piotr wojtaszek

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście +1)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Sam zaczynałem kiedyś od podstaw więc mogę więcej niż pomóc w tym przedmiocie, chciałbym prowadzić szkolenia dla większej liczby osób w przyszłości(również dla firm), ale pasuje mi też lekcja jeden na jeden, lub 2
.lecz należy wtedy jasno sprecyzować czego chcesz się uczyć:: pojęcie informatyka jest na tyle szerokie iż na pewno z większością osób można znaleźć coś ciekawego do opracowania.
Zaznaczyć należy,, że nie jestem programistą  - pisanie skryptów czy zkładnia poniektórych języków jest wystarczajaco chłonna na 2 lata studiowania! nie na korepetycje dodatkowe.
Kiedy potrzeba kompleksowej budowy aplikacji Webowej np połączonej z wykonywaniem poleceń bezpośrednio z sieci internet (inna niż lokalna, inna niż wifi)? do plików na dysku.
Wówczas znajomość jednego tylko języka programowania nie jest wystarczająca; doszkolenia dodatkowe uprawnienia, wystawiam skrócone rachunki, moja działalnosć nie opłaca VAT więc cena bez dla klienta jest niższa.
TAK.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

piotr wojtaszek
Warszawa
05-000 Warszawa
NIP: 9522056636

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - aktualnie
CKU 5 Warszawa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.