podsumowując, szczerze polecam lekcje z Giuseppe!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Giuseppe De Santis nie tylko jest wymarzonym nauczycielem języka obcego , bo i cierpliwy , i wyrozumiały i wymagający , a przy tym doskonale potrafi wyjaśnić kwestie gramatyczne , a dodatkowo dzięki niemu odbywa się wspaniała podróż po Włoszech bo tak plastycznie potrafi opowiadać o swoim kraju .

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2020

Wspaniały nauczyciel włoskiego Z pasją i zaangażowaniem Naprawdę godny polecenia Poza nauką per se można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy o Włoszech

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Jestem wymagającą uczennicą, ponieważ jako nauczyciel języka (angielski) z wieloletnim stażem wiem, że znać język to za mało aby go uczyć. Giuseppe to pasjonat języka, znający rownież doskonale metodologię nauczania, dzięki czemu uczy w sposób ciekawy i nowoczesny a przede wszystkim profesjonalny i skuteczny. Imponuje też jego znajomość literatury i kultury. Bardzo przyjemne lekcje i szybkie postępy. Polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Giuseppe to wspaniały nauczyciel. Jest bardzo pogodny, cierpliwy i ma super podejście do ucznia. Dobrze tłumaczy niezrozumiałe rzeczy, ale też ma ogromną wiedzę ogólną co sprawia, że lekcje są bardzo ciekawe. Polecam serdecznie zarówno osobom na samym początku swojej przygody z włoskim, jak i osobom na wysokim poziomie znajomości języka.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Nauka włoskiego z Giuseppe to czysta przyjemność. Pracujemy już razem ok. 2 lata i zamierzam nadal kontynuować te zajęcia. Giuseppe jest bardzo cierpliwy i z zaangażowaniem prowadzi lekcje. Bardzo serdecznie polecam!

avatar
Grażyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Giuseppe uczył mnie 4 lata. Dlaczego , moim zdaniem, jest doskonałym nauczycielem:
- rzetelne przygotowanie dydaktyczne, duże doświadczenie w nauczaniu języka,
- bardzo dobra znajomość metod i środków nauczania,
- duża umiejętność komunikowania się, interakcji ze słuchaczami,
- efektywne tłumaczenie zawiłości gramatycznych,
- uwzględnianie potrzeb słuchaczy i celów nauki,
-Ale przede wszystkim Giuseppe jest bardzo kreatywny, jest pasjonatem nauczania.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2020

Giuseppe w Warszawie- od razu dobrze skojarzyło mi się, gdy znalazłem jego ofertę lekcji włoskiego. Zaczynałem jako zupełny nowicjusz, a obecnie swobodnie porozumiewam się w tym języku Dużą zaletą Giuseppe jest bardzo dobra znajomość języka polskiego, czasami pewne skomplikowane niuanse łatwiej jest zrozumieć. Lekcje są urozmaicone, z przewagą konwersacji- na tym mi szczególnie zależy, gramatykę można doczytać samemu. Poza tym Giuseppe jest bardzo otwarty, serdeczny, pomocny nie tylko w kwestii nauki włoskiego. Bardzo polecam Giuseppe!

avatar
Tatiana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

I had some lessons with Giuseppe. The level of my Italian was quite advanced, and I had some specific request. I needed help with some Italian dialects to solve some doubts I had in translation of the materials for my job. Giuseppe's help was very useful. Moreover, our lessons were a kind of language consultations, in a very pleasant and informal way. Highly recommended !

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Z Giuseppe pracuję nad moim językiem włoskim już ponad rok. Rozpoczynając naukę z Giuseppe znałam język włoski, ale miałam problem z gramatyką i brakowało mi swobody w mówieniu. Bałam się mówić, żeby nie popełnić błędu. Giuseppe uświadamia mi, że nawet rodowici
Włosi popełniają błędy i mają problemy z gramatyką. Giuseppe stara się mnie oswoić z congiuntivo i pasato remoto, idzie mu coraz lepiej. Czasami ma więcej wiary w moją znajomość włoskiego niż Ja sama. Bardzo polecam zajęcia z Giuseppe jest bardzo wymagający, ale też bardzo skuteczny.

