Żaneta Misiąg

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Pruszków
Parzniew
Brwinów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język włoski60 / 60 min

Żaneta Misiąg

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne zajęcia prowadzone z pasją!
Zajmuję się nauczaniem od 2008 roku. Jestem absolwentką filologii włoskiej (studia licencjackie i magisterskie na UW) i nauczycielką języka włoskiego w liceum. Zachęcam do przeczytania poniższych opinii i do skontaktowania się ze mną :)

Nie trzeba kupować książek, zapewniam wszystkie materiały.

Zakres lekcji:
- nauka od podstaw
- inne poziomy zaawansowania
- przygotowanie do matury.

Preferowane grupy wiekowe:
- młodzież gimnazjalna
- licealiści
- studenci
- dorośli.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski
Magister
filologia włoska
Kursy i szkolenia
01.2016
kurs metodyczno-psychologiczny ‘Kompetencje Metodyczne 2016’
04.2017
Konferencja "Zlot metodyków"
05.2017
Szkolenie "Jak uczyć online"
10.2017
eduSzkoła Metodyka (Edunation)
11.2017
Konferencja "Uczę dorosłych"
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
ołówekDodaj opinię
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

Żaneta jest profesjonalistką, łączącą nauczanie języka na niesamowicie wysokim poziomie z przesympatyczną atmosferą i pasją. Zawsze przygotowana na zajęcia, bardzo dobrze zorganizowana, solidna i skrupulatna. W zaledwie 2 lata przygotowała mnie do matury od podstaw - tegoroczną maturę podstawową zdałam na 90%, a egzamin ustny na 70%. Żaneta jest bez wątpienia nauczycielem wartym polecenia i zaufania.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2015

Jestem ogromnie zadowolona z lekcji z Żanetą. Profesjonalizm z najwyzszej półki. Materiały do zajęć starannie przygotowane i dopasowane do poziomu języka. Widać, że Żaneta ma duże doświadczenie w nauczaniu, świetnie tłumaczy słownictwo i gramatyke. Polecam!

avatar
Bogumiła
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2015

Pani Żaneta jest kompetentna ,ambitna,przygotowana do zajęć,punktualna.Potrafi zachęcić do nauki i wytłumaczyć trudne zagadnienia,cierpliwa.To nauczyciel, który spełnia moje oczekiwania. Pomaga mi analizie trudnych biznesowych zagadnień.Panią. Żanetę znam od roku i gorąco polecam

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2015

Naukę języka włoskiego u Pani Żanety zaczęłam 5 lat temu i mimo tego ze nie miałam języka włoskiego w szkole tegoroczna maturę na poziomie podstawowym zdałam na 95%. Pani Żaneta bardzo angażuje sie w lekcje z uczniami i widać ze nauka języka włoskiego to jej pasja która także zaszczepia w uczniach;) Pani Żaneta jest ponadto przemiła osoba, z ktora nauka Języka włoskiego jest przyjemnością.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Jestem tegoroczną maturzystka, z wloskiego na poziomie rozszerzonym uzykałam ponad 80 %. Jestem przekonana, że wynik ten zawdzięczam nie tylko sobie, ale także Pani Żanecie, ktróra jest przemiłą osobą i bardzo dobrym nauczycielem. Atmosfera na zajęciach byla zawsze niezwykle miła i ciepła. Zdecydowanie należy podkreślic u Pani Żanety zaangażowanie w pracę oraz rzetelność. Pomimo ogromu prac domowych jestem przekonana,ze wszystkie ćwiczenia bardzo dużo mi dały i były one dobrane w idealny sposób, aby przygotować do matury. Szczerze polecam :)

avatar
Kamil Grobelny
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2015

Przede wszystkim forma, atmosfera i charakter zajęć prowadzonych przez Panią Żanetę powinna służyć jako instrukcja dla innych, którzy planują jak i chcieliby prowadzić zajęcia w sposób atrakcyjny i ciekawy dla uczniów różnych grup wiekowych etc. Zdolność wykreowania powyższych warunków Pani Żaneta niewątpliwie posiada i doświadcza się tego w zasadzie od pierwszych minut. Osobiście przed przystąpieniem do zajęć miałem pewne wątpliwości co do słuszności wyboru młodszego nauczyciela. Olbrzymia wiedza, kreatywność i jej sumienne podejście bardzo szybko zweryfikowały moje błędne podejście. Ponadto Pani Żaneta wykazuje duże zaangażowanie i naturalną chęć do prowadzenia lekcji, co z kolei wpływa jeszcze bardziej na zwiększenie automotywacji. Zdecydowanie osoba godna polecenia z rzadko spotykanym, swobodnym i jednocześnie mocno merytorycznym podejściem do przekazywania wiedzy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Pani Żaneta jest przesympatyczną osobą - to po pierwsze:-)
A po drugie i najważniejsze - jest świetną nauczycielką, która uwzględnia oczekiwania ucznia i potrafi w pomysłowy sposób do nich się dostosować. Wcześniej uczyłam się przez kilka lat języka włoskiego i bardzo bałam się zmiany nauczycielki. Niepotrzebnie:-) Szczerze polecam:-)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Żaneta jest fantastycznym nauczycielem, profesjonalistą. Zawsze punktualna, zawsze ma przygotowane materiały. Jest świetnym pedagogiem, ma plan rozwoju na każdego ucznia. Lekcje przez Nią prowadzone są bardzo ciekawe, rzetelne, absolutnie można Jej zaufać i oddać w Jej ręce swoją ścieżkę rozwoju języka włoskiego. Efekty przychodzą bardzo szybko. Szczerze polecam bo takich nauczycieli rzadko się spotyka!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Żaneta jest świetną nauczycielką, sympatyczną i zabawną osobą. Lekcje prowadzone są skrupulatnie w miłej atmosferze. Żaneta dba o to, żeby wynieść z jej zajęć jak najwięcej, motywuje do nauki i nie odpuszcza. Polecam :)!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2014

Żaneta to niezwykle miła i symaptyczna osoba, swoją energiĄ przekazuję innym co też bardzo dobrze wpływa na naukę.
Lekcje są prowadzone w miłej atmosferze co również przekłada się na wchłanianie przez uczniów wiedzy.
Poza tym jest zawsze sumienna i przygotowana do zajęć, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Swoim optymizmem zachęca do nauki języka włoskiego.
Zdecydowanie polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2014

Polecam gorąco! Nie ma sensu szukać kogoś innego, bo lepszej korepetytorki nie znajdziecie:) miła, ciepła, wyrozumiała i tłumaczy wszystko bardzo przejżyście. Po 3 latach nauki od podstaw zdałam mature na 98% :) PO-LE-CAM!!!

ołówekDodaj opinię