Joanna Fedorowicz

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szanowni Państwo,
wszyscy mówią już po angielsku…
a gdyby tak nauczyć się języka duńskiego?

Zapraszam serdecznie - duński od podstaw wcale nie jest trudny.

Uczymy się z podręcznika "Aktivt Dansk" dla początkujących, z której materiały przygotowuję dla Państwa i przesyłam przed zajęciami.

Częstotliwość lekcji: sugeruję 2 x w tygodniu po 45 min.
Płatność za 10 lekcji z góry.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panią Joanną, były dobrze przeprowadzane i w miłej atmosferze, a ponadto były bardzo motywujące do nauki. Dobrze przygotowały mnie na wyjazd do Danii i sprawiły, że o wiele łatwiej jest nauczyć się czegoś samemu mając już kontakt z językiem na miejscu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Miałam z Panią Joanną blisko 10 zajęć, nauczyłam się przez ten czas bardzo wiele - od podstaw tj. "mam na imię..." , aż po rozmowę przez telefon, w restauracji i wiele więcej bardzo przydatnych i praktycznych konwersacji. Każda lekcja jest starannie omawiana, analizowana i odbywa się w pozytywnej oraz pogodnej atmosferze, przez co wiele zwrotów zapada głęboko w pamięć. Pani Joanna to osoba z prawdziwą pasją do języka, zresztą można się o tym przekonać od razu po pierwszej lekcji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Od roku uczę się z Panią Joanną Duńskiego i mogę śmiało polecić te lekcje wszystkim zainteresowanym! W ciągu tego okresu udało mi się osiągnąć swoje cele i zwiększyć możliwości zawodowe, lekcje są zawsze dobrze przygotowane, nacisk jest kładziony i na mówienie i na gramatykę. Prócz tego w ramach "odpoczynku" czasami przerabiamy na lekcjach proste książki, co jest fajnym urozmaiceniem nauki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.