Arkadiusz Bednarczyk

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Kórnik
Poznań
Mieczewo
Borówiec
Środa Wielkopolska
Daszewice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! :)
Jestem absolwentem dziennej japonistyki na UAM-ie i z chęcią udzielę Tobie lekcji języka japońskiego na poziomie do N2 włącznie (poziom ~średnio-zaawansowany). Uczę już ponad 5 lat zarówno dorosłych (również w firmach) jak i dzieci. Z chęcią podejmuję się również nauki obecnych japonistów. Mam swój kanał na YouTubie, na który wrzucam krótkie lekcje japońskiego, tak że możesz poznać mnie już teraz! :) Wpisz w wyszukiwarkę Notatki Carlosa i powinieneś/aś mnie znaleźć. Pierwsza godzina zajęć jest bezpłatna :) Zapewniam wszystkie materiały do nauki. Udzielam też zajęć przez Internet , tak że jeśli chciał(a)byś żebym to ja Cię uczył śmiało się odezwij. W razie pytań, wątpliwości po prostu pisz/dzwoń. Godziny i dni do ustalenia.

O mnie :
2017/2018 - dziesięć miesięcy pracowałem w cztero-gwiazdkowym hotelu w Japonii w Sapporo. Przez cztery lata należałem do japońskiej grupy tanecznej Sakuramai Poland. Również przez cztery lata pisałem recenzje, artykuły i relacje dla pierwszego internetowego dziennika o Japonii Japonia-Online. Byłem tam też zastępcą naczelnej. Poza tym często pojawiam się na różnego rodzaju japonistycznych wydarzeniach, więc może przypadkiem się już widzieliśmy, jeśli i Ty na nich bywasz :) Mam też doświadczenie w tłumaczeniu ustnym technicznym. Posiadam certyfikat znajomości japońskiego na poziomie N2.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Arkadiusz Bednarczyk
ul. Brzozowa 2
62-023 Kamionki
NIP: 7822466082

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Japonistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Zaraża pasją i pozytywną energią na swoich lekcjach. Wiedzę podaje bd przystępnie, nieraz ciekawostka wpadnie, bardzo fajna osoba :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2019

Dobry w tym co robi. Wesoły korepetytor z dobra wiedzą uniwersytecką jak i "życiową" z języka japońskiego. Zawsze przygotowany na zajęcia :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2018

Wspaniały nauczyciel! Szybko pomógł mi zrozumieć podstawy japońskiego, każda lekcja to nowe ciekawe materiały które motywowały mnie do dalszej nauki na tyle że teraz mogę pisać tą opinię będąc w Tokyo gdzie bariera językowa nie stanowi już dla mnie problemu. Nic tylko polecam :)

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Uczyłem się u Carlosa kilka miesięcy przez Skype. Zawsze przygotowane materiały (w tym autorskie ćwiczenia i listy słownictwa), bardzo dobra organizacja/profesjonalizm (czyli bez spóźnień, odwołań czy innych przygód). Duża wiedza zarówno "uniwersytecka", jak i "życiowa", czyli jak japoński język i kultura funkcjonują w praktyce.

avatar
Eliza Sotek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Polecam. Jest spaniałym nauczycielem. Przez 2 lata mój syn pobierał lekcje. Zawsze miły, uśmiechnięty i przygotowany do zajęć. Serdecznie polecam i do usłyszenia.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2017

Ogromna cierpliwość przy nauczaniu, zawsze przygotowany na zajęcia. Poza podręcznikiem ma również opracowane przez siebie ćwiczenia, które są bardzo, bardzo pomocne w nauce. Potrafi tłumaczyć w sposób prosty i zrozumiały. Bardzo polecam zajęcia z Arkiem! :)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Jeżeli zależy Ci na bardzo wysokim poziomie nauczania, dużej dozie cierpliwości i świetnej atmosferze to świetnie trafiłeś :) Arek zawsze jest bardzo dobrze przygotowany i chętny do pomocy. Zna nie tylko język japoński ale też ich kulturę i ciekawostki z nią związane. Szczerze polecam :)

avatar
Sonia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2017

Jeżeli zależy Ci na bardzo wysokim poziomie nauki, czasie spędzonym w miłej atmosferze i dużej cierpliwości to polecam Arka. Bardzo pomocny, inteligentny i zawsze przygotowany. Wiele wymaga na lekcjach, jednocześnie dużo dając od siebie. Serdecznie polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Zdecydowanie Arek jest człowiekiem, który, poza umiejętnością nauczania innych, posiada również dar mobilizowania do nauki japońskiego. Prowadzone przez niego lekcje są zawsze bardzo ciekawe, bo kładzie nacisk nie tylko na czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie, ale także kwestie kulturowe (np. sposoby zachowania się Japończyków w konwersacjach), zawsze znajdzie czas na porozmawianie o historii Japonii i różnych aspektach tego kraju. Każde spotkanie to super wartościowe notatki i cenne wskazówki! Słowem: dobrze mieć takiego nauczyciela!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Mam zajęcia z Arkiem już ponad rok. Potrafi wytłumaczyć materiał w bardzo przyjemny i zrozumiały sposób. Urozmaica zajęcia używając materiałów spoza podręcznika, dzięki czemu można poćwiczyć np. słuchanie. Jest otwarty na sugestie ucznia i dostosowuje tempo nauki do indywidualnych potrzeb. Poza tym ma nieskończone pokłady cierpliwości :)

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2016

Jestem studentką japonistyki i przez prawie cały pierwszy rok miałam zajęcia z Arkiem. Zawsze jest przygotowany, zaangażowany w pracę i stara się wyjaśnić każdą niejasność. Przygotowane przez niego testy i ćwiczenia były naprawdę dużą pomocą w nauce do egzaminów. Polecam! :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2016

Arek uczy mojego syn od 2 lat jestem bardzo zadowolona z podejścia i zaangażowania, bardzo sumienny (to ewenement zważywszy na mody wiek), pozytywnie zakręcony z pasją podchodzący do nauki j. japońskiego . Wiele daje od siebie, przygotowuje powtórki i testy. POLECAM - ja nie żałuję.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Mialam doczynienia z wieloma nauczycielami j. Japonskiego i Arkadiusz jest w moim top 2. Zawsze chetny do pomocy nawet poza lekcjami czytaj kontakt mejlowy. I co najwzniejsze umie tlumaczyc material w prosty i zrozumialy sposob nawet opornym uczniom. Atmosfera na lekcjqch zawsze pozytywna. Plus na lekcji robimy lekcje nie ma pitu pitu a czas leci i potem nie ma czasu na przerobienie materialu. Konkretnie i na temat.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
14 października 2015

Miła atmosfera , nauka na poziomie- nic tylo polecic!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.