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Giuseppe jest cudownym i bardzo skutecznym nauczycielem - pasjonata z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Widać, że kocha to, co robi, co niewątpliwie wpływa na atmosferę lekcji. Przede wszystkim ma ogromny fundament lingwistyczny, zarówno w języku włoskim, jak i polskim czy angielskim. Nie jest to ,,native", który po prostu przyjechał do Polski i chce sobie ,,dorobić" na rozmowach. Świetnie tłumaczy. Jest w pełni wykwalifikowanym nauczycielem, którego wiedza, charyzma i zaangażowanie przynoszą doskonałe efekty. Zajęcia z Giuseppe to nie tylko gramatyka, semantyka czy etymologia językowe. Jako, że jest on człowiekiem niezwykle ciekawym i wszechstronnym, na jego lekcjach dowiesz się wiele także o historii, literaturze czy generalnie o kulturze Włoch. Nauczyciel zawsze przygotowany z materiałami (ma ich ogromny zasób, także stworzonych przez siebie), elastyczny czasowo, lekcje ciekawe - czas mija nie wiadomo kiedy, zawsze przy dużej porcji śmiechu. Zaczęłam naukę na poziomie dość swobodnego mówienia, jestem prawnikiem - Giuseppe udziela także kursu włoskiego prawniczego. A poza tym Giuseppe to 100 % Italiano w najlepszym, południowym wydaniu a więc ma się kontakt z esencją naszej kochanej Italii.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2017

Giuseppe jest znakomitym nauczycielem j. włoskiego, jego erudycja połączona z pasją i ogromnym zaangażowaniem, sprawiają, że każda lekcja to nie tylko przyjemność ale również wielka motywacja do nauki.
Bardzo cenię Giuseppe za jego nienaganną kulturę osobistą i pogodne usposobienie.
Umiejętnie dostosowuje poziom nauczania do możliwości uczącego się a urozmaicony charakter lekcji, łączący elementy gramatyki i konwersacji, sprawiają, że nawet po dłuższej przerwie z przyjemnością i łatwością powróciłam do nauki tego pięknego języka. Gorąco polecam.

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2017

Giuseppe jest cierpliwym, pogodnym i spokojnym nauczycielem o indywidualnym podejściu do ucznia, z którym próbuje nawiązać prawdziwy dialog. Ma nie tylko ogromną wiedzę, ale też umiejętność jej przekazywania. Przygotowuje zróżnicowane materiały dopasowując je do potrzeb i zainteresowań konkretnej osoby, co pomaga szybciej i skuteczniej uczyć się języka włoskiego. Jest tak sympatycznym człowiekiem, że na każdą lekcję przychodzi się z przyjemnością. Rozpoczynając naukę nie spodziewałam się, że jej przebieg będzie tak spontaniczny. Lekcje łączą solidną dawkę gramatyki ze spontaniczną konwersacją, dzięki czemu zajęcia nie są tylko suchą teorią. Kładzie nacisk na to, aby nauka włoskiego nie ograniczała się wyłącznie do reguł gramatycznych, ale przede wszystkim zachęca do bliższego poznania swojego kraju, jego kultury i literatury. Zajęcia pozwalają szybko przełamać barierę językową, zacząć myśleć i mówić po włosku pod czujnym okiem bardzo wymagającego nauczyciela czuwającego nad poprawnością językową. Co ważne ma wyjątkową umiejętność zachęcania do pracy i rozwijania ambicji studentów i motywowania ich do osiągania coraz wyższych celów i zdolności. Ponadto doskonale zna język angielski, co umożliwia wykłady również w tym języku. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, a kompetencje Giuseppe jako nauczyciela mogę spokojnie potwierdzić, ponieważ włoski jest moim piątym językiem i pracuję od lat jako tłumacz, więc mam w tym zakresie spore doświadczenie.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2017

