Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Nakło nad Notecią
Rypin
Solec Kujawski
Świecie
Chełmno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Radoslaw

Opis ogłoszenia

Witam, dziękuję za tak liczne zainteresowanie moim ogłoszeniem.Postaram się bardziej przybliżyć formę oraz to jak właściwie wyglądają oferowane przeze mnie zajęcia.

Najważniejsze w dotarciu do celu, który chcesz osiągnąć jest wspólne ustalenie piorytetów, nadrobienie ewentualnych zaległości oraz umówienie częstotliwosci zajęć w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

Gwarantuję, że po kilku zajęciach, które będą w pełni dopasowane do twoich potrzeb, zauważysz efekty ;)

Wszystkie potrzebne materiały do przeprowadzenia zajęć zapewniamy my.

Poniżej przedstawię poziomy zajęć:

-szkoła podstawowa

-szkoła średnia (podstawa i rozszerzenie)

-studia

Oferuję również nadrabianie zaległości, naukę do sprawdzianów, olimpiad czy powtórki do egzaminu po klasie 8 oraz matury.

Zajęcia prowadzone są w formie online na specjalnej platformie dzięki której zajęcia wyglądają dokładnie tak samo jak zajęcia prowadzone stacjonarnie. Nie ma potreby instalowania nowych programów i zakładania kont. Przed każdą lekcją wysyłam Ci na e-mail zaproszenie na zajęcia dzięki któremu zostanie otwartatablica do zajęć. Na tablicy możemy wyświetlać materiały, pisać po nich oraz prowadzić ciągłą rozmowę z nauczycielem.

W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny. tel 537384945

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.