Wszystkim zainteresowanym nauką włoskiego bardzo polecam lekcje z Giuseppe. Dzięki jego rozległej wiedzy, merytorycznemu przygotowaniu i ciekawym materiałom lekcje są prawdziwą przyjemnością uczenia się języka i poznawania włoskiej kultury. Z dużym wyczuciem wskazuje zagadnienia mogące sprawiać szczególne trudności i ma prawdziwy talent, żeby klarownie je wytłumaczyć. Naukę ubarwia mnóstwo ciekawostek i anegdot, których nie znajdzie się w podręcznikach. Co istotne zwłaszcza dla osób początkujących, tempo nauki jest dość szybkie i jest ona na tyle efektywna, że już po kilku tygodniach można się porozumieć będąc we Włoszech.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2017

Szczerze polecam!! Dzięki Giuseppe zdałam za pierwszym podejściem bardzo trudny egzamin na tłumacza przysięgłego! Polecam każdemu, kto chciałby przygotować się do egzaminu na TP, jak również tym którzy dla własnej przyjemności chca się nauczyć języka włoskiego. Giuseppe prowadzi lekcje w sposób bardzo profesjonalny, zawsze przygotowuje ciekawe materiały. Jest bardzo sympatyczny i otwarty także zajęcia z nim to przyjemność i przede wszystkim owocna współpraca. Jeżeli zależy Wam na efektywnej nauce, to zgloscie się do niego.
Pozdrawiam

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Cieszę się, że na swojej uczelni trafiłem właśnie na Giuseppe. Świetny nauczyciel, który wprowadził mnie w tajniki języka włoskiego Emotikon wink Największym atutem jest jego bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego. Dzięki temu każdy szczegół może zostać wyjaśniony. Jest bardzo spokojny, nie spieszy się, na wszystko jest czas. Posiada też wiele materiałów i szeroką gamę źródeł, z których można korzystać. Serdecznie polecam.

avatar
Kamola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2016

When I chose "Italian" language as my elective subject, I thought only to pass and get some credits for the semester without attending the lecture so I chose it.
The interesting fact is that I attended almost all lectures which were led by Maestro Giuseppe De Santis why because he used his pedagogical skills efficiently and was able to keep me and other students in his class during the semester.
I honestly can say that he is very experienced in his teaching career and can easily attract the students attention with his charisma.
Moreover, as a real Italian, he taught us how to make TIRAMISU :)
By the way I would like to thank you for teaching and having fun with us during this semester.
Mille grazie :)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Bardzo cierpliwy kompetentny nauczyciel, w miłej atmosferze potrafi nauczyć nawet najtrudniejsze gramatyczne zagadnienia. W krótkim czasie zauważyłam pierwsze efekty nauki. Serdecznie polecam ! ;)

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

I ve been studying Italian language with Mr Giuseppe at university. I really liked the way he teached. His classes are very interesting. During classes we re involved in team games, practicing and learning the language in easy way to. Mille grazie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Bardzo dobry nauczyciel. Duży nacisk kładzie na prawidłową wymowę i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Uczy nie tylko języka, ale także kultury swojego kraju. Dodatkowym atutem jest bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2016

Fantastyczne lekcje,prowadzone z ogromnym zaangażowaniem.Olbrzymia wiedza Giuseppe o języku,lekcje w miłej i serdecznej atmosferze,polecam z całego serca.Świetny nauczyciel!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Polecam zajęcia z Giuseppe. Lekcje są profesjonalne i skuteczne, ciekawe materiały

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Szczerze polecam lekcje z Giuseppe zarówno osobom zaawansowanym jak i początkującym. Dzięki swojemu wszechstronnemu przygotowaniu językowemu Giuseppe jest zawsze w stanie wytłumaczyć w sposób zrozumiały nawet najbardziej złożone zagadnienia gramatyczne oraz niuanse znaczeniowe, co jest szczególnie ważne w przypadku pięknego ale niełatwego języka jakim jest włoski. Dodatkową zaletą jest możliwość spersonalizowania lekcji pod kątem indywidualnych oczekiwań uczestników wobec realizowanych zagadnień. Inną zaletą jest duża ilość profesjonalnych materiałów dydaktycznych co pozwala na szybkie i efektywne opanowywanie kolejnych tematów. Niezależnie od tego czy potrzebujecie kursu od zera czy konwersacji poszerzających zasób słownictwa, Giuseppe będzie w stanie spełnić z nawiązką wasze oczekiwania.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Z czystym sumieniem mogę polecić Giuseppe wszystkim, którzy pragną DOBRZE nauczyć się języka włoskiego od samego początku. Ja również uczę tego języka i wiem jak ważne jest zrozumienie niektórych problemów gramatycznych od podstaw. Wielokrotnie korzystałam z konsultacji językowych u Giuseppe i jako italianista mogę śmiało stwierdzić, że jego wiedza na temat gramatyki języka włoskiego przewyższa w niektórych przypadkach poziom wykładowców uniwersyteckich w Polsce. Do tej pory, kiedy mam wątpliwości językowe, dzwonię do niego, a on zawsze potrafi mi pomóc, gdyż poza tym, że jest doskonałym nauczycielem, jest również przemiłą i uczynną osobą z wyjątkowym poczuciem humoru. Jeśli stawiacie na porządnie prowadzone lekcje i szybkie efekty - szczerze polecam Giuseppe!

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Będąc lektorem angielskiego zawsze krytycznie oceniam innych nauczycieli. Giuseppe jest fantastycznym nauczycielem. Jest kompetentny, profesjonalny i bardzo pozytywny. Ma szerokie zainteresowania, którymi zaraża swoich uczniów, ale też chętnie słucha! Nie kradnie waszego czasu. Stosuje atrakcyjne materiały i formy nauczania dostosowane do potrzeb ucznia, a wszystko w miłej, sympatycznej atmosferze z obowiązkową filiżanką cappuccino. Giuseppe sprawia, że w czasie zajęć przenosisz się do cudownej Italii i pragniesz jak najszybciej opanować zawiłości języka włoskiego. A potem ta satysfakcja, gdy efekty waszej pracy widzisz (słyszysz) podczas swoich podróży. Często bywam we Włoszech i niezmiernie cieszą mnie pozytywne reakcje moich włoskich przyjaciół. Bez jego pomocy bym tego nie dokonała.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Jestem bardzo zadowolona z lekcji włoskiego jakie udzielił mi Pan Giuseppe. Pomogły mi one w sposób znaczący w nawiązywaniu kontaktów biznesowych w mojej pracy.
Lekcje prowadzone były w sposób lekki, miły i przyjemny - pomagają w łatwy sposób opanować język.

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Bardzo jestem zadowolona z nauki i lekcji jakie prowadzi Pan Giuseppe, ponieważ potrafi tłumaczyć i jest cierpliwy. Dzięki nauki na jego zajęciach otrzymałam certyfikat, który pozwoli mi na dalszy rozwój pracy w zawodzie. Zajęcia prowadzi ''na luzie'' w pogodnej atmosferze co jest dodatkowym atutem. Polecam:-)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Pełen profesjonalizm w nauczaniu a przy tym osoba ze świetnym poczuciem humoru. Polecam wszystkim którzy chcą połączyć intensywną naukę z dobrą zabawą. Efekt będzie gwarantowany!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Zajęcia prowadzone profesjonalnie i w miłej atmosferze. Kompetentny i komunikatywny lektor ze sporą wiedzą i jeszcze większym zasobem ciekawostek do przekazania. Szczerze polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Najlepszy nauczyciel z jakim kiedykolwiek miałam zajęcia! Giuseppe wprowadza świetną atmosferę zajęć. Nauka języka jest czystą przyjemnością. Na zajęciach przekazywana jest zarówno wiedza dotycząca języka, gramatyki ale też kultury Włoch co pozytywnie wpływa na poznanie tego kraju "od podszewki". Osoby, które dopiero zaczynają przygodę z językiem nie muszą się martwić o kwestię porozumienia - Giuseppe genialnie mówi po polsku, dzięki czemu nauka języka na poziomie podstawowym jest ułatwiona. Serdecznie polecam tego korepetytora - cierpliwy, spokojny, świetnie tłumaczący zawiłości gramatyczne a do tego uśmiechnięty i dowcipny!